• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: já jsem to pochopil z toho "ze nemaji neco jako jeden rok zaruku"
    Jako ty napájecí kabyl tam nejsou ve více provedení? já když koupim ten nejlevnější, a je to shit, tak si nechám vrátit kredit a pak koupím dražší (a tak pokračuji dál dokud není ok, většinou je to jen jednou).
    MONOTYPEK: jak kdy... minule posílali z HK a to dorazilo nějak za 14 dní, a předběhlo to všechno co se posílalo z Číny ještě předtím. co dorazilo za tři a čtyři týdny...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MONOTYPEK:
    to je pořád +- v normě :) nyní když není špička tak ten měsíc nevybočuje...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    po delší době jsem si něco objednal a už to zase nechce nějak dorazit. jak dlouho to trvá u vás, pls? já už si to nějak nepamatuji.
    5/21/2013 8:02:13 PM FullShipment All items have been shipped.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    to zboží bylo do 120 dní staré ne rok :)

    A jednalo se o datově napájecí kabely pro iPhone. lighting 3m mi odešel již podruhé (poprvé už dorazil vadný) a druhý kabel byl pro starší iPhone... na to že ty kabely jen leží u postele a nijak špatně se s nimi nezachází (na rozdíl od metrovek které tahám všude jinde) tak se divím...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Oni nemají jednoletou záruku, tam se to dělí na tři stupně, poslední je over 90 days a tam dost záleží na skutečné době, závadě a ceně produktu.
    Já beru spotřební zboží i u nás po roce odepsaný a reklamuji jen kdyby to bylo něco kór drahýho (pozlacený pětimetrový kvalitní HDMI kabel třeba). Za potřebku třeba považuji i myš do 300 kč :-)

    Takže myslím po roce 2 USD zpět je dobrý.

    Jedna věc, pokud jsi trošku zdatný elektrikář, tak dle mé zkušenosti je často elektrickou závadou pájení. A tak co čtu z komentářů že jim něco fungovalo chvíli nebo vůbec. Otevřeli, připájeli, propájeli, dopájeli a hotovo :-)

    Já bohužel tento skill (ani nástroje) nemám, tak se držím reklamací a raději od dražších elektronik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ted jsem reklamoval dva kable, ktere proste se asi nekde prerusily nebo co...

    jeden do 90 dnu a ten mi vyreklamovali v pohode. u druheho do 120 dnu a tam mi napsali ze nemaji neco jako jeden rok zaruku ale jako nahradu mi poslou 2$. Jeho cena byla 3,6$. Coz je myslim fer... pokud me netahaji za nos s tou zarukou :). Kazdopadne je to porad jen zpotrebni zbozi tak jsem rad i za to... :)
    D13
    D13 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: super, dik za tip
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    D13: u ainol-novo si něco nevybereš?
    D13
    D13 --- ---
    shanim tablet do 8 palcu s Tegra 3 cinske kvality, s cenou do cca 4k. nevite o nejakem schopnem zdroji?
    VASAX
    VASAX --- ---
    Všimli jste si že teĎ přidává DX k trackovacímu číslu i link na obrázek balení "before packing & after packing"?
    Mě ten after nejde zobrazit, ale before, krabička v oprýskaném košíku vedle PC, mě pobavila :-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    OMNISLASH: To je jasny...
    The American Beetle: Czech Propaganda - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=sUB146pkVCU
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    pred chvili mi kamarad poslal e-mail s predmetem dealextreme, jehoz obsahem bylo nasledujici :-D

    "zrovna tu pobihal kolega s krabickou... objednal si z ciny nejakou led zarovku nebo co a doslo mu to v krabicce i s nejakym pavoukem. Uz snad plave nekde v kanalizaci.. :)"
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tak tohle je slusnej ulet:
    GPS SD / SDHC Card Reader Extension Cable - White + Black + Blue (48cm) - Free Shipping - DealExtreme Only
    http://dx.com/p/gps-sd-sdhc-card-reader-extension-cable-white-black-blue-48cm-218278

    VASAX
    VASAX --- ---
    ANARCHY: To je ale problém v tvé ruce :-). Bohužel XLka tam moc nemívají a pokud se neuvádí velikost tak je to dle zkušenosti M nebo L. Což je škoda, protože zrovna DX mě s některými kousky velmi mile překvapil, a za ty peníze je můžu opravdu zhuntovat... kdyby je pak nestáhli (jak jsem si tu stěžoval) a já si nemohl už koupit další :D
    Nebo máš ještě větší ruku jak konfekční XLko?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VASAX: Ja mam ten problem, ze mam i na nase pomery celkem dost velkou ruku, takze s tema rukavicema celkem trpim...
    VASAX
    VASAX --- ---
    ANARCHY: Já mám dvoje mechanixy, jedny windstoppery, jedny helstormy a všechno jsem kupoval jako Mko a všechno je akorát, jen ty windstoppery si koupím ještě jedny jako Lko, protože jsou hodně obtáhlý díky neoprénu.
    A tady je uvedená velikost + je mám dokonce doma, tak nechápu tvou oponenturu...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VASAX: u rukavic z Ciny bych se fakt bal velikosti - nejvetsi co jsem od nich videl (v pripade, ze se tam neuvadela/nevybirala velikost), bylo spis na lehce nadprumernou detskou ruku
    VASAX
    VASAX --- ---
    Jedny z mých oblíbených rukavic se vrátily, tentokrát už bez označení pravděpodobně kopírované firmy:
    http://dx.com/...s-cycling-mountaineering-full-finger-windproof-gloves-army-green-pair-size-m-218016
    ale pořád jde rozeznat na pássku nápis Hellstorm :-)
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOC256: nejakou z autokelly bez displaye v HD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam