• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: jj,taky jsem se dočetl v recenzích, že nevydrží víc jak .. radši jen pět minut provozu, pak musí odpočívat, jinak se uvaří
    zase mě u některých zaráží 300psi
    na kole mám třeba speciální pneumatiky, foukají se na 6 atmosfér, a to jsem ruční pumpičkou nikdy nedal, tak mě napadlo že tohle by třeba zafungovalo
    2 in 1 (Yellow) Multifunction DC12V 60W 12V High Power Wet and Dry Portable Handheld Car Vacuum Cleaner+Air Compressor/Pump-in Vacuum Cleaner from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com
    http://www.aliexpress.com/...ssor-with-Vacuum-Cleaner-Automotive-inflatable-Car-Dust/1534189581.html
    jinak obecně... se mi poslední dobou zdá aliexpress čímdálvíc levnější s x-krát větším sortimentem než dx
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: predpokladam, ze to bude takova kvalita, jako ty, co se bezne prodavaji v Lidlu, Kauflandu, Tescu atd.
    Da se to v nouzi pouzit, ale fouka to hrozne pomalu (maly prutok vzduchu), takze i nafukovaci lehatko s tim budes foukat asi mnohem dyl, nez bys to nafouknul nejakym slapadlem, nebo rucni pumpou.
    A s zivotnosti to asi nebude taky zadna velka slava. Je to proste lacina nouzovka.
    Mozna to vazne za stejny penize poridis i v nejake akci u nas.
    TOM
    TOM --- ---
    nezkoušeli jste někdo kompresor do auta?
    compressor - Free Shipping - DX
    https://www.dx.com/s/compressor?categoryId=756
    nechtěl bych nutně přímo na auto-pneu, ale třeba pro kite, bike, lehátko...
    VASAX
    VASAX --- ---
    Pokud je to opravdu EU...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    TOM_HOST: ne, EU...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    jedna rychla pro vas :)

    kdyz objednavam z uk za 5000 platim clo/dan?

    dekujuu
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Nemá někdo zkušenosti s mikroskopy pro mobil - takové ty přídavné objektivy. Nepotřebuju nic super, jen pro kontrolu tisku jestli jsou kapky rovnoměrně.. Nerad bych za to dával víc jak 500,- Díky
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAJSO: mně nedávno odešel SSD (origo, značkový, z výroby, a jediný disk v drahém NTB). Takže já bych byl k jakémukoliv ne-stoprocentně-důvěryhodnému SSD velmi nedůvěřivý. Natož tak z DX.
    Těch pár tisíc za ztrátu dat (a času a nervů) nestojí.
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: K tomu se přidávám. mám doma jednu čtečku, a jeslti někdo nemá rád své paměťovky, klidně mu ji věnuji. :-)
    Co se týče dat asi bych nešel dál než ke kabelům.
    Nebo potom hodně dobře vybírat a zas tak moc nešetřit...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HARVIE: ja bych to nevidel uplne zle spis jde o to ze jestli je to tenhle:
    ARK | Intel® SSD 320 Series (160GB, 1.8in microSATA 3Gb/s, 25nm, MLC)
    http://ark.intel.com/products/56564/Intel-SSD-320-Series-160GB-1_8in-microSATA-3Gbs-25nm-MLC

    tak datum vydani je q2/11 cili je to nejake doprodavani zasob, intel ted jede generace 3500
    Intel DC S3500 240GB SSD 1.8" bulk | Alza.cz
    http://www.alza.cz/intel-dc-s3500-240gb-ssd-1-8-bulk-d1533218.htm
    kde neni tahle velikost ale zhruba by se dalo rict ze to neni nijak extra vyhodna koupe. Sice je to bez dane za zhruba stejnou cenu jako 80gb nova rada, jenze na druhou stranu je to tri roky stara serie a od ty doby ta technologie preci jen pokrocila..
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    muzes napsat na intel a zeptat se.ja bych tedy, co se dat tyce, svoji duveru do dx nevkladal
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Intel INTEL 320/160G 1.8'' SATA 160GB SSD Solid State Disk w/ MicroSATA - Silver - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...el-intel-320-160g-1-8-sata-160gb-ssd-solid-state-disk-w-microsata-silver-318771
    Too good to be true?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RESCAPE: tipuju malajsie, ale nechce se mi to hledat.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    tracking number s koncovkou MY, nevíte někdo odkud to je ?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    dost me to navnadilo..
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak DealExtreme EU Direct muzu vrele nedoporucit.
    Ta sluzba postrada jakykoliv smysl. Ohaneji se sice tim, ze to jsou expresni dodavky z veci, co maji u sebe na sklade a ne jen u dodavatelu.
    Jenze:
    * oproti klasickemu DX je cena vyssi
    * omezeny sortiment
    * musi se nakupovat nad $30, aby bylo postovne zdarma
    * zasilky podlehaji klasickemu evropskemu procleni a zdaneni (i kdyz ve foru na DX psali, ze DX proplati dan po zaslani dokladu, ale tomu bych moc neveril a hlavne, proste je to dalsi zdrzeni a papirovani
    * diky vyse uvedenemu ani nedorazi zasilka za ten tyden, co slibuji
    * nefunguje tracking

    Zkratka oproti klasickemu DX to nema zadnou realnou vyhodu.

    Mam ted na ceste dve zasilky, ktere nevim kde jsou a co obsahujou a dokonce se uz ani na webu DX nevypisujou ty cisla pro tracking (na zacatku tam byly hned na prehledu objednavky). Cekaci doba na zasilku bude patrne stejna, jako u klasickeho DX. Prisel mi castecny refund a ani nevim za co.

    Takze akorat zmatek a vyssi cena. Priste objednam na klasickem DX.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pošta 120 :( jak mam prokázat že se jedná o vědecký vybavení ?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Ja to mel spis tak ze co slo z HK nebo Bejingu melo standartni cas a ostatni jako ten Shangai trval. Nicmene vzhledem k poctu zasilek co posilaj buh vi kde je pravda.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RESCAPE: prostě když se ti napíše že zásilka byla odeslána, tak v reálu být odeslána ještě nemusela protože třeba nemají skladem. Tracking kód si vygenerují ten ti pošlou ale zásilka ještě fyzicky není podaná. Funguje to jinak než jak jsme zvyklí na české poště, kde sledovací číslo dostaneš až když ji fyzicky doneseš na přepážku.

    Na Aliexpressu se mi stává, že sledovací číslo funguje třeba až po 14 dnech atd :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SHARK: to je normální, prostě čekej, muže to u tebe být zítra, za týden, za 14 dní.. oni ten sledovací kód generují ještě před odesláním, takže když už mám tracking kód tak to ještě neznamená že bylo odesláno, proto to zdržení. jen pro zajímavost takto funguje i česká Zásilkovna.cz sledovací číslo máš hned a pak záleží na tobě kdy to odešleš..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam