• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MATT: nijak, daj ti to i bez lístku. Prostě to je na jméno, prdneš tam občanku, jméno se shoduje + se předpokládám, že pokud bys to nebyl ty, nevíš o té zásilce, že. Já to tak dělám už pět let a v poho.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    prokazes se tim listkem z posty. jinak nijak (kdyz to nemas na obcance)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: já to tak dělám furt. "Doma" se nezdržuju už asi 10 let. Adresu nikdo neřeší, jen jméno.
    MATT
    MATT --- ---
    nevite jak se to dela, kdyz bych si objednaval na adresu, kde nemam trvaly bydliste? tj. jak se prokazu na poste, kdyz mam v obcansce jinou adresu nez na kterou je to poslany? dik
    QUIP
    QUIP --- ---
    Taky tu jeden mam a nejspis nevyuziju, tak kdyby nekdo chtel, ozvete se do posty
    MATT
    MATT --- ---
    nebudete nekdo kupovat z DX za vic jak 30 babek?

    THIS $3 GIFT CARD CAN ONLY BE USED ONCE ON ANY ORDER OF $30 OR MORE. VALID TIME: JULY 01,2015 - JULY 31,2015

    chcete?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Stava se mi to bezne. I to ze mohu nabijet s jakkoliv natocenym kanelem a casem se z neho stane jednostranny...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to samý se mi stalo s autonabíječkou na iphone...
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: lampicek do usb jsou imho kvanta, u tyhle me prekvapilo, jak hezky sviti.. upozornil bych, ze na sobe nema on/off cudlik, ale spolupracuje s tim, co je primo na powerbance..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: něco takového sháním jako osvětlení klávesnice na NTB. Škoda, že mám porty jen zezadu a tahle je moc krátká...
    MATT
    MATT --- ---
    dokoupil jsem si k powerbance lampicku.. sviti fakt pekne..

    Xiaomi MUE4000CN 1.2W Universal Bendable Portable USB LED Mini Light Lamp - White - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/...aomi-mue4001cn-universal-bendable-portable-usb-led-mini-light-lamp-white-356336
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no šest věcí je hodně a dva měsíce taky... poslals nějaké wtf is this shit avizo na support?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    PRAASHEK: byly to na první pohled píčoviny. Záměrně uvádím dražší v uvozovkách. Kolem 5-8 dolarů. Pytlíky, kablíky a tak. Za málo. A i na clo už je to docela dlouho. >2 měsíce.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: a nezaseklo se to jenom kvůli clu?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Z posledních 15 objednávek na aliexpress mi tak 6 věcí nepřišlo. Povětšinou ty "dražší" nepřišly.
    A obchodníkům se moc do vracení peněz nechce.
    By mě zajímalo, jestli náhoda, nebo jestli se tam začínají odehrávat nějaké šméčka.
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: mě jednou napsali asi 20 prosebnejch zprav, abych pozitivně uzavřel dispute o 0.30 usd.. ;)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jsi ještě nikdy nedělal byznys s Číňanem? S obrázkovým písmem tam mají zkušenosti už několik tisíc let. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Z Aliexpress se stává mimibazar?


    ok,your dispute hurt us heavily~~~we can refund you !!
    but could you promise leave us positive feedback more than 4 star?you are our value client,your feedback is very important to us .
    if you can ,we will arrange refund you now.
    thanks for understanding,waiting for your reply.
    Sincerely

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam