• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RESCAPE: a v jakém stavu ten balík dorazil?

    Já jsem si na aliexpress vybral elektronkový zesilovač, který je poměrně dost křehký (a drahý)... A toho DHL z prdele Asie se bojím.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Aliexpress - v pondělí mi odeslali balík z hong kongu na free shiping, a dnes mi ho přivezlo dhl.
    4 dny z hong kongu a to byl včera svátek. musím říct, že tohle mě opravdu překvapilo, z toho by si některý český e-shopy mohly vzít příklad
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    jj, nějak to vázne u nich ve skladu či co :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RESCAPE:
    10.4. objednávka na DX a zatím čekám. Včera druhá objednávka na DX tak uvidíme :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    Tak DX je jeden obchod, ale stahují to (občas něco do skladu, ale spíš na základě objednávek) od výrobců. Ale oni jsou fyzický prostředník, AFAIK. Jak to má alienexpress nevím.
    Na starým DX se s trochou snahy dalo na té stránce toho produktu dopátrat, od kterého výrobce to bylo (což bylo fajn např v rámci zkušeností s kvalitou a tak...), teď už to tam není.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RESCAPE: u dealextreme to vypada jako jeden obchod ale stejne bych rekl ze to je jako napr u aliexpressu, kde to jde na webu videt kdo ti to posila, jakej prodejce.
    Akorat na dx se to tvari jako jeden obchod.

    nevim to urcite vid ale podle prumeru dorucovacich dni u jednotlivyho zbozi mi to tak vychazi..
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jinak ani tentokrát to nebude rekord, zatím ani jednu z 5 objednávek od pondělí ještě nezabalili :D
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: Jak "od koho"?
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    KOC256: z mé zkušenosti nezáleží na tom jestli je to dealextreme nebo jinej obchod, záleží od koho to objednáváš.
    rekord mam 11 dní, nejdéle zase 48 dní. ale průměrně jak už bylo zmíněno tři týdny.
    VASAX
    VASAX --- ---
    VXP: To jsem nikdy nezažil a to objednávám z DX už pěkných pár let
    KOC256: Tak koni mají nějaký kontrakt s těmi kontejnerovými dopravci, což není žádný prioritní zboží, tak to trvá. Ale jim to trvá zi zabalit a tak, takže se to nastřídá. A pak Praha celnice a pak poštou do dané destinace.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    mi takto rychle vetsinou chodi reklamace. ale klasicke objednavky mesic+ nevim zda nahoda nebo ty reklamace to uspisi...

    Zase asi toto je duvod proc mohou free dorucovat vsude... cekaji az naplni lodni kontejner :)
    VXP
    VXP --- ---
    VASAX: byly casy, kdy jsem to z dealextreme objednal v sobotu, a ve ctvrtek to bylo v praze... ale to uz je tak rok a pul zpatky... v posledni dobe vsechno z ciny trva vice jak dva tydny... :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Byli tací kteří tvrdili že jim to přijde do 14 dní :D
    TOM: Všechno co mám odzkoušené je bohužel 404 a to málo co zbylo z toho, co jsem chtěl objednat, mám teprve objednané, takže čekám.
    ZRIZENEC: Proklikej si DX a vyber si co ti vyhovuje, a já se ti k tomu pak vyjádřím, z DX mám tři čelovky, takže nějakou zkušenost mám :)
    KOC256: V takových místech je i čelovka za chůze na prd :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    KOC256: takze spis neco na riditka? to pak ale nesviti tam kam potrebuju... bratranec mi rikal ze s celovkama jezdej sarku a na nic takovyho si nestezoval.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZRIZENEC:
    zrovna mi kamos minuly tyden rikal ze celovka pro jezdeni na kole je na prd... ze pak na hlavu naletavaji mouchy a vselijaka haved a akorat to otravuje :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravim, shanim celovku na nocni vyjizdky na kole, takze poradnej sajn. Nemate nejaky doporuceni, ci zkusenosti? Idealne neco na maly tuzkovky abych tam moch dat nabijeci.
    TOM
    TOM --- ---
    VASAX: no a proc to "neco malo" nedas odkazem, zvlast kdyz mas odzkousene? .)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: Jak to myslis?

    Ja na posledni zasilku cekam snad uz treti tyden. A to co jsem objednaval o vanocich sem putovalo tri mesice.
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: Supr, o tom mluvím. :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: no já k tomu například ještě připojim pár senzorů (taky DX) a bude online internetová meteostanice :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam