• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX: No ha TSB dokud nekoupilinalfu v podstate neznal. Ale zacinam na mit averzi. I obchod kde prodavali lide a dalo se vzdy konzultovat, predvaded, ... Nahradili terminaly a skladem. Takze pro me jsou jedno velke minus a zatim me akorat dokazali nakrknout :(
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: No narozdíl od alfy mám s TSB jen (převážne) pozitivní zkušenosti.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nenašel jsem lepší alespoň trochu živé auditko tak se "vybliju" sem :)

    objednal jsem si u Alfy (alfa.cz) handsfree... Krom toho že deklarované zboží měli dostupné a již na to čekám snad 5 dní bych ještě překousl, ale to že mi přijde v 16:50 SMS že mi to dovezou 17-22 na udanou adresu (do práce - kdo mohl tušit že když jsem to nikde nespecifikoval že mi to dovezou večer!) a číslo které v té SMS bylo nikdo nezvedal (bo po pracovní době) a kurýr byl příjemný jak prase, takže mi řekl: "OK napíšu ráno ale to bude kdo ví kdy"... tak toto me fakt nadchlo... ...nevím zda to souvisí a tím že je koupila firma tsbohemia ale do teďka jsem měl s nima celkem lepší zkušenosti... :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: jo, v tomhle je DX zase docela ferovej, ze kdyz jim obchodnik doda popis 3000mAh, ale oni zjisti, ze je tam treba jen 1500mAh, tak to tam napisou. U nekterych novinek to bohuzel jeste neni napsany, coz je treba i ten nize linkovany telefon.

    ROBOTON: ja jsem mel zatim vzdycky na balicku z DX cenu pod $20, at uz to bylo realne za $28 nebo $100... ale postaci / celnici ty balicky obcas rentgenujou a kdyz vidi telefon, nebo neco podobneho / vetsiho, tak se ozvou a chteji dolozit cenu (fakturu / vypis z paypalu) a pak se holt musi doplacet.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BRUCOUN70: nechci strasit, ale mám stejný případ a čekání je pres 3mesice na první balík. Řešil jsem to s nima a psali ze poslali druhej, ze se asi zatoulal. Další pokus... čekání další měsíc ;(
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    QUIP: no necham se prekvapit..preci jen ty jejich specifikace nejsou uplne presny..takze buh vi jak dlouho vydrzi baterka u hovoru

    presne...kamos taky ted objednaval z jinyho webu telefon a clo mu hnedka napalili..na balicku mivam napsano, ze i kdyz to prekroci tech 25 dolaru cenu 21.80 apod...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: ty čísla výdrže jsou hodně teoretická i ve specifikacích velkých výrobců :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: na DX píčou často "3000 mAh" battery a ve specifikacích že label 3000 skutečnost 1000.. holt čínský čísla no. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ROBOTON: S tim clem a DPH je to sazka do loterie. Ja objednal malou action kameru za $107, ale prisla ve 30cm velky krabici... a celnici se neozvali = nic jsem neplatil.
    Kamarad objednal z Pandy telefon za $200 v malem balicku a doplacel clo + DPH ~ 1000 CZK.
    Takze je potreba s timhle pocitat. A kdyz to vyjde a nic platit nebudes, muzes byt jen mile prekvapen :)

    Dve baterky se vzdycky hodi, o tom zadna. On ten telefon ma celkem slusnou vydrz ve stand-by, ale divim se, ze ma takovou spotrebu pri hovoru. Jako by byl takovy problem to pri hovoru nehonit na 4 jadra, zhasnout display a je to. Pri hovoru by v telefonu mel nejvic zrat akorat tak vysilac a to i stare telefonu s cca 800mAh baterkou dokazaly telefonovat treba 8 hodin v kuse a ne jen 2.

    BRUCOUN70: Z nejakeho jineho shopu bych to mozna stornoval, ale u DX neni moc velke riziko, ze by ti neprislo zbozi a prisel bys o penize. Reklamace se u nich vyrizujou nekdy zdlouhave, ale kdyz to zbozi opravdu neprijde a kdyz to s nima resis uz ted (tzn. vi se, ze tracking number je nefunkcni atd.), tak urcite nebudou delat problemy s refundaci, nebo poslanim noveho kusu.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    QUIP: E2E4: je to overeny... znamej ho ma pres pul roku a naprosta spokojenost.. s tou vydrzi nevim..ale dodavaji dve baterky...tak kdyz tak vymenim a bude :D

    jinak par veci nad hodnotou cla sem uz objednaval a nikdy sem nic neplatil...a za 4tis je to paradni telefon...

    a relane ma ta baterie 1800 misto 2500 co sem vygooglil...takze s ostatnima DX telefonama to vidim podobne...
    BRUCOUN70
    BRUCOUN70 --- ---
    Mě ten telefon zaujal hlavně výkonem a ta baterie snad něco vydrží. Jde mě hlavně o to že jsem to zaplatil přes Paypal 13.8 a příští týden vyprší ta lhůta 45 dní na vrácení peněz. Nevím jestli Pay zažádat nebo čekat.
    QUIP
    QUIP --- ---
    OMNISLASH: No mohlo by tam byt treba 2000 :) Prostor na to by tam byl.
    Ale jinak je fakt, ze kdyz si ted kamarad objednal nejake nahradni baterky k fotaku za $3 a za $6, tak misto uvadenych 1000mAh maji ty levnejsi 460mAh a ty drazsi 650mAh. S tim je holt potreba pocitat. Ale zase za tu cenu, kdyz original se u nas prodava asi za 600 CZK...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRUCOUN70: u tech telefonu byvaji hrozne prodlevy. vzdy vyrobi sadu, rozeslou tem nejdele cekajicim a nejvice otravujicim zakaznikum a ostatni cekaji dal

    QUIP: 3800mAh to v zadnem pripade nema, to uz se rozebiralo snad na vsech moznych forech. vetsinou je to vazne spise tech zoufalych 1200mAh
    QUIP
    QUIP --- ---
    BRUCOUN70: obcas se to zdrzi... treba i na 3 mesice ;) Ale snad to nebude tenhle pripad. Docela zajimave na tomhle tvem telefonu je, ze pisou baterku 3800 mAh. Otazka je, kolik tam realne bude. Obvykle pisou treba 1800 a realne je to 1200 ;)
    BRUCOUN70
    BRUCOUN70 --- ---
    Ahoj tak jsem si objednal tenhle telefonek http://dx.com/...quad-core-android-4-2-1-wcdma-bar-phone-w-5-7-hd-8gb-rom-wi-fi-and-gps-white-233405 ale soudruhům nějak trvá doručení. Před tím jsem objednával nějaké levnější věci a vždy to přišlo do 21 dnů max. Ted zaplaceno 13.8 a 19.8 odesláno. Doslal jsem track number a to 2x. Nejdřiv na Hong post a pak na Swisspost a samozřejmě ani jeden funkční. Podpora na Deal odepsala ohledně tracku že prý to sledují offline a tak dále. No uvidíme.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: plus s tím co se prodává u nás jsou aspoň nějaký zkušenosti, záruka, možnost vrácení do 14 dnů..

    ale nevím, tak se spíš ptám
    QUIP
    QUIP --- ---
    ROBOTON: Vypada to slusne, az na tu malou vydrz baterie pri hovoru (dve a pul hodiny je zalostne malo). Pak dej vedet, jak s nim budes spokojenej.

    Jeste me tak napada, jestli se vyplati tohle vubec objednavat z ciny, kdyz to vlastne v pripadnym clem + DPH vyjde na 5000 CZK. Neda se za ty penize neco podobneho sehnat rovnou u nas? (ja trh se smartfonama vubec nesleduju, tak nevim, co je tu v nabidce)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    kdyz jsem to zkusil naposled tak mi v reklamaci odpaleneho portu dali novy iP...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: zkus a uvidíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam