• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VASAX: u rukavic z Ciny bych se fakt bal velikosti - nejvetsi co jsem od nich videl (v pripade, ze se tam neuvadela/nevybirala velikost), bylo spis na lehce nadprumernou detskou ruku
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jedny z mých oblíbených rukavic se vrátily, tentokrát už bez označení pravděpodobně kopírované firmy:
    http://dx.com/...s-cycling-mountaineering-full-finger-windproof-gloves-army-green-pair-size-m-218016
    ale pořád jde rozeznat na pássku nápis Hellstorm :-)
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOC256: nejakou z autokelly bez displaye v HD
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHARK: Jakou pouzivas?
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOC256: mam ji nalepenou na skle oboustrankou v cerne perforaci u zrcatka a neni kloudne videt
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    no me odrazuje to ze nemam garaz a blbecci mi byli schopny vymlatit okno jen porotoze jsem v nem mel drzak na mobil. takze pokazde sundavat kameru by se mi asi enchtelo :(
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    a mě pořád zajímá kamera do auta. Už jste si někdo nějakou koupili? Přijde mi, že obraz všech, co tam mají, stojí tak nějak za hovno...
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jo tohle.
    :)
    Já jsem kupoval ještě pláštěnu na bágl, na 5.11 Rush72 se vejde skvěle a funguje. I když šití jako vždy mohli odfláknout...lépe :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: aha, nepochopil jsem. Já mám něco, do čeho si nacpeš oblečení a spacák, aby ti to nenamoklo, když spadneš do potoka...
    VASAX
    VASAX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Teď si nejsem jistý co konkrétně myslíš. Já myslím takový ten.. hydratační vak. Mají toho celkem dost na výběr, ale 4/5 je podobný tip, tak jen co převedu fotky z výletu, kde praskl, tak jej reklamuji
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VASAX: já mám z DX takové ty turistické lehké jakože-loďáky do batohu a naprostá spokojenost. Žádné švy tam nejsou, je to lepené/zatavené a funguje to velmi dobře... Moc to neváží, neteče do toho a stálo to nějakou srandu.
    VASAX
    VASAX --- ---
    Měl jsem teĎ vodní vak, byl za ty peníze zpracováním překvapivě funkční až na debilně zatavený švy, který samozřejmě praskly :-D
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    JOHNY_G: Az kdyz je na chcipnuti to pripojuju, ale odpojit to driv nez se rano vzbudim neni moc realny;)
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    RESCAPE: Me to prave prijde divny, mam pracovni s3 a ergonomicky mi ten telefon nevyhovuje, volat to umi, ale je problem jednou rukou ten telefon ovladat. Proto se divim.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    D4NIX: myslim ze lidi nechteji 7 tablet a ani 4 mobil, chteji neco mezi a aby to umelo volat.. pak jsou tyhle tabletophony ideal: )
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HUGGI: Za 400kc uz bych si koupil nejakou menší SLA baterku a dobastlil nějakej step-down měnič z DX :-)
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    TAJSO: skoda jen ze je to 5"

    Je to teda na jiny tema, ale proc nedelaj takhle naslaply telefony s 4" kterej je prijemnejsi do ruky a na ovladani?
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Jednak je u těch čínských akumulátorů dost velký problém s životností, takže neočekávej, že ti to bůhvíjak dlouho vydrželo (což by ti možná nemuselo vadit), ale hlavně to špatně používáš :-). Baterie klade při nabíjení stále větší odpor, takže se to připojuje až když je na chcípnutí, a kolem těch 60-70 % bych to tak jako tak odpojoval.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Nejaky zkusenosti s extremne kapacitnima baterkama na dobijeni mobilu?
    napr: http://r.ebay.com/SpGHEi

    Mam nejakou Sony, ale ta nenabije iPhone na vic jak 60-70%.. uvazuju o tomhkle coz je uz overeny: http://apple.vzdy.cz/pqi-ipower-7800-white?utm_source=LSA&utm_medium=recenze&utm_campaign=i-power
    ale pokud by slo usetrit..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nevite nekdo o necem jako dx.com pro autodoplnky... jako tento tyden prodava http://www.tchibo.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam