• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    JATRO
    JATRO --- ---
    OMNISLASH:
    TAJSO: asi máte pravdu, obrázek jsem nezmenšoval, ale tím pádem nechápu údaje zobrazené v Benchmarku, považoval jsem ho za relevantní...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    OMNISLASH: ne nutne, android ma tendenci tu pamet drzet vicemene zaplnenou (pokud uzivatelsky nenastavis jinak) viz screenshot ze Star S5, kdyz povipinam aplikace dostanu se na cca 650MB volne pameti, kdyz na to kaslu tak kolem tech 90MB
    Rozhodne ale pokud ten screenshot neni umele zmensenej tak to tech 1280*720 nebude :D

    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a do tech 480 x 854 jsi to zmensil? jinak tedy jestli mam 512MB ferovych nebo 1GB s tim, ze pul giga zabira neco mysteriozniho, neodstranitelneho a neviditelneho, to je asi vcelku jedno
    JATRO
    JATRO --- ---
    QUIP: taky bych bral menší, ale poměr cena výkon rozhodl
    TAJSO: podle mě jsou reálné, obraz vypadá skvěle a neseká se (z 512Mb RAM a touhle obrazovkou by asi tak plynulý nebyl), přikládám screen z AnTuTu Benchmarku pro ověření

    MATT
    MATT --- ---
    QUIP: na pandawill maj filtrovani podle uhlopricky..
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    JATRO: jak je na tom ten telefon v realu se specifikacemi? v commentech na DX pisi takrka vsichni ze oproti popisu ma ten telefon pouze 512MB RAM (misto 1GB) a rozliseni 480*854 (nikoliv 1280*720)??
    Ta cena je na danou konfiguraci podezrele nizka, takze je to docela pravdepodobne. Jinak telefon s HD rozlisenim + Quadcore a 1GB pameti za 2k.. slusnej kup.
    Chtel bych upgradovat svuj Star S5 za neco noveho ..
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: jo? tak to mozna budu mit dve ;) protoze jsem jednu objednal pres ebay, ale tam jsem po mesici a pul uz dostal refund (primo od ebay)
    Wholesale Product Snapshot Product name is Leona SA999 Portable Bamboo SD USB MP3 Music Speaker FM Radio
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6323632680.html
    QUIP
    QUIP --- ---
    JATRO: skoda, ze je to moderni obrovsky padlo, kdyby to melo tak 4", objednal bych to hned.
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: asi. já už dva měsíce čekám na tohle
    MATT
    MATT --- ---
    v čině už maj vánoce? ;) objednaval jsem jedno bamboo radio a dle sledování zásilky jim trvalo 20 dni od objednání než to opustilo honkong. většinou jsem ani né do měsice měl zásilku už na poště..
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    bez toho afilajtu by to pusobilo mnohem verohodneji
    JATRO
    JATRO --- ---
    před asi dvěma týdny jsou koupil mobil
    MP707 MTK6582 Quad-core Android 4.3.0 WCDMA Bar Phone w/ 5.0" IPS HD, FM, Wi-Fi and GPS - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...d-core-android-4-3-0-wcdma-bar-phone-w-5-0-ips-hd-fm-wi-fi-and-gps-black-312049
    všem doporučuji! trochu mi vadí že infarmační LED dioda celkem dost oslňuje (oproti HTC, které ani v největší tmě nijak nevynikal), v noci udělá i "kolo" na strop
    foťák není nejlepší, ale za ty prachy co uštříte si koupíte kvalitní kompakt :-)
    běží rychle, bez trhání, zvládá i náročnější aplikace, antutu benchmark 20 000
    přišel se vším co je inzerováno (spousta lidí ocení flip case)
    P.S.: včera jsem ho objednal i přítelkyni :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: ale za zkoušku nic nedáš ;) rozhodně ne 522 kč
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR:
    ne vzdy toto pomuze...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SALAM23: jo to už by vycházelo. mě nejak netrklo, že to je z usa, tak jsem zapomněl napsat, ať deklarujou na obálku nižší cenu :(
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    DOKKTOR:tuším že + 180 ,- Kč za zastoupení poštou při proclívání a nějaký další šílený poplatky,jsou to strašný zloďěji - mají to rozepsané na stránkách
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    prosímvás, jak je to s tím clem a dph? přišel mi z usa balíček v hodnotě 60 dolarů a převzala to doma žena, která platila 522 korun clo a dph, čímž pádem mi nějak nevychází počty - clo bych vubec platit neměl a 20% z 1300,- neni ani náhodou pětistovka
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHARK:
    no registroval jsem to vyprseni lhuty pro prodejce... pak psali ze penize jsou an ceste... mozna jsem to zazdil... dik
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOC256: Psali že jsou 3 dny na podání vysvětlení od prodejce a následně že mají 15 dní na zpětnou refundaci, peníze poslali 6 dnů od zmrazení objednávky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHARK:
    jak dlouho jsi na ni cekal. me uzavreli ticket skoro pres mesicem a penize zatim nikde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam