• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Byli tací kteří tvrdili že jim to přijde do 14 dní :D
    TOM: Všechno co mám odzkoušené je bohužel 404 a to málo co zbylo z toho, co jsem chtěl objednat, mám teprve objednané, takže čekám.
    ZRIZENEC: Proklikej si DX a vyber si co ti vyhovuje, a já se ti k tomu pak vyjádřím, z DX mám tři čelovky, takže nějakou zkušenost mám :)
    KOC256: V takových místech je i čelovka za chůze na prd :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    KOC256: takze spis neco na riditka? to pak ale nesviti tam kam potrebuju... bratranec mi rikal ze s celovkama jezdej sarku a na nic takovyho si nestezoval.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZRIZENEC:
    zrovna mi kamos minuly tyden rikal ze celovka pro jezdeni na kole je na prd... ze pak na hlavu naletavaji mouchy a vselijaka haved a akorat to otravuje :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravim, shanim celovku na nocni vyjizdky na kole, takze poradnej sajn. Nemate nejaky doporuceni, ci zkusenosti? Idealne neco na maly tuzkovky abych tam moch dat nabijeci.
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: no a proc to "neco malo" nedas odkazem, zvlast kdyz mas odzkousene? .)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: Jak to myslis?

    Ja na posledni zasilku cekam snad uz treti tyden. A to co jsem objednaval o vanocich sem putovalo tri mesice.
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: Supr, o tom mluvím. :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no já k tomu například ještě připojim pár senzorů (taky DX) a bude online internetová meteostanice :-)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Já jsem teĎ na DX naštvaný, jak mě vyzmrdili s některým "značkovým" zbožím - pásky 5.11, rukavice Mechanix a všechny tyhle tactical značky. Něco málo jsem pokoupil, používal, byl nadšený, tak jsem si chtěl objednat další a všechno je 404. něco málo jsem našel, ale ty nejlepší kusy jsou pryč...
    Nevím jestli na ně naběhli nějací copyright hlídači, či to bylo obchodně-politické vyžlucení jako s lasery nad 5mW.
    Raději jsem si objednal to, co tam ještě zůstalo... :D

    HARVIE: na dealu je tuna polotovarů a dílů. Kdybych byl elektrikář, tak si tam rochňám. Jsem bohužel jen teoretik, takže vidím nějaké ty možnosti a na co by se to dalo použít a co s tím udělat, ale skill na to nemám. Ale pro nějakého elektronicky-šikovného DIY člověka to tam musí být nebe :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Mimochodem tohle mi přijde jako fér deal když člověk potřebuje nějakej jednorázovej bastl s mikrokontrolérem a USB sériovkou:
    Buy Nano V3.0 AVR ATmega328 P-20AU Module Board + USB Cable for Arduino
    http://dx.com/p/nano-v3-0-avr-atmega328-p-20au-module-board-usb-cable-for-arduino-118037
    VASAX
    VASAX --- ---
    Dva měsíce? Někteří tady to dostanou pomalu ještě den před tím, než to objednají :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: neni to vec penez... kdyz sem zvedavej a chci si neco overit, tak se mi nechce cekat 2 mesice na DX :-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: anebo si to za 6USD koupit a nesrat se s měděnýma trubkama...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Muzes zkusit i zadarmo:
    How to make a powerful water battery
    http://www.instructables.com/id/How-to-make-a-powerful-water-battery/
    Water Powered Calculator (Original)
    http://www.instructables.com/id/Water-Powered-Calculator/
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: mě by zajímala křivka proudu/napětí - jak je to drží...
    A asi bych to nedával do nějakých drahých zařízení - přeci jenom kombinace: elektřina-voda-chemie-DX mi moc dohroamdy nejde :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no ta myslenka je rozhodne zajimava... o tom, ze to muze fungovat neni pochyb. imho dobry zamysleni nad baterkama v ovladacich, hodinach, atd... ktery v se asi v nekterejch pripadech driv chemicky zkazi nez vybijou (podobne jako by se zkazily mimo zatez)
    VASAX
    VASAX --- ---
    mě to přijde víc vtipný jak užitečný :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: vtipny... poridil bych si to do dalkace k radiu, kdybych ho pouzival o neco min...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Přešvod DX bodů je fintou přes fórum, už nevím jak to bylo, a třeba to nějak ošetřili... zkus to spíš začit řešit se supportem, oni ti navrhnou aktuální východiska...
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VASAX: převod bodů jde diy přes web nebo musím napsat žádost o převod?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nejde.
    Už jsem to řešil. Tohle se řeší nový účet a přesun bodů/etc... a komplikovaně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam