• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: já jsem docela komunikoval s člověkem - kvůli tomuhle: FILTHY_SAD_EMO, a dopadlo to tak, že jsem objednal znovu, zaplatil, a do poznámky napsal, ať mi to neposílají. A hotovo. Takže oni umí leccos. Pro ně by IMHO nebyl problém v té změně ceny...
    Viz spousta věcí, které tam inzerují, že dělají na zakázku, ať jim napíšeš co chceš, oni nabídnou cenu a vypíšou ti obchod. (Jako na ebayi...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to by asi na to museli mit cele obchodni oddeleni :) Tam nenakupuje jen par desitek cechu :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    zkoušeli jste už někdo smlouvat o ceně? (když to může někdo nabízet na ebayi za 25 USD s free shipping, a oni to mají na aliexpress za 30, tak tam určitě nějaký prostor je...)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Raspberry Pi?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Obavam se, ze Tvuj nazor na to, jestli se ma stat starat o to, co si pestujes na zahradce nebo ne, neni pro jakekoliv soudni projednavani relevantni...
    Co se tyce toho, jestli to je zakaz smysluplny nebo ne a jestli je nejaky signifikantni rozdil mezi hybridy vyslechtenymi prirozenou cestou a organismy vytvorenymi genetickou manipulaci, tak mne je po pravde jedno jestli to povazujes za strasaka nebo ne, ja jen konstatuju, ze pokud Ti celnici na takova seminka pri dovozu prijdou a poznbaji o co se jedna, tak ze pujdes k soudu, at se Ti to libi nebo ne - nic vic, nic min.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    COVBY: no to je problém člověka co si to doveze.. prodávat asi můžou cokoliv. věřím že elektronika taky nemá CE atest..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: no, prachy od něj mi ještě nepřišly, jen se objevilo, že refund accepted, čili to posílají (trvá to občas i 14 dní - pro zajímavost, prachy přijdou z Londýna). Tak jsem mu napsal, omluvil se, a jestli může nějak ten refund stornovat. A pokud ne, tak ať mi napíše, jak mu to mám znova zaplatit.


    ANARCHY: Jo, přijde si pro mě semenná policie.
    (Já to neobjednávám, nemám kde bych to pěstoval. A navíc si tak nějak myslím, že je každému (státu) prdel po tom, co si já pěstuju na své zahrádce. Ať se pak se mnou soudí ten, koho to přímo poškodí.) - přemýšleli jste někdy nad mandarinkama/hroznovým vínem bez pecek, které běžně jíme a vyhledáváme - proč by to ta rostlina plodila, když z toho nic nemá? - tolik asi ke strašákovi GMO...
    A navíc si myslím, že je to nějaký fejk...
    COVBY
    COVBY --- ---
    KOC256: Jak píše ANARCHY, je to regulováno zákonem a postihy bývají nemalé. Podobný problém byl kdysi, když se prodávali na internetu z Taiwanu rybky s úpravou genu, tak že světélkovali a akvaristi tady v ČR je kupovali jak diví.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: No, tak potom doporucuju, aby sis tyhle jahodova seminka nekupoval(a) - neznalost zakona totiz neomlouva...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    nevyznam se v tom. Nevim co je semeno GMO :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Semena GMO? To je regulovany docela prisne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COVBY:
    Proč?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    a resil jsi to nejak? :)
    COVBY
    COVBY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: bože! tohle by vůbec nemělo projít přes hranice!
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    free shipping Accessplatforms strawberry giant strawberry seeds sweet four seasons-inBathroom Products from Home & Garden on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ms-strawberry-giant-strawberry-seeds-sweet-four-seasons/1070378118.html

    WUT
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tak beru zpět, úspěšnost 3/4. Den poté, co mi vrátili platbu, jsem našel ve schránce obálku se zbožím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TANTRAMAN:
    me na SX nikdo osulit nechtel. Jen se ty kybely prilis rychle a dobrovolne rozpadaji... Kazdopadne nevim jak na eBayi ale pres DX jsem zatim vzdy vyreklamoval vsechno ku sve spokojenosti (poslani noveho kusu, vraceni penez, kredit na novy nakup).
    QUIP
    QUIP --- ---
    TADEK: nalozit 10 veci za 130 Eur byla vylozene hloupost. To fejkovani dokladu ti asi stejne moc nepomuze, protoze kdyz se jim udane ceny budou zdat nesmyslne nizke (treba telefon za 15 Eur), tak si to budou overovat na netu a nauctujou ti clo a DPH z ceny, kterou tomu oni sami prisoudi.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    s DX jsem nikdy problém neměl. ale to samý se dá na ebay sehnat ještě levněji, zvlášť různá kabeláž. a na ebay si nikdo nelajsne tě natáhnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam