• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MATT
    MATT --- ---
    TAJSO: to ví každej debil, ale jen debil to používá :^D
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    MATT:
    REDSNAKE: Panove, je jasny ze jste nechodili na strojarnu, ale kdyby neco tak to neni suplera ale posuvne meritko :D :D
    MATT
    MATT --- ---
    REDSNAKE: jediný co mě zaskočilo, že to je celý z plastu, ale oni to tam snad i píšou. každopádně vždycky se to vrátí na nulu a stejnou věc to změří stejně ;) za ty peníze to dělá přesně co jsem čekal.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MATT: šupléruje to? Taky budu výhledově nějakou potřebovat a digi za pět ameropeněz je dobrý kauf. Nedělám si iluze, že koupený šit u nás za tři kila nebude z číny nebo podobného, takže...
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: hehe, to nejsem já. zatim objednávam jen čaje a teď mi přišlo pár LEDek pro kytky. a šupléru ;)
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: ty sis ho objednal? ;)
    MATT
    MATT --- ---
    must have! ;)))

    Aliexpress.com : Buy 2015 new Free Shipping 1Piece Mini Glove Piilow / Ostrich Pillow Mini Arm Snapping Pillow from Reliable Pillows suppliers on fantasy life | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...Piilow-Ostrich-Pillow-Mini-Arm-Snapping-Pillow/1295852_32296755990.html
    MATT
    MATT --- ---
    Aliexpress.com : Buy High Quality Vktech Stainless Steel Soap Eliminating Odor Kitchen Bar Smell New Free Shipping from Reliable soap love suppliers on Topsellstore | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...nating-Odor-Kitchen-Bar-Smell-New-Free-Shipping/1180620_1866380199.html

    nerezový mýdlo? :D
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    E2E4: Nemyslím, ptal jsem se jen tady :) A díky za odkazy, něčeho podobného jsem se obával :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    RIVAN: dneska se mě na totéž ptal kámoš.. neshání to pro tebe? :)

    co jsem se tak koukal, dobrý jsou značka xtar nebo Panasonic NCR18650B (hledej Model Number: NCR18650B v popiskách na aliexpresu). Ale počítej s tím, že jsou dražší, cca od $7 vejš.

    tady nějakej test

    18650 Battery Buying Guide (test on all from eBay below $3) | eBay
    http://www.ebay.com/...-Battery-Buying-Guide-test-on-all-from-eBay-below-3-/10000000178020340/g.html

    tady něco málo o ochranných obvodech a tím pádem velikostech.

    The Anatomy of a Protected Battery
    http://www.lygte-info.dk/info/battery%20protection%20UK.html
    KELDA
    KELDA --- ---
    RIVAN: Myslis Boty?
    QUIP
    QUIP --- ---
    RIVAN: Temer vsechny jsou z Ciny, takze spis jde o ty konkretni 'modely'. Na DX se daji najit i nejaky slusny, ale taky je to znat na cene. DX taky vetsinou uvadi realnou kapacitu. Ze je na nich napsano 2900mAh a pod tim je napsano "skutecna kapacita 1300mAh".
    Taky je to o tom, na co a kolik jich chces kupovat. Na neco obycejneho a v par kusech bych to klidne risknul jen tak od pohledu. Pri vetsim nakupu uz to chce mit overenou kvalitu.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    Taková otázka, ohledně aku 18650. Má smysl je kupovat v číně? Jako mám odtamtud dvě, a fungují, ale moc bych nevěřil těm jejich kapacitám ... případně jestli máte tip na nějaké osvědčené ...
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    MATT:
    KOC256: Diky panove
    MATT
    MATT --- ---
    RIVAN: me pruisli penize, ale uz nevim, jestli od ali, nebo od prodejce..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RIVAN: normálně ti to přijde převodem z Londýna. Už jsem to takhle řešil mnohokrát.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RIVAN:
    o dve niz + souvisejici o tom pisu
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    taková malá otázka, řeším to prvně. Jak funguje refund na aliexpressu? pošle mi prachy nebo budu muset vybrat něco stejné hodnoty z jeho nabídky?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Asi jste se s tím už setkali, ale pro mě je to novinka.
    U některých objednávek na aliexpress se mi objevuje tracking number ve formátu 01234567895. Prostě jen čísla bez písmenek. Nevím, co to je za vymoženost které dopravní společnosti, ale jde to trackovat tady: http://www.ppbyb.com

    Mimochodem, dneska mi začaly chodit balíčky, objednané před 14 dny.



    01234567895 (This package belongs to normal package instead of registered package, we only provide the package’s container (which contains multiple packages to same destination) tracking information as below)


    Date Status
    2015-01-20 Waybill Generated
    2015-01-20 Collection Scan
    2015-01-20 Departure Scan
    2015-01-23 Arrive at exchange center
    2015-01-24 Depart from exchange center
    2015-01-25 Departure from Airport to destination country
    (this information is provided by airline companies.)
    2015-01-28 Arrive at destination airport
    (this information is provided by airline companies.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Ale teda na ucet mi nic nedoslo a dany dispute jiz nejde nijak otevrit a zakladat novy se mi uz vazne nechce... takze seru na to! :D (s usmevem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam