• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TAJSO: tss.. S5.. ale co teprve 5S... iPhone s androidem za 1500 :-)
    5S 1:1 Smartphone Quad Band Android 4.0.4 MTK6515 Single MicroSIM Standby With Dual Camera/Wi-Fi/Bluetooth/4"Capacitive Touch Screen(Black) - WorldWide Free Shipping
    http://www.priceangels.com/...l-Camera-Wi-Fi-Bluetooth-4-Capacitive-Touch-Screen-Black--s925457.html
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: Resim to podobne, kdyz objednavam lacine gadgety kolem par dolaru, tak objednavam dve ruzne polozky podobne / stejne funkcionality a pro jistotu rozdeluju do dvou samostatnych objednavek (balicku), kdyby se jeden zdrzel. Takze treba dve nabijecky, dve ctecty SD karet atp. :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    Jo to mas pravdu...
    Ale ja se zase nebojim i u nich reklamovat, pokud to prijde nefunkcni, nebo to odejde relativne brzo. A zatim se mi nestalo aby mi nevratili minimalne cast vynalozenych penez...

    Tak jsem udelal objednavku a nektere veci jsem rovnou zdvojil... v cenach kolem 50kc se to vyplati :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: V tech cenovych relacich se obavam, ze to bude stejny, protoze prvni problem je, ze to zbozi nemaji u sebe na sklade (z pochopitelnych duvodu) a druhy problem je v tom, ze i ostatni shopy berou od stejnych "pochybnych" dodavatelu stejnou cinskou (ne)kvalitu.
    Ta cena je leckdy nizsi, nez by bylo u nas samotne postovne, takze se da rict, ze dostavame presne to, za co si platime.
    Ja to proste akceptuju jako prijatelne riziko "podnikani". Par veci mi taky po tydnu pouzivani chciplo a neresim to, jine veci funguji spolehlive. Jeden balicek mi dorazil za 3 tydny od objednani, na druhy cekam uz 6, nebo 7 tydnu. Je to takova rulete - nikdy predem nevis, jestli vyhrajes :)

    Jeste si muzes zkusit postupne vytipovat nejaky prodejce na ebay. Obcas se tam da neco sehnat za zajimave ceny a s docela rychlym dorucenim, ale neni to ten system velkeho obchodu, jako DX.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nejaka alternativa k DX kde nebudu na zbozi cekat mesic? V obdobnych cenovych relacich?

    Nejake kousky se mi rozsypaly, DX mi vratil penize ale nejak se mi uz nechce postupovat to martirium - cekani na zbozi, okamzite nefunguje, poslou znovu, vydrzi mi par mesicu, reklamace :(
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    E2E4: Nevim. Az dostanu balik do ruky uvidim kolikrat bude prelepeny
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FATBOZZ: Omyl typu Czech republic = ch a pak vraceni balicku ze svycarska zpet ?
    QUIP
    QUIP --- ---
    TAJSO: Nerozmlouvej mu to, nekdo musi proverit i ty ostatni vecicky! ;o)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    TOM_HOST: to bych radeji prihodil 50$ a koupil provereny S5 butterfly :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TOM_HOST: přesně ten jsem šounil ve čtvrtek na aliexpress. Ale dost mě varuje, jak se tam mění paramtery v různých popiscích a mezi různými prodejci...

    A taky stížnosti na dvě hodiny baterie apod.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    mam velky nutkani to za ty prachy prubnout

    Air Gesture P-i9500 Full-Size S4 5 inch 3G Smartphone MTK6589 Quad Core Android 4.2.2 With HD Capacitive Touch Screen/Dual Camera/Wi-Fi/GPS/1G RAM(White) - WorldWide Free Shipping
    http://www.priceangels.com/...pacitive-Touch-Screen-Dual-Camera-Wi-Fi-GPS-1G-RAM-White--s594968.html

    zkuste me od toho odradit :))
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    VASAX:
    Jsem na tom podobne. Cekoval jsem nejaky cislo baliku co mi prislo v potvrzovacim mailu, nacez se pak zmenilo ( kontrola proc uz nic nejde )

    Date Time Event Processed by
    Tue 18.06.2013 11:15 Mailed Swiss Post SINGAPORE
    Tue 18.06.2013 11:15 Arrival at border point of origin country Swiss Post SINGAPORE
    Tue 18.06.2013 11:15 Departure from border point of origin country Swiss Post SINGAPORE
    Tue 18.06.2013 17:31 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE
    Tue 18.06.2013 17:31 Departure from border point of origin country Swiss Post SINGAPORE

    Trackoval jsem teda na svycarsky poste a nejak moudrej z toho kde balik je. Posilaj z CH do Sinagapuru a pak zpatky ? WTF !
    VASAX
    VASAX --- ---
    Navazuji na tohle: VASAX.
    Tak zásilka je doma, pod druhým tracovacím číslem. Paradoxně je to poslední odesílazá zásilka z těch čtyřech... a ta první, 11.6., tady ještě není :-D.
    Jinak balíček byl různě popřelepovaný a cosi kdesi a zpáteční adresu má nějakou sběrnou kancelář ve švýcarsku :-D

    co jsem checkoval ty ostatní, tak alespoň jednomu status pokročil:
    Zásilka podána dne 16.06.2013.
    Zásilka dne 04.07.2013 odeslána do České republiky.
    (i když je to pro mě celkem nová položka, dřív tam bylo jen že zásilka je na celní poště a tak dál)
    No doufám, že to neznamená, že ji teprve v číně odeslali...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    tak jo, kachní jazyky a kuřecí pařátky jsem čekal. Ale tohle fakt ne.
    GUILOU brand wax PigHead-in Grain Products from Food on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/item/GUILOU-brand-wax-PigHead/575027640.html
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Creepy Horse Mask Head Halloween Costume Theater Prop Novelty Latex Rubber-in Party Masks from Home & Garden on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...Head-Halloween-Costume-Theater-Prop-Novelty-Latex-Rubber/693782155.html

    konečně!
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    OMNISLASH: to jsem si nestěžoval já. Nejdřív jsem si myslel, že je to dadaistická báseň, ale asi je to odpověď na malou výdrž baterie :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: z toho mam docela problem zjistit, na co jsi si vlastne stezoval :-D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    meanwhile at hotentotland: friend, you are not satisfied let I'm very sorry, but you should know that this phone is a big mobile phone screen, it is work or play games, watch movies consumes faster, it standby is more long time, this is normal
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: aha, flexible spring cable...

    A našel jsem zajímavou věc, třeba se to někomu bude líbit. http://dx.com/...b-male-to-micro-usb-male-charging-data-cable-tf-card-reader-cell-phone-strap-100402
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    jak se řekne takový ten zatočený drát, jako byl k telefonnímu sluchátku? sháním takový kabel na jedné straně USB a na druhé mikroUSB do auta...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam