• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PETER_PAN: Spis naopak, pod zatezi muze dat 5V, ne?
    Kazdopadne tahle dava bez zateze 12.
    TOM
    TOM --- ---
    E2E4: kdybys kupoval novou, tak já jsem už asi dva roky spokojenej s touhle:
    www.dx.com/p/4-port-usb-car-cigarette-lighter-power-adapter-charger-black-157579
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    E2E4: Tak ona ti naprazdno klidne USBckovych 5V da. Jde o to jak se chova pri tom proudovym zatizeni a to klidne muzes merit hodinu a vsechno bude dobry.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Tak jsem si odpraskl telefon autonabijeckou.. Davala 12V. :) byla tam kapicka cinu na integrovanem obvodu, ktera to asi zpusobuje.

    Ale slysel jsem i o autonabijeckach ktere maji misto élektroniky jen odpor..

    Takze doporucuju pred pouZitim zmerit. :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    CICIN: ja to resil a v podstate jak pise SALAM23
    posilal jsem jim v tom request fotky a chteli to poslat nazpatek ale ne do ciny ale do UK na PO box.
    Jedine co dodam je ze musi se to poslat klasicky s dodejkou.. cili doporucene jinak posta nedava zadny podaci listek.
    VXP
    VXP --- ---
    PETER_PAN: máš nulové limity na MO/TO platby ... změň to a projde to :)
    MATT
    MATT --- ---
    PETER_PAN: ja mam od CSOB MasterCard a vpohode.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PETER_PAN: s toutéž kartou mi to funguje už léta. jakej to řekne error?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    PETER_PAN: neni to stejný případ? PISKVOR:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETER_PAN: Ja platim airbankou a zadny problem. Ta ma ale master...
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Jak zaplatit na Aliexpressu ? Mam embossovanou VISA kartu od mBank bez omezeni plateb pres NET. Kdyz si koupim treba boty na nemeckym e-shopu, tak bez problemu, ale bohuzel Aliexpress mi to nevezme. Mam dalsi ucet u UniCreditu (tam je 3D secure a Aliexpress rovnou hodi error pri placeni). Stejne tak AirBank, nebo pritelkyne ma CSOB. Nic.
    CICIN
    CICIN --- ---
    SALAM23: A skrz koho bych to tedy posílal, česká pošta?:P
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    CICIN: ja posilal zpet do UK Hampshire,ale ani do ty ciny to nebude nejak extra drahy
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN:
    3. Return shipping address:
    ATTN: DealeXtreme
    ADD: Unit 8-9, G/F Po Lung Centre.
    11 Wang Chiu Road,
    KowLoon Bay, KowLoon
    HongKong
    CICIN
    CICIN --- ---
    SALAM23: No mě dali adresu Hong Kong teda
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    CICIN:balicek budes posilat zpet do anglie,postovny cca 150,- po naskenovani podaciho listku a poslani cinanovi ti nabidne 3 moznosti - vratit cash - vymenit zbozi - nebo store kredit,pokud zvolis cash tak to budes mit na ucte driv nez dorazi balik,jo a musi se to poslat jako obycejny balik,kde neni po prijeti potreba podpis
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN: No odepsal jsem jim, že by to u nás nikdo nezvládl poslat za méně než 40$ tak budu teď čekat co bude dál :)
    CICIN
    CICIN --- ---
    KOC256: fotky jsem poslal, na otázku kdo to bude hradit jsem se bohužel nezeptal, ale jestli myslíš poštovné tak tam zmiňují že to zaplatí oni, ale nejraději bych jim napsal že to přesáhne cenu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CICIN:
    tak jim napis ze by to presahlo cenu...

    Jinak:
    Poslal jsi fotky?
    Zeptal ses kdo to uhradi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam