• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: can't see shit, captain :/

    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak to by byla dobrá soutěž. ale jako pokud bych tam našel něco zajímavého s free shippingem i do 30 usd, tak za polovic bych do toho šel :)
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: ja bych vyhlasil soutez kdo tam najde nejuzitecenejsi a nejzajimavejsi vec za 15$ bez postovnyho, ale zatim jsme jen dva a pro ostatni je to OT
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: To si myslím že je velmi správná úvaha. Vydržíme to? třeba to příště bude 25? :)
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: ze tu nabidku/pobidku/akci/darek poslali jenom lidem, kteri jsou u nich dlouho registrovani, ale jeste nikdy nic nekoupili
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: Jak? Cos myslel? Zrovna na ebaye jsem měl zatím štěstí že když jsem z tama něco chtěl, tak tam zrovna někdo něco kupoval a vyřídil jsem to osobně, ale to byly konkrétní sortimenty?
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: takže je to tak, jak jsem si myslel .)
    VASAX: máš to v tom šedivém rámečku pod emailem - do neděle
    Validity of the coupon is until 31st of March, 2013
    VASAX
    VASAX --- ---
    do kdy to platí?
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: nikdy nic právě :DD
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ne, fakt nic. asi je to tim, ze na ebay obcas nakupuji a zrovna tri tydny zpet jsem tam nechal pres paypal 8K
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: a už sis z eBay někdy něco koupil? já totiž ne. tak to beru jako.. takovou pobídku, abych to aspoň jednou vyzkoušel .)
    OMNISLASH: vypadá to takhle
    VASAX
    VASAX --- ---
    jo
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ne :-(
    TOM
    TOM --- ---
    přišel vám od paypalu taky 15$ gift kupon na ebay?
    VASAX
    VASAX --- ---
    hlavně co se týče aktuálnosti dat tak čeká pošta oproti té čínské zobrazuje pomalu real time :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    tak čeká pošta ho znovu převezme, to že při té záplavě zboží číně/hk/singapuru něco uteče, je běžný, proto opakují to "please wait one more week/two..." i když to není na trackingu...
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    KOC256: Pritom ten tracking code funguje na cesky poste, ale ne u cinanu...
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    KOC256: jj
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ENDREW: A mel mit vubec tracking code?
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    ENDREW: Tak mi dnes prisel balicek. Doted ho nemaj v databazi na tom jejich trackingu.... nechapu..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: Jo hned rano mi psali ze jestli to chci poslat znova nebo jako kredity.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam