• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jsem přemýšlel proč se s těmi čajnameny nedá domluvit, že by to poslali jako "vyřízenou reklamaci" s uvedenou hodnotou.
    VASAX
    VASAX --- ---
    chcekuj na české poště... jsem zjistil že jinak je to celkem demotivující a otravné. jednou za den projedu očekávané trackingy a jak se tam objeví "Zásilka podána dne 13.05.2013." tak vím, že je to v čr a blokuje to jen celnice a pošta... (zatím nejstarší mám 8.5., zatím se to nepohlo)
    TAJSO: cos nakoupil za takový lováky?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Hoj, z DX jsem do dneska nakoupil za 936.77$ a musim rict ze spokojenost :)
    posledni zasilka je na ceste obednano 5.5. tak uvidime jak dlouho ji to potrva, mail tracking status je od 10.5. dispatching...
    COVBY
    COVBY --- ---
    6. 2. objednávka z DinoDirect stále nedorazila. Čekám, kdy vrátí peníze. :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak objednavka z 10.4. dorazila dneska a zatim to vypada ze kompletni a v poradku :) - DX...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    OMNISLASH: zrovna ho nemůžu najít. ale bylo to hodně podobné tomuhle:
    The HIFI amplifier tube amp tube amps EL34 spark-in Other Home Appliances from Home Appliances on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/item/The-HIFI-amplifier-tube-amp-tube-amps-EL34-spark/827791156.html

    jen tohle je asi ze srí lanky, tam to byla mainland china a měli tam i fotky z fabriky, kde to vypadalo jako na chirurgickém sále. a vyráběli si tam opravdu všechno.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: muzes hodit odkaz?
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: bez problému, ale nebylo to křehký zboží.
    Pokud se ti to cestou nějak poškodí můžeš reklamovat, spousta věcí se dá řešit nafocením. záleží jakou cenu to má.

    Jinak stačilo mailem požádat a uvedli cenu balíku pod 22 E, takže tohle taky bez problému.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RESCAPE: a v jakém stavu ten balík dorazil?

    Já jsem si na aliexpress vybral elektronkový zesilovač, který je poměrně dost křehký (a drahý)... A toho DHL z prdele Asie se bojím.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Aliexpress - v pondělí mi odeslali balík z hong kongu na free shiping, a dnes mi ho přivezlo dhl.
    4 dny z hong kongu a to byl včera svátek. musím říct, že tohle mě opravdu překvapilo, z toho by si některý český e-shopy mohly vzít příklad
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    jj, nějak to vázne u nich ve skladu či co :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RESCAPE:
    10.4. objednávka na DX a zatím čekám. Včera druhá objednávka na DX tak uvidíme :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak DX je jeden obchod, ale stahují to (občas něco do skladu, ale spíš na základě objednávek) od výrobců. Ale oni jsou fyzický prostředník, AFAIK. Jak to má alienexpress nevím.
    Na starým DX se s trochou snahy dalo na té stránce toho produktu dopátrat, od kterého výrobce to bylo (což bylo fajn např v rámci zkušeností s kvalitou a tak...), teď už to tam není.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RESCAPE: u dealextreme to vypada jako jeden obchod ale stejne bych rekl ze to je jako napr u aliexpressu, kde to jde na webu videt kdo ti to posila, jakej prodejce.
    Akorat na dx se to tvari jako jeden obchod.

    nevim to urcite vid ale podle prumeru dorucovacich dni u jednotlivyho zbozi mi to tak vychazi..
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jinak ani tentokrát to nebude rekord, zatím ani jednu z 5 objednávek od pondělí ještě nezabalili :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: Jak "od koho"?
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    KOC256: z mé zkušenosti nezáleží na tom jestli je to dealextreme nebo jinej obchod, záleží od koho to objednáváš.
    rekord mam 11 dní, nejdéle zase 48 dní. ale průměrně jak už bylo zmíněno tři týdny.
    VASAX
    VASAX --- ---
    VXP: To jsem nikdy nezažil a to objednávám z DX už pěkných pár let
    KOC256: Tak koni mají nějaký kontrakt s těmi kontejnerovými dopravci, což není žádný prioritní zboží, tak to trvá. Ale jim to trvá zi zabalit a tak, takže se to nastřídá. A pak Praha celnice a pak poštou do dané destinace.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    mi takto rychle vetsinou chodi reklamace. ale klasicke objednavky mesic+ nevim zda nahoda nebo ty reklamace to uspisi...

    Zase asi toto je duvod proc mohou free dorucovat vsude... cekaji az naplni lodni kontejner :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam