• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    REDSNAKE: nezkousel, ale malem jsem si nejaky koupil v Asii na trhu. Za ty smesny penize se tam daji obcas najit velmi dobre vypadajici kousky a pokud od nich neocekavas zadne pokrocilejsi funkce, nez ze ukazujou cas (obcas teda maji i stopky a datum), tak je to v pohode.
    Na vodotesnost bych nesazel a pri te cene cca $10 - $20 si jich muzes rovnou objednat vic modelu a stridat je podle nalady :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Zkoušeli jste někdo hodinky z číny? Z Dealextreme nebo aliexpressu? Co tak čekat? Já stejně všechny hodinky ztratim, takže nějaký dražší pro mě nemaj smysl.
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Hledam nejaky blok na recepty a u nas toho moc neni:)) (musi to byt hezke ze) a ebay ee, nejak jsem jeste nezkousela paypall:))
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ZABICZKA: největší sortiment je asi na aliexpress. A pak samozřejmě na ebayi u těch stejných obchodníků.

    Hodně záleží, co hledáš. Ale např. zip-lock pytlíky jsou tam dražší, než v papírnictví na rohu.
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    Čaute, poradíte prosím kde na čínských eshopech najdu nejvice kancelářských potřeb??
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    LEFTY: já teď čekám na část zakázky, která byla odeslána 21/6. Dvě části přišly, třetí se někde zasekla.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    jakej máte rekord na dodací lhůtu (nejdelší)? Order byl 14/6 shipnutej, a zatím nedorazil :-(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    RESCAPE: Zrovna alibaba je velka duveryhodna firma..
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    E2E4: to je pravda ale pro tebe se tim nic nemeni, protoze tobe se penize strhnou uz po objednavce.. takze ten akt zadavani cisla karty a potvrzeni te nemine.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    REDSNAKE: Aliexpress ma ochranu tvych penez, prodejce nedostane penize dokud nepotvrdis prijem..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RESCAPE: asi máš recht, já už to objednal, ale vůbec se mi to nelíbí. Každopádně držák je to prímovej, navíc za pár zlatek, takže...
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    REDSNAKE: oprosti se od techto uvah nebo si nikdy nic nekoupis :) tzn bud klidnej, bez problemu si to kup na aliexpressu
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOM: Jsem si to chtěl teď koupit, ale jsem docela vyjevenej, že aliexpress nebere paypal. Zadávat číslo karty a všechno se mi tam moc nechce a jinde jsem ten držák za stovku nesehnal. Sakra..
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ja to rikal, ze je lepsi koupit celou nabijecku :) Podobny problem jsem mel s baterkou do notebooku, ale s pouzitim primereneho nasili se tam vesla a dokonce i par let vydrzela.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ehm... (a to už jsem to musel seříznout nožem, abych to tam vůbec silou narval)

    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: kdyby sis tam nekdy v dohledne dobe jeste neco objednaval, tak mi ho tam klidne vem, rad ho vyzkousim. Ale zase nijak nutne ho nepotrebuju. Nedavno jsem na DX koupil takovy jednoduchy s prisavkou a zatim funguje - i kdyz je na tom od pohledu videt ta lacina cina :)
    Taky jsem si pred par lety zalozil nejaky levny / zadarmo ucet kvuli platbam kartou a nakonec se mi ten ucet tak zalibil, ze jsem z neho udelal svuj hlavni ;) Tak mozna zase zalozim nejaky dalsi pro online platby.
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP: já si kvůli tomu pořídil nový účet u Fio (mimo mBank)
    kompletně bez poplatků
    přesouvám tam jen menší částky - pro platby kartou

    anebo jestli chceš, tak ti to můžu objednat přes sebe
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOM: nj, kdyby to meli nekde, kde fungujou platby PayPalem, ale AliExpress ho nebere :(
    TOM
    TOM --- ---
    QUIP, VASAX: zkoušel jsem to teda jenom s 5ti palcovým (Samsung S4)
    provedení je nečínsky fortelné, mechanismus geniálně funkční (automatický zámek tím jak se to opře o čudlík, odemčení mírným stlačením dvěma prsty těsně za hranou telefonu) - nebudete litovat :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TOM: supr!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam