• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PISKVOR: :))) A to jsi mel pro eshop nebo to byl nejaky mega group buy?

    FILTHY_SAD_EMO: Tak to jo. To je ale docela dost na futral, ne?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ARMADILLO: ne z DX, ale z aliexpress. Futrál na iPad. Asi za 20USD.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARMADILLO: Tak jo, 50x sluchátka s mikrofonem, celkem asi za 200 éček. Přišlo to v asimetrický krychli, a v Košířích na mě fakt koukali divně, kde že na to mám auto. No neměl jsem, tak jsem to táhl tramvají :D
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    PISKVOR: To bych rekl, ze jo, pro zajimavost urcite!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARMADILLO: Počítá se, když jsem koupil levnou, ale v 50 ks?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Mam dotaz: Jaka je nejdrazsi vec, kterou jste si kdy z DX.com koupili?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    no mně už to leze z německého skladu přes tři týdny. to se mi zdá poněkud podezřelé
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VASAX: Mě to někdy chodí i ze Švýcarska :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VASAX:
    nepopiram... jen to je treba proverit :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: U DX ty sklady opravdu existují, zase je problém že tam není všechno a jen omezené množství... :-/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ENDREW:
    dokazu si predstavit ze holandsky sklad bude bíly kun a bude jen prelepovat baliky... Takze je to treba proverit...
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    RESCAPE: Ve zkratce. Objednal jsem zbozi z Cinskyho e-shopu a oni mi ho zaslali ze skladu z holandska. Tudiz by se na nej dle meho infa nemela vztahovat dph (posta jde z EU do EU). Presto ji po me pozadovali.
    Nakonec jsem nic neplatil(krom 96,-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ten doplatek si hezky tise protlacili primo do zakona. takove statem uznavane vypalne. v praxi s tim tudiz nehnes
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    ENDREW: nejak mi uplne nedava smysl to co si ted napsal, kazdopadne oni maji pravo zadrzet co sem jim zachce, proste kontrolovat muzou vsechno. to mi prijde jako OK, ale ty doplatky 96 Kč ikdyž je to pod 22E jsou nahovno no .. Uz nekolikrat jsem tam potkal lidi co se o tohle hadali, nakonec to zaplatili a sli domu :)
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Kurva je to proto, ze neví jakou to má hodnotu a přesto to zadrzi.Kurva je to proto, ze i když je hodnota věci nižší než 22 eu tak stejně po tobě chce poplatek 96,- kc za uložení s čímž jsem nesouhlasil a v poslední řadě je to kurva proto, ze zboží šlo z eu a má vyšší hodnotu než 22eu stejne ho zadrželi. Díky tomu jsem clo ani dph neplatil, ale musel jsem tam jet což stálo čas a těch zmíněných 96kc. Nesouhlasil jsem s placením a proto jsem si ovjednaval z čínského obchodu z eu skladu.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ENDREW: proc je nekdo kurva, kdyz po tobe vymaha clo a dan, s jejimz zaplacenim jsi souhlasil, kdyz sis to objednal?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ENDREW: Jit na celni postu a zaplatit, v tehle fazi Ti uz v tomto smeru neni pomoci - ledaze bys udelal nocni prepad te posty a ze skladu si to tam ukradl... ;-)
    Pokud to slo fyzicky z Ciny, pokud je to cenove nad limitem pro DPH/clo, a pokud to uz je na celni poste, tak Ti uz nic jineho nepomuze...
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    Ach jo kurvy postovni mi zadrzeli zbozi na celnim rizeni. Jak postupovat abych nic neplatil? Mam objednano asi v hodnote 40eu. Tracking kod jsem mel z holandsky posty, ale zrejme to slo z ciny, da se na to nejak odvolat? Jakej postup byste doporucovali?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: kupuju už ted zasedne a jenom na ebay jsou tam stejný veci, ale do 14 dnu je mám a vždycky přijdou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam