• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: presně:-)) jí píšu proč mi posílá takovej bullshit... a vona, ne to je email na moje šefy tam si stěžuj..:-D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    WOJTYLA: dx.go.fuck.yourself@gmail.com?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Helejte mate nekdo zkusenost ze ty kurvy z DX eu direct dorucujou na cas? Objednal jsem pred 14 dny a este to tu neni. Ted jsem se hadal s nakou kravou na jejich chatu co jen opakuje vydrz je to na ceste a na moje stiznosti ze tvrdej ze to dorucej za 7-9 dni a proto je to mnohem drazsi z vysoka srala. A prej email na jeji managera je dx.cassie@gmail.com.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak SOLVED...

    Ono se to pripise zpetne k datu kde to bylo zaplaceno... Takze sice mi penize poslali nekdy k 10. 10. ale platbu vraceni penez jsem nasel k 2. 8. Poradili na infolince :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP:
    E2E4: presne ebay buyers protection musí furt fungovat...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    QUIP: Aktivuj ebay buyers protecion / hledej to pod tim.. Musi to fungovat n
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: Obavam se, ze tva zkusenost z minulosti uz dnes neplati, protoze ja tomu venoval nekolik hodin a nikde jsem se nedoklikal na zadnou moznost eskalace a potvrzujou to v podstate i ty clanky / blogy, ktere jsem na tohle tema dohledal.
    Mozna je zakopany pes i v tom, ze prodejce na zacatku "nejak reagoval" a kdyz uz je na to otevreny "return", tak to nejde posunout nikam dal.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    THEODORT: I ve srovnani s aliexpress a ebay?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Btw, na nastence neni Banggood.com, kterej ma cenu proti DX vzdycky alepson o neco nizsi..?
    MATT
    MATT --- ---
    mě na jaře něco nedošlo z ebaye a refundnul mi to samotnej ebay.. šlo asi o 12 USD. prodejce vůbec nereagoval.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOC256: nevim čoveče kam tam prudit ke komu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOJTYLA:
    Tak dle systemuz oni to poslali (nevim teda jak je to zavazne kdyz to vidim zýe to udelali), ale proste zadne penize mi nedorazily...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOC256: na Ali stačí dát 1 star feedback a prodejce ti sám nabídne 5$ když ho změníš na 5 star:-))

    DE Z
    2015-11-01 03:24:27
    after you change feedback can pay $5

    Wojtyla
    2015-11-01 02:26:26
    how you want to pay me money? Im disapointed about your services, if you have an offer how to please you customer, tell me you offer...

    DE Z
    2015-11-01 00:44:15
    hi can you gave me a good feedback ?? please
    so sorry
    it is very inportant for me
    can you change it ??
    if you will change the feedback all 5 stars i can pay some money to you
    it is OK ???
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: nenen pak to mužeš escalovat na ebay a ebay ti ve 100% případů ihned vrátí prachy .... řešil jsem to v minulosti nekolikrát, když prodejce odmítl vrátit peníze. Vubec se s těma čínama neserou.

    presný proklikání si z hlavy nepamatuju...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já mám podobný problém na ali. Pri dispute to konci tim ze mi poslou penize a hotovo ale uz nejak nevim jak zadat, ze zadne penize mi nedosly...
    QUIP
    QUIP --- ---
    WOJTYLA: Zkousel jsi to proklikat? Me to totiz donaviguje na seznam objednavek, tam kliknu na to, s cim mam problem a pak uz mi to jen napise "A return request is already open for this item".

    Takze od eBay pomoc zadna, ale nakonec zacal prodejce komunikovat a v prubehu vcerejska poslal tri zpravy a nakonec i penize zpet na PayPal.

    1) Dear friend,yes you do not need send it back.thanks

    2) hi friend,we will refund to you.is it ok?

    3) hi friend,we have refunded to you.please check your paypal account.thanks

    Zkratka dobre to dopadlo, ale jen diky slusnosti prodejce.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    QUIP: tohle neni to co hledas??? http://resolutioncenter.ebay.com
    QUIP
    QUIP --- ---
    SALAM23: Tu polozku v dalsich akcich u nakupu popisuje nekolik online navodu, ale uz tam prave neni. Coz popisuje i jeden obsahli clanek, ktery jsem nasel. Jedina moznost kontaktu je telefonni cislo do USA. Coz by me stalo vic, nez to zbozi.
    MORRELLI
    MORRELLI --- ---
    Čínské "aukro" má zajímavé promo. Při registraci do 13. 11. 2015 s využitím invitation kódu (např. mého HNALYJ ) obdržíte 10USD na nákup. Vzhledem k tomu, že tam mají u spousty položek dopravu do ČR zdarma, tak se to myslím vyplatí. Platnost kuponů je do 20. 11. 2015

    Registrace zde: http://reg.en.jd.com/reg/person.html?rd=1446938331866

    Doporučuju např. LED žárovky, které za kupon pořídíte 2 slušné, nebo nějaká trička a pod...

    Prosím o zadání mého invitation kódu HNALYJ při registraci . Tento mi taky přidá 10USD. Dál potom můžete sdílet se svým invitation kódem.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    QUIP: je to nejaky zapeklity - jsem na to koukal na pc a jsem s toho stejne jalovej jako ty,taky se nemuzu proklikat k nejakymu chatu,jeste me napadlo jestli neni primo na ty strance s nakupem,jak mas ikonky - zaplaceno - odeslano- atd nejakej odkaz na reseni problemu - "nemam ted v nakupech aktualne zadnou polozku,tak nemuzu oceknout" kazdopadne je to divny,ebay zere poplatky z prodeje a ze by nemel nejakou funkcni podporu
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    KOC256: OK diky, otestuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam