• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: z toho mam docela problem zjistit, na co jsi si vlastne stezoval :-D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    meanwhile at hotentotland: friend, you are not satisfied let I'm very sorry, but you should know that this phone is a big mobile phone screen, it is work or play games, watch movies consumes faster, it standby is more long time, this is normal
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: aha, flexible spring cable...

    A našel jsem zajímavou věc, třeba se to někomu bude líbit. http://dx.com/...b-male-to-micro-usb-male-charging-data-cable-tf-card-reader-cell-phone-strap-100402
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    jak se řekne takový ten zatočený drát, jako byl k telefonnímu sluchátku? sháním takový kabel na jedné straně USB a na druhé mikroUSB do auta...
    VASAX
    VASAX --- ---
    mě se to naštěstí stalo taky jenom jednou (v tomhle rozsahu) a viním tedy hlavně singapur... :-D
    Jako já na Dx nekupuji nic co bych nutně potřeboval (co se týče časového hlediska)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: s tim tak trochu pocitam (bohuzel). Nastesti je to prvni problem tohoto typu a je to zasilka veci, ktere nijak nutne nepotrebuju. Vic by me to nastvalo u kamery, co jsem si tam nedavno objednal a rad bych ji mel co nejdriv doma :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: z mé zkušensoti ti pak řeknou že na tom pracuje jejich tracking guy, wait two weeks, a pak že by to mělo být ještě pořád na cestě, would mind wait another 2 weeks? a tak dále, než se doklepou k tomu bez problémů vyřešit ztracenou objednávku...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tracking je zdarma pro objednavky nad $15.

    Jinak ja tam mam balicek, ktery odesilali na konci kvetna a do ted nedorazil. Na DX na to maji nejaky formular, kdyz zasilka nedojde do 20 dnu (Request Type: Havn’t received packages after 20 days waiting), tak jsem jim psal, ze uz je to vic jak 30.
    Odepsali: If the order still does not arrive after two weeks, please contact us and we will follow up on the situation.

    Odkazy na DX FAQ https://cs.dx.com/FAQ/Detail/63 a formular pro podani ticketu https://cs.dx.com/Ticket/Check/Order.Delay
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    MONOTYPEK: Veci bez trackingu pod 20 usd maj dodani az 6 tydnu, ted jsem to resil s obalem na mobil, psal jsem si s jejich supportem..
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    VASAX: tracking number neni
    VASAX
    VASAX --- ---
    MONOTYPEK: A je to tam nebo ne?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    VASAX: je to pod 20
    VASAX
    VASAX --- ---
    je to u objednávky v záložce Shipments, jinak pokud cena je pod 20 nebo 15 USD (teď nevím přesně) tak k ní tracking nedávají. A podel supportu (když sjem řešil něco jiného) se to bez trackingu častěji ztrácí.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    VASAX: tracking není. nebo jsem vul a nevim, kde to najit.
    VASAX
    VASAX --- ---
    MONOTYPEK: a co ti háže tracking pošty?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    MONOTYPEK: zatím stále nic a je to již tedy měsic ++. poradíte, prosím, jak postupovat nejlíp?
    VASAX
    VASAX --- ---
    RESCAPE: Udělal mi to jen jedna ze 4 zásilek, který čekám (o to divnější to je)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VASAX: dival jsem se a ja jsem zatim porad na CN..
    VASAX
    VASAX --- ---
    Dneska zase nějaký finty, checkuju ČP tracking jak to vypadá, zatím všude jen podáno a jedno číslo najednou neexistuje.. tak koukám a ono se zcela nenápadně změnilo i na DX, a změnilo i koncovku "RS90xxxxxxCH ". (a to zatím podle české pošty taky neexistuje).
    Tak jsem zvědavý, naposledy když se mi tohle stalo, tak změnilo koncovku na SG a už nikdy nedorazilo.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HK - hongkong post CN china post - china post je pomala, balicky pomerne dlouho cestuji ruzne po kontinentalni cine nez se dostanou na misto odletu zkusenost mesic a vice. HK je rychlejsi z moji zkusenosti dva az tri tydny
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Funguje to tak (ale ještě poměrně to nebylo) že každé tracking numero se zaregistruje, tzn díky propojení databází ČP ví, že byla zásilka podána. Bohužel už to nefunguje jako centrální databáze, takže ČP o něm potom nemá ani tucha, dokud nedorazí do ČR.

    JInak DX posílá většinu z Číny a něco málo z HK. Z mé zkušenosti je tu HK rychleji... možná menší cargo co se musí naplnit nebo nevím :D. (jinak de facto Hk je taky Čína, že... ale chápeme se, ne?).

    Jinak ty obrázky zatím blbnou a nejsou u všeho, imho to zatím rozjíždí...

    JInak jinde jsem nakupoval jen na tinydealu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam