• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    Česká pošta to fakt zvládá, koukám...:

    Podací číslo zásilky přidělené v České republice: RR................VV.
    Zásilka dne 08.01.2013 odeslána do České republiky.
    Zásilka dne 11.01.2013 převzata vyměňovací poštou 220 00 - pošta Praha 120.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Zásilka připravována na dodací poště X k doručení.
    Zásilka doručována dne 14.01.2013 poštou X.
    Zásilka dne 14.01.2013 odeslána k dodání jiné poště.
    Zásilka doručována dne 15.01.2013 poštou X.
    Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 15.01.2013 uložena na poště Y.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Jako s tím problém ani tak nebyl, jako s tím že jim to trvalo pár měsíců než to uznali....
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: dali mi vybrat store credit/refund/nove zaslani.

    Tak jsem si dal store kredit.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    VASAX: a rovnou ti nabidli nove zaslani zdarma?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jak se píše anglicky "šikmovoká buzna vyjebaná"?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Takže po neknečném ujišťování že věc je n cestě...

    "Dear customer,
    Apologize for the item being lost.
    ...."

    :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    WOJTYLA: no vsak :-D to je jasny ne? :-D nejdriv to musi poslat z HK do EU nez ti to budou moct poslat z EU domu :-D
    VASAX
    VASAX --- ---
    ja bych jim to omlatil o hlavu, ze jsi to objednaval z EU skladu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Prave se snazim tem kundam sikmovokejm nenapsat ze sou kundy sikmovoky, pac sem 25.12.12 neco vobjednaval z EU skladu a furt hovno tak jim pisu ze jako co a buzny mi poslali ten typickej mejl at vydrzim ze to z honkongu trva 30 dni. Pritom z eu skladu to ma bejt za 7 - 10 tady. Kurvy jedny.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Mě včera dorazilo šel LED žárovek, objednáno na začátku prosince (tak cca desátého), spokojenost.

    A před tím ještě dvě z listopadu, mezi nimi i Gillete násady, které jsou naprosto jako originál, jen o dost tupější :D. Naštěstí mi to vrátili bez vytáček jako store credit...

    Zkusil jsem znovu pošťouchnout ten jejich Customer service, co se týče mé objednávky ze začátku října, kde je jí konec, a pořád mě odkkládají, ať se ozvu znovu za pár dní, už mě serou :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    SHARK: já mám 15.12.2012 7:17:48 PartialShippment a dodes to ještě neni na HK post :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: jo, to s tím ukládáním kratších bloků a přepisováním starších dělají asi všechny, vč. těch nejlevnějších.
    Asi bych ji z auta vždycky odnášel, nebo aspoň sundával z okna (Ostrava).
    Já jsem spíš myslel rozlišení, jestli s tím IR přisvěcováním, pohled i dozadu atd...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: aby umela nahravat v kruhu (tj. kdyz je plna pamet, tak zacne mazat nejstarsi zaznamy). a pripadne aby nahravala jenom pri pohybu a pripadne se zapla automaticky pri nastartovani auta, ale to nevim jestli se vubec dela...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    máte někdo kameru v autě, co snímá provoz před vámi?

    Co chtít, aby uměla?
    SHARK
    SHARK --- ---
    HARVIE: no tak v tehle zasilce je cca 5 kusu led zarovek do karavanu a folii na iphona
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHARK: zalezi na velikosti... kdyz se to +- vejde do schranky, tak to dorucujou jako dopisy, kdyz je to velikostne spis balicek, tak to bud dorucujou ze zazvnonej (slusny posty), nebo se na tebe vyserou uplne a s trochou stesti ti poslou aspon posledni upominku, nebo to rovnou z lenosti vratej do ciny.
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASAX: tak to na me ta postacka sere, manzelce dneska dovezli balicek az do domu a na moji zasilku opet hodili hovno, jo nehodili, uz mam listecek ze je to na poste.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nevím jak vám, ale věci z DX mi nosí normálně pošťačka. Ona je to prachsprostá zásilka, no.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    SHARK: Jo chápu, že seš naštvanej, taky bych byl, jenže tohle je vždycky problém konkrétního člověka, pokud se to opakuje, chce to zajít za vedoucí(m) a V KLIDU ale důrazně si s ní promluvit o problému. Když to nezabere, tak znova a upozornit, že jestli se to bude opakovat už se nebudeš bavit s nima, ale s manažerem obvodu. Z nich maj takovej vítr, že by mělo bejt určitě po problému. No a pokud by to přeci jen nepomohlo, tak rozpoutat bouři.

    Nechci nikoho omlouvat, ale doručovatelé toho maj za poslední měsíc a půl fakt plný kecky, poslední tejden před vánocma chodilo každej den 2x i víc zásilek než jindy. Přičemž pár brigádníku nabrali jen v Praze, všude jinde to museli zvládnout sami a to se fakt nedá stihnout na 100%

    U tebe moh bejt dneska konkrétní problém v tom, že doručovatel měl plný auto zásilek a prostě nestíhal, no a jelikož je dnes zkrácená prac doba rozvez co stihnul a pak jel se zbytkem zpátky, protože na něj čeká x dalších lidí který by rádi šli na silvestra domů.

    Proto jsi podle mě nedostal ani ten lístek. Protože u všech zásilek s čár. kodem se lístek tiskne hned a doručovatel ho má sebou. Vyjímkou sou některé zásilky např. od magnetu kdy si podavatel doručení nepřeje a obyčejné zásilky bez čísla. Tam doklad vytiskne až druhej den ráno po uložení ve skladu.

    A abych jen neplkal tak sem měl dnes ve schránce balíčky, koupený na ebay 13. a 14. 12., takže to zas není taková hůza ;)
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    SHARK: No kdyz to nefungovalo, tak jsme ho prave dostali s dennim zpozdenim - protoze od baliku ho dali normalni postacce druhej den k poste... a 1.1. jeste neni... :) To je proste imho tim, ze se mu k vam vubec nechtelo - proto je rozumny to reklamovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam