• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    KOC256: Na sorting jsem se ptala minule nikdo neodpovedel, me tam visel 14 dni a pak to prislo ikdyz vvtravku visel sorting
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    KOC256: ze bych se zeptal u sebe na poste ... (jestli ti nedluzi treba listecek do schranky ..)
    QUIP
    QUIP --- ---
    DZANDIS: jsem na tom podobne. Na konci srpna jsem udelal nekolik objednavek na DX a eBay. Prvni balicky zacly prichazet po necelych 2 tydnech, ale taky tu mam jeste nejake nedodane balicky a tracking nefunguje. Takze predpokladam, ze to taky poslali nekam jinam. Chtel jsem jim psat v patek, ale to uz jsem nejak nestihnul, tak to zkusim mozna dneska.

    Delivery time je ruzny vsude. V tehle oblasti si moc nepomuzes zmenou obchodu. Trikrat objednas na DX a trikrat to prijde brzo, poctvrte objednas a cekas dva mesice. Podobne je to i s eBay a to i v ramci jednoho obchodnika. Myslim, ze dalsi obchody na tom jsou dost podobne.

    REDSNAKE: Obvykle cekam 3 tydny a pak uz jim pisu, ze je problem. Oni obvykle odpovi, at pockam dalsi 2 tydny, jenze to by odpovedeli i kdybych se ozval az po 2 mesicich, proto je lepsi jim napsat co nejdriv, at to tam zacne skutecne nekdo resit.

    KOC256: ja bych si o tom myslel to, ze 2 tydny by to tam lezet nemelo a nekoho bych kontaktoval "kde to sakra je?"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co si mam myslet o tomto?

    http://ws-shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml?no=WS253974419CN

    Zatím to nedošlo...
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    28.8. objednano zbozi z DX, po cca tydnu jsem potvrdil partial delivery, ze 4 polozek dve nebyly skladem, dnes na chatu s DX agentem jsem se snazil zjistit, kde je zbytek, chvili mi prislo, ze se bavim s botem, tak jsem se na rovinu zeptal, zda je BOT, ze prej ne, nakonec z toho vypadlo, ze poslali zbozi z ciny pres holandsko do ......chile....zbozi za cca 30USD, takze v tom nejsou velke love,ale stejne ---neprijemne.....a muj dotaz zni...jake mate zkusenosti delivery time? Kde je to nejlepsi? Zajimaji me vase zkusenosti, co uprednsotnujete a proc?
    BONGI
    BONGI --- ---
    WOJTYLA:
    TOM: Prodavaji to v OBI s EU zasuvkami - cena od 400-800KC
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    QUIP: Pokud jim ukazes vypis z paypalu na 20S a oni se te budou vyptavat, muzes rict, zes mel slevovej kupon a celkova hodnota tudiz je tech 20S po sleve... pokud vim tak takovy veci jako slevy paypal neregistruje...

    Navic si mysli, ze to tam nikdo neresi jestli je to low end 1mpx kamera co je spis jako hracka nebo profi outdoor kamera s 4k rozlisenim.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: no tak já bych nepsal 20$ ale třeba jen 50$:-))) nic srát na to zaplatil jsem za to 500kč a vyřízený
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: ani nemyslim. Oni tam nesedi uplny blbci a kdyz na kameru napises, ze stala $20 dolaru, tak si ji dokazou celkem snadno najit na netu a zjistit, ze stoji $100 a pak budes mit jeste problemy s falsovanim / pokusem o podvod.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VASAX: pozde kurva...
    VASAX
    VASAX --- ---
    KOC256: Na Aliexpresu špatně funguje wifi? :-D
    E2E4: Všeho.
    QUIP: Dobrý je to vzít přes DHL, sice člověk zaplatí, ale z číny to bylo rychleji jak služebák co mi v shodnou dobu objednali tady :-D. Plus jak to jde přes Německo a jinou pobočku celnice tak je vyšší šance že projdou i věci jako mobily a tak.
    WOJTYLA: ehm ehmphotoshopehm ehm ;-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mám výpis z paypalu a jedu pro to...
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: Skoda :( Myslim, ze se to tam da poslat e-mailem. Bud vypis z paypalu, nebo z uctu, kde je videt ta strzena castka.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak mi tu kameru chytly, buzny... mám jim nosit výpis z paypalu?
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    Caute nevite prosim co znamena cz sorting v trackingu? Mam uz to tam od 12. Dekuji
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Bohuzel ano. Me ted v zari prislo uz asi 8 balicku z DX a eBay, vetsina toho byly jen bublinkove obalky a vsechno to ma na sobe razitko z celni kontroly a rentgenu. Takze i kdyz to do CR prislo napriklad 5.9., tak ja to mel doma az 9.9. (byl v tom jeste vikend)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: A tyka se to i takovejch tech malejch veci v bublinkovym pytliku, co posta hodi do schranky?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LEFTY:
    v mobilnim auditku zrovna nekdo resi ze na nem spatne funguje wifi a co s tim dale :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    LEFTY: jj, na zacatku roku Xiaomi Mi2S
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    objednával tady někdo z aliexpresu mobilní telefon?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Čínská Alibaba vstupuje ve velkém na americkou burzu – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/348106-cinska-alibaba-vstupuje-ve-velkem-na-americkou-burzu.html
    SHARK
    SHARK --- ---
    QUIP: no uvidime kdy to dorazi
    QUIP
    QUIP --- ---
    SHARK: pujde to podle me z Ciny, ale Holandskou postou a mam pocit, ze to do Holandska posilaji ve velkem kontajneru a odtamtud teprve jako jednotlive balicky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam