• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska došel balíček objednaný 10. 9. :)
    BRUCOUN70
    BRUCOUN70 --- ---
    Tak v pátek jsem psal na podporu DX kde je moje zásilka odeslaná 19.8 jelikož uplynulo 23 pracovních dní. V neděli přišla odpověď že se moc omlouvají a že balíček byl odeslán zpět z důvodu špatného zabalení (asi poškození) tak jsem si říkal a další měsíc čekání. V pondělí další zpráva z DX ohledně změny tracku. Tak ho schválně zadám do český pošty a hle balíček v Praze a podle tracku to šlo od nich tři dny, docela fofr. No a dnes koukám že mě příjde doporučený dopis ohledně doložení ceny. Jen doufám že telefonek nebude moc domlácený.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TAJSO: Strejne ti to bezi jen s nastartovanym motorem; kdy je elektriny hafo.. A vzit jen odnekud napajeni a nemuset protahovat kabel autem je super..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: Napsal jsem ted review na cl adapter barerku, ze je to crap a ze to budu reklamovat, jak dopadla recenze nevim ale dostal jsem full refund store credit. :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    PISTA1: jenze krze wifi to neni uplne idealni reseni do auta.. je to zbytecne slozity a pretechnizovany. Nehlede na to ze pochybuju o tom ze by to spolehlive fungovalo. Uz jenom docela zbytecne velak spotreba kvuli tomu delat si v aute wifi.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    QUIP: ja psal neutralni a v pohode asi behem tydne.. ale bylo to uz nekdy v lednu tusim
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Se stane že jim to v té záplavě uteče. Pokud to neporušuje pravidla těch recenzí, tak s tím není problém, jen se připomeň přes ticket.
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: Asi tam teda zkusim nekoho sprdnout, co to jako je a at to koukaj zverejnit, kdyz uz jsem si s tim dal tu praci! ;)
    VASAX
    VASAX --- ---
    QUIP: Už desítky, sem tam jsem ty pending hodnocení musel pushnout, jinak v pohodě, spříš dřív jim to trvalo dlouho. a to jak pozitivní, tak negativní. Co sjem tam naposledy dával tak bylo do druhýho dne...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TAJSO: to víš že to existuje, přes wifi, ale cena je o cca nulu víc než tady padlo.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: byly ruzny, nektery pozitivni, jedno vylozene negativni.
    Jeste jsem jim k tomu chtel poslat nejaky fotky, ale na to pecu, kdyz to tam lezi ctvrt roku bez povsimnuti. to nez byto zverejnili, tak ten produkt treba stahnou z prodeje atd.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    a byly pozitivní? :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Dotaz na DX z trosku jineho soudku - psal jste nekdo hodnoceni na produkty? Napsal jsem 4 uz pred ctvrt rokem a porad jsou ve stavu "pending" - tzn. nikdo je do ted neschvalil / nezverejnil.
    TOM
    TOM --- ---
    TAJSO: asi máš bohužel pravdu :/
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    TOM: obavam se ze takovy adapter zatim neexistuje. Lze prehravat video z cehokoliv co ma usb skrze av na jinem zarizeni ale ne pouzivat tablet jako monitor.
    teoreticky kdyby si nekdo dal praci a udelal ten 2.4ghz receiver jako appku jednine
    EXX
    EXX --- ---
    TOM: tak tim ze je to wireless se to castecne resi..chci to na kamion.. na displej mista dost a bezdrat na 10m dlouhy auto je vyhodnejsi..
    TOM
    TOM --- ---
    EXX: jj, všiml jsem si
    já jen že mně osobně by se příčilo proplítání kabelů vnitřkem. a platba za nadbytečnej jednoúčelovej displej
    EXX
    EXX --- ---
    TOM: tohle je ale i s displejem
    TOM
    TOM --- ---
    TAJSO: jj, napájení vím, to vezmeš.. třeba z osvětlení spz (u těch držáků značky)
    myslel jsem právě převod cinche do usb nebo 30tiPIN (apple/samsung)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Máte někdo tip na dobrý kabel k iPhonu? Jak na iP4 tak na iP5? V podstatě pořád něco kupuji, pořád se to rozpadá a pořád to reklamuji... Mám z toho takový průtokáč :)

    Jediný který drží je originál...

    Teď mám v merku toto:
    Lightning 8-Pin Male to USB Data / Charging Cable for iPhone 5 w/ Original IC - White (95cm)
    http://dx.com/...in-male-to-usb-2-0-male-data-transfer-charging-cable-for-iphone-5-white-95cm-177876
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam