• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: mas pravdu, ja se nechal zmast e-mailem z AliExpress, kde se pise "The 11.11 sale is now on!", ale na webu to jeste neni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP: Me to pise ze to teprve za 10,5 hodiny startuje. Asi mam jiny posun nez Praha ;-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    11.11.2015 je na nekterych cinskych shopech akce. Bud celkove slevy, nebo akcni slevove kupony atd. A diky casovemu posunu uz je ted mozne nakupovat za ty nizsi ceny. Plati to napriklad i na AliExpressu
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    E2E4: no.. ano.. treba WS2812 LEDky levnejs nesezenes..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOC256: mno evidentně sem píča, ale věřil...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOJTYLA:
    a tys tomu veril?

    QUIP:
    presne...
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: myslim, ze kdyz jsem to zkousel, tak psali dokonce jen 3-5 a dorazilo mi to asi za 12. Pritom kdyz mam stesti a objednam z eBay nebo AliExpress z ciny, tak to je za 10 dnu doma.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: ty mrdky píšou 7-9 pracovních dní na doručení!...
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: Ja uz se na DX uplne vykaslal. Jinde sezenu levnejsi a obvykle rychlejsi doruceni.
    Navic mam presne tuhle zkusenost, ze EU Direct to slo zhruba stejne, jako bych to objednal rovnou z ciny za nizsi cenu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: presně:-)) jí píšu proč mi posílá takovej bullshit... a vona, ne to je email na moje šefy tam si stěžuj..:-D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    WOJTYLA: dx.go.fuck.yourself@gmail.com?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Helejte mate nekdo zkusenost ze ty kurvy z DX eu direct dorucujou na cas? Objednal jsem pred 14 dny a este to tu neni. Ted jsem se hadal s nakou kravou na jejich chatu co jen opakuje vydrz je to na ceste a na moje stiznosti ze tvrdej ze to dorucej za 7-9 dni a proto je to mnohem drazsi z vysoka srala. A prej email na jeji managera je dx.cassie@gmail.com.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak SOLVED...

    Ono se to pripise zpetne k datu kde to bylo zaplaceno... Takze sice mi penize poslali nekdy k 10. 10. ale platbu vraceni penez jsem nasel k 2. 8. Poradili na infolince :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP:
    E2E4: presne ebay buyers protection musí furt fungovat...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: Aktivuj ebay buyers protecion / hledej to pod tim.. Musi to fungovat n
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: Obavam se, ze tva zkusenost z minulosti uz dnes neplati, protoze ja tomu venoval nekolik hodin a nikde jsem se nedoklikal na zadnou moznost eskalace a potvrzujou to v podstate i ty clanky / blogy, ktere jsem na tohle tema dohledal.
    Mozna je zakopany pes i v tom, ze prodejce na zacatku "nejak reagoval" a kdyz uz je na to otevreny "return", tak to nejde posunout nikam dal.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    THEODORT: I ve srovnani s aliexpress a ebay?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Btw, na nastence neni Banggood.com, kterej ma cenu proti DX vzdycky alepson o neco nizsi..?
    MATT
    MATT --- ---
    mě na jaře něco nedošlo z ebaye a refundnul mi to samotnej ebay.. šlo asi o 12 USD. prodejce vůbec nereagoval.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOC256: nevim čoveče kam tam prudit ke komu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOJTYLA:
    Tak dle systemuz oni to poslali (nevim teda jak je to zavazne kdyz to vidim zýe to udelali), ale proste zadne penize mi nedorazily...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam