• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    já si vše nechávám posílat do práce, protože tu kdysi proběhlo velké hádání s CP o nedonaseni zásilek a nechavani listecku o nezastižení , tuším že nakonec někoho vyhodili.. Firma má totiž tu výhodu ze v pracovní dny tam vždy někdo je..
    JATRO
    JATRO --- ---
    QUIP: blbý je, že většinou člověk na tý poště řve na lidi, který s tím bohůžel nemají nic společného a ta kráva, která ten balíček nechce nosit ho stejně příště neveme....
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QUIP: za těch pět peněz co maj se jim jde jen těžko divit. Ale taky mě serou a neomlouvám mě, jen říkám, že jsou dost podhodnocení...
    QUIP
    QUIP --- ---
    RIVAN & FILTHY_SAD_EMO: jo, odpovednost si prehazujou jak horkej brambor, takze posledne jsem si byl stezovat na balikovou postu na Masarycce (v Praze) a tam ta vedouci byla docela ochotna, takze hned zkousela telefonem sehnat ty dva, co mi meli dorucovat zasilky. Jednomu se porouchalo auto, coz mi rikali i pri vyzvedavani balicku na nasi poste na P7, takze to tak asi opravdu bylo, druhy zadnou rozumnou vymluvu nemel a kdyz pak dorucoval dalsi balicek za 2 tydny, tak se ptal "vy jste si na me stezoval?". Takze tam to probublalo az k vinikovi a je fakt, ze od te doby vsechno dorucili.

    Z meho pohledu je hruza hlavne to, ze tu praci delaj lidi, ktery to proste nebavi.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    QUIP: já si za chvilku začnu s vedoucím depa tykat. Už na sebe takto křičíme poněkolikáté. A kancl vedoucí naší pošty znám taky jako svoje boty. V půlce ledna mi má volat a poptat se, jestli už všechno funguje, protože mám na cestě asi deset balíčků.
    Hloupé je, že si není pořádně na koho stěžovat konkrétně, protože balíkové depo, listovní depo, balíkový doručovatel, listovní doručovatelka a pak ještě moje pošta. A odpovědnost na sebe přehazujou a výzvy se neevidujou.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    QUIP: Taky mam s postou zazitek, mel jsem neco objednaneno, dokonce z cech, rano SMS a email, dnes vam budeme dorucovat balicek blablabla. No, celej den nic, vecer koukam z okna a tam auto CP, tak na nej zavolam at pocka ze tam hned jsem, tak sejdu dolu a rikam ze si jdu pro ten balicek, on asi deset minut hleda, pak najde listek pro me, na kterem vyplneno adresat nezastizen (pochybuju ze mi ho chtel vubec hodit do schranky pac se chystal odjizdet) a kdyz se ho zeptam kde mam teda balicek tak rika, " No on je jeste na depu, bych se tam musel otocit, a driv jak za trictvrte hodiny tady nebudu" bylo to nekdy kolem 18:00. Tak se ptam jak na depu, vzdyt jste ho mel dnes dorucovat? na to zacne neco zbleptat ze za to nemuze a cosi kdesi. Kazdopadne jsem docela spechal tak jsem se s nim nakonec dohodnul ze mi to rano hodi na moji postu, ze si to tam vyzvednu ... Rano v 9:15 jsem na poste a cekam az na me prijde rada. Fronta u balicku, dva duchodci " Jaktoze to tu nemate? jste nam to meli dorucit vcera a nikdo neprisel, my byli cely den doma, prijde to vubec?" Tak si rikam fajn, to tady beztak cekam zbytecne .... Samozrejme ze ano, cely pripad se opakoval, balicek nebyl na poste ale stale na depu. Pozdeji toho dne SMS " adresat nezastizen, balicek ulozen na poste ". Chtel jsem si stezovat uz ve stredu, ale spechal jsem, tak tam zitra zajdu pekne zrana a sepisu to, jsem zvedav co mi na to reknou ...
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: V pondeli jsem byl vyzvedavat balicek na poste. Na celou halu tam rval nejakej chlapik, protoze mu nechteli vydat balicek pro manzelku, ktera je doma nemocna a nemuze si ho jit vyzvednout a nejvic byl vytocenej z toho, ze ona byla celej den doma, ale balicek nikdo nedorucil. Jen vyzvu o ulozeni zasilky. Ano, tohle uz jsem zazil taky nekolikrat, ale nemam povahu na to, abych sel takhle na postu rvat. Vetsinou jsem to resil jen nejakou tichou stiznosti...
    Ono mozna ale neni od veci tam takhle vlitnout a vsechny pekne nahlas servat, protoze jinak s tim stejne nikdo nic delat nebude.

    No bud rad, ze ti aspon nekdo z posty volal. Me nikdy nezavolali i kdyz je na vsech balickach moje tel. cislo.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Tak se asi rozlousklo, proč mi nechodí balíčky za aliexpress...

    Pošťačka je píča.
    Vypadá to, že na poště docela fungujou kontrolní mechanismy, ale zapomnělo se na to, že když je listovní doručovatelka líná kráva, která obyčejné zásilky (malé balíčky, ale i oznámení o uložení obyčejné zásilky na poště) raději vyhodí/ukradne, než aby je doručovala, tak nelze nijak zjistit, jestli to bylo/nebylo doručeno.
    Dnes mi totiž volala(!) nějaká paní z pošty, že dnes odesílají můj balíček zpět do Číny, a jestli vím o tom, že jsem si ho měl vyzvednout.
    Nevím, protože doručovatelka zahodila řádnou i opakovanou výzvu k vyzvednutí zásilky...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak http://www.17track.net/ prisel s redesignem, ktery je podle me hodne neprehledny (kdyz trackuju treba 15 cisel najednou) :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    MATT: tohle prave mam a nejsem s tim moc spokojeny. Na tomhle originalnim EU plugu se mi libi to, ze se nasazuje nasunutim z boku na nevyklopeny US plug, takze to tam pevne drzi v tom plastu a ne jen silou kontaktu. Navic je to i prekryte dalsim kusem plastu, takze ani pri vysouvani nemuze dojit k tomu, ze by si clovek omylem sahnul na odkrytych 230V na tom US plugu. Ale asi to bude samostatne nesehnatelne a ja vul si toho nevsimnul pri objednavce, ze je to bez EU plugu. :(
    MATT
    MATT --- ---
    QUIP: neco jako tohle?
    2-Flat-Pin Plug Power Adapter + EU Plug Power Adapter Set - Black (125~250V) - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/p/2-flat-pin-plug-power-adapter-eu-plug-power-adapter-set-black-125-250v-221863
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nemate nekdo tip, kde by se dal sehnat ten EU plug k tehle nabijecce?


    http://image01.valsun.cn/yerolyn/goods/SV/0/SV007945-3-yerolyn.jpg

    Nabijecku mam, potrebuju jen ten EU plug
    MATT
    MATT --- ---
    to snad prijel nakej tanker plnej balicku ;)) i kdyz me psali, ze air mail...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    no ja uz mam dneska tracking code snad vsude... i na puleurovkach...

    jinak taky mi dosel dalsi z 11.11. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: tohle byly jen male veci bez trackingu, takze vubec nevim, kde lezely :(
    A dnes prisly dalsi dva balicky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    no tak kdyz v logu bylo ze ten balik je u nas a dorazil az za dva tydny...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... já mám refundováno asi 6 balíčků, z toho jeden mezitím přišel. Jelikož jsem zbylé objednal znova, tak budu nasranej, pokud ještě dorazí a pak znovu :)

    Myslíte, že je to fakt celnice?
    MATT
    MATT --- ---
    QUIP, MATT: tak mam něco na poště. objednano 26.10., už mi to dokonce refundly..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    no pokud mam trackyng log, tak vbzdycky se to nejdele sekne na celnici... teda pokud to uz nahodou neni ztracene s poslednim logem ze to opousti Cinu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Me dneska postacka prinesla 6 balicku. Nejstarsi z nich ma na sobe razitko 9. rijna 2015, dalsi 10. rijna, dalsi 11. rijna a pak nejake z 11.11. - takze celkem nepomer v rychlosti doruceni.

    Jo a taky mi prisla jedna vec (OTG redukce), kterou mi uz prodejce refundoval, protoze jsem na ni cekal od toho 10. rijna, takze ted mu jdu psat a nejak to s nim vyresit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam