• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: To oboje jsou jeste pochopitelne veci, slabsi je, ze se delaji i fejky fejku a ze i samotne "uspesne produkty" znamych znacek se muzou dojebat v pristi serii.

    Ze jsou kvalitou mizerny ty laciny veci z DX a podobne, s tim se da snadno smirit. S tim do toho proste clovek jde. Je to takovy "adrenalinovy konicek". Bohuzel k tomu uz radu let chybi ta protivaha, ze to, co je drahy, je automaticky kvalitni. Neni.

    Takze jestli je 20% sance, ze drahy produkt je ve skutecnosti smejd a 20% sance, ze laciny produkt smejd nebude a vydrzi fungovat, tak si radsi koupim tech 5 lacinych produktu. A vzdycky, kdyz ho pak budu hazet do kose, tak si reknu "aspon ze me to moc nestalo" :D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: Nojo.
    Jedno z toho je ze to je blbe mechanicky / pripajeny (dite bylo po 18h smene uz moc unaveny) a druha ze se delaji fake uspesnych produktu..
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: ja s jednou autonabijeckou usmazil kameru. A pritom nejaky cas normalne fungovala, ale po case prestala a najednou mela na vystupu taky 12V. V jednom dni jsem s ni nabijel a vse OK a jeste ten den odpo konecna.
    Jina autonabijecka mi zase hned pri prvnim zasunuti do zapalovace predvedla kourove signaly a kus vnitrku se doslova odparil.
    Dneska mi z DX prisla zrovna jedna dalsi k otestovani. Zkousel jsem ji zatim naprazdno, jestli se z ni rovnou nezakouri. Testem prosla.
    Ted ji ceka promereni napeti a pak jeste test proudove zateze. Az projde, pripojim k ni teprve realne zarizeni. :)

    TOM: problem dnesni elektroniky je zejmena to, ze pod stejnym vzhledem se postupne prodavaji ruzne "verze" a tak to, co bylo OK pred pul rokem, nebo pred dvema, muze byt uz neco uplne jineho, nez ted. I kdyz to vypada stejne. A to neplati jen o lacinych vecech z DX, to plati v podstate u vseho. Nejznamejsi jsou tim snad USB flashdisky. Prvni varka je OK, rychla, lidi si ji zacnou chvalit, vyrobce nahradi streva a najednou dalsi serie totalne mizerna, pomala, ztrata dat. A pritom oznaceni je porad stejne.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DOKKTOR: mno, predevsim podstupujes riziko, ze si koupis ksunt, rekneme s 20% pravdepodobnosti. a s treba 1% pravdepodobnosti podstupujes riziko, ze se ti stane neco horsiho (pozar, odprasknuta elektronika, jedovaty veci apod.)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jen sem chtěl pochopit uvažování, podle kterého si nekdo koupí levnou věc, kterou se pak bojí použít, protože je hodně možné, že mu odpráskne drahou věc. to, že to v důsledku je hodně drahé demonstruje zkušenost e42. o to mi jde.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DOKKTOR: moc nechápu o co ti jde, ale buď jsi špatný troll, nebo normální idiot.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    jsem objednavla ted neco na DXT a chtel platit platebni kartou. prislo mi, ze cislo platebni karty do pole pro placeni nejde pastnout? :) jsem ho musel opisovat :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tak levné je zdá se dost relativní E2E4: ;) to si musí rozmyslet každý sám
    Slavnosti sněženek-Hanzlík,Hrušínský
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0RG6qAWHsoY#t=31
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DOKKTOR: protože je to levné, neasi.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: a proč to teda kupuješ, když to váháš používat?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: no ja bych cekal ze to vyhodi pojistky nebo ze to bude probijet nebo ze to bude horet, ale fakt jsem necekal ze to bude misto 5V davat 12.. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    E2E4: já to teda neproměřuju, ale pokaždé když strkám novou nabíječku z Aliexpress do zásuvky, tak se modlím. U nového adaptéru k NTB jsem váhal tak dvě minuty :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOM: Tohle je vyrobni defekt, kterej muze postihnout kazdej cinskej xindl za 2 dolary..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PETER_PAN: Spis naopak, pod zatezi muze dat 5V, ne?
    Kazdopadne tahle dava bez zateze 12.
    TOM
    TOM --- ---
    E2E4: kdybys kupoval novou, tak já jsem už asi dva roky spokojenej s touhle:
    www.dx.com/p/4-port-usb-car-cigarette-lighter-power-adapter-charger-black-157579
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    E2E4: Tak ona ti naprazdno klidne USBckovych 5V da. Jde o to jak se chova pri tom proudovym zatizeni a to klidne muzes merit hodinu a vsechno bude dobry.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Tak jsem si odpraskl telefon autonabijeckou.. Davala 12V. :) byla tam kapicka cinu na integrovanem obvodu, ktera to asi zpusobuje.

    Ale slysel jsem i o autonabijeckach ktere maji misto élektroniky jen odpor..

    Takze doporucuju pred pouZitim zmerit. :)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    CICIN: ja to resil a v podstate jak pise SALAM23
    posilal jsem jim v tom request fotky a chteli to poslat nazpatek ale ne do ciny ale do UK na PO box.
    Jedine co dodam je ze musi se to poslat klasicky s dodejkou.. cili doporucene jinak posta nedava zadny podaci listek.
    VXP
    VXP --- ---
    PETER_PAN: máš nulové limity na MO/TO platby ... změň to a projde to :)
    MATT
    MATT --- ---
    PETER_PAN: ja mam od CSOB MasterCard a vpohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam