• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Asi nejsi obeznámen s tím, jak fungují tickety ve velkých firmách, co? :-D
    QUIP: Jako když budu chtít našlápnutý smart, tak asi byde lepší dát za něj 5000-6000 než si připlatit další 4000 za nálepku Samsung...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    no tak nejak mi prijde ze tam nemaji system a nebo neni dobry...

    Kdyz jsem nekolikrat resil reklamace, tak mi obcas prislo, ze ti lide o svych minulych zpravach skoro nevi jelikoz obcas se mi stalo ze co treti zprava byla stejna jako prvni a ze se porad motame dokola...
    QUIP
    QUIP --- ---
    VASAX: ad telefony - nemyslel jsem to tak, ze by mely byt spatne, spis jen ze uz je to celkove docela dost penez na telefon obecne (nejsem z tech, co povazujou cenu telefonu ala Samsung za 10k za normalni ;) )
    Ad recenze - me nastvali s tim pristupem, ze to tak dlouho nikdo neresil a pak o vsech recenzich reknou, ze nesplnujou podminky (ale nereknou jaky). Takze ja jim na to prdim. A to jsem tam za tu dobu nakoupil celkem dost veci, ktere nemaji zadnou recenzi a chtel jsem psat dalsi recenze, ale nepsal uz kvuli tomu, ze mi tam tyhle 4 visely porad Pending.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Tak to jsou telefony leden/únor, takže recenze pochopitelně ještě nejsou, jinak mnozí z nich jsou právě nástupci 5hvězdových
    QUIP: Pár lidí tady tak nakoupilo a jsou spokojení, pár znám co tyhle mají a jsou taky spokojení.
    QUIP: Hele já jsem napsal už desítky recenzí, sem tam se nějaká sekla v systému a musel jsem si to vyticketovat, když to nešlo, tak jsem ji postnul později znovu (v nejhorším případě tam byla dvakrát). A to jak pochvalné, tak kritické.
    QUIP
    QUIP --- ---
    OMNISLASH: Taky radsi vybiram veci s recenzema, to je fakt. Obecne bych si asi takhle z ciny neobjednal telefon za $250. Na muj vkus je to za neznamy produkt az moc penez. Tech cca $100 za kamerku jeste dam, no.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    QUIP: jasne, chapu to z tveho pohledu. jde mi o to, ze sam bych si zadny z tech tydlifonu nekoupil, kdyz u nej neni recenze, protoze bych mel mirne obavy
    QUIP
    QUIP --- ---
    OMNISLASH: ani se moc nedivim, ze nemaj recenzi. Jestli to tam chodi s recenzema tak, jako to bylo v mem pripade, kdy mi ani po pul roce neschvalili 4 recenze (porad byly "pending"), tak jsem jim psal na support a odepsali, ze se na to podivaji. Pak ctvrt roku nic a pak mi prislo, ze ticket uzaviraji, ze jsem jim ja na posledni zpravu uz neodepsal. Posledni zprava v tom reseni je ale odeme a neodepsali oni. Tak jsem jim psal znovu, otevrel novy ticket a tam mi odepsali, ze to overovali u vedouciho oddeleni a ze moje recenze nesplnuji podminky, takze je nemuzou schvalit. Tohle vyjadreni z nich vypadlo po 9 mesicich.
    Pritom kazda recenze je uplne jina. Nektera pozitivni, nektera negativni. V kazde je dostatek textu atd. Proste recenze jako kazda jina, co tam na webu jsou videt.
    Takze at jdou do haje a na zadny produkty uz jim tam recenze psat nebudu. Pro me je to ztrata casu.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    VASAX: skoda, ze zadny z nich nema ani jednu recenzi.. az se cloveku tem speckam nechce verit :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ARMADILLO: Na DX za $107 Action Cam RD32 II. A ted nejakou dalsi kamerku, taky za $107 z FoxOffer.

    A tim se dostavam k dotazu - kupoval jste nekdo neco na FoxOffer? Jak dlouho tam obvykle trva vyrizeni objednavky? Je to nahodny jako u DX, nebo jsou nejak pravidelnejsi? (neni to tak velky shop)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: podle spec to ma byt lte ready, bohuzel nemam vodafone tekze nwm :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TAJSO: Jo to je ta verze o 75 USD dražší s větší RAMkou a ROMkou (ač je to zavádějící označení)? Teda ještě o něco malinko rychlejší procesor...
    Jinak přemýšlím, jestli to bude umět LTE
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    here is :)
    S5 MTK6589T Quad-Core Android 4.2.1 WCDMA Bar Phone w/ 5.0"HD, 32GB ROM, 2GB RAM, GPS - Black + Red - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...d-4-2-1-wcdma-bar-phone-w-5-0-hd-32gb-rom-2gb-ram-gps-black-red-239714#.UwHfxIeYbAU
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    VASAX: vydali novy a o dost lepsi release..
    VASAX
    VASAX --- ---
    TAJSO: Ten jsem chtěl kupovat taky, už hop mám nějaký pátek v záložkách, ale nedávno jsem koukl a "Sold out" , takže smůla :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARMADILLO: Ani jedno, soucast zakazky (ktera obsahovala veci, na ktere mame bezne dodavatele, a z nejakeho duvodu i sluchatka). No tak jsem vposledku nasel ty DXacky :)
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: jo a bylo to bez cla. kupodivu
    ARMADILLO: vidíme to stejně :) hodí se to pro větší grupu na bivak. syslit si to pro sebe by bylo plýtvání mAh :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOM: To je fakt vyborny. Umim si predstavit hodit si to pri treku na batoh a vybirat poplatky od spolucestovatelu za nabijeni :)) Nebo tim jenom ladovat 18650 nebo Lipo clanky a z tech dobijet pres USB.
    TOM
    TOM --- ---
    ARMADILLO: s váhou teda nejsem (přes 1kg)
    s výkonem... je zima, málo slunce :)
    ještě jsem neproměřoval za všech podmínek, ale... mělo by to utáhnout tank .)))
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOM: Clovece to vypada super, jak to funguje? Jsi s tim spokojeny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam