• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    no pokud mam trackyng log, tak vbzdycky se to nejdele sekne na celnici... teda pokud to uz nahodou neni ztracene s poslednim logem ze to opousti Cinu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Me dneska postacka prinesla 6 balicku. Nejstarsi z nich ma na sobe razitko 9. rijna 2015, dalsi 10. rijna, dalsi 11. rijna a pak nejake z 11.11. - takze celkem nepomer v rychlosti doruceni.

    Jo a taky mi prisla jedna vec (OTG redukce), kterou mi uz prodejce refundoval, protoze jsem na ni cekal od toho 10. rijna, takze ted mu jdu psat a nejak to s nim vyresit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    a takj jedna z 11.11. a druha byla z 8. 10.

    To vylozene vypada ze to drzi celnice... Protoze to posilaji po nejakych vaerkach... kolegovi taky cirou nahodou dneska dosly nejake kousky...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOM:
    mi dneska první dvě z akce 11.11.
    TOM
    TOM --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: poslušně hlásím, že mi dneska došly tři zásilky
    objednával jsem 5. října
    tak teď ještě čekám na dvě...
    HANZO
    HANZO --- ---
    QUIP: ani upřímně nevím, kde jsem k tomu přišel :) někde jsem na něco poklikal, ale nepamatuju na co :)

    tohle je ale nějaká stoplní jako bezpečnostní kamera do bytu, bohužel nic na způsob gopro
    QUIP
    QUIP --- ---
    HANZO: gratulace :) Jestli to nebude fake, tak se stanes majitelem kamerky s velmi slusnym obrazem.
    Za posledni rok tohle odvetvi hrozne poskocilo. Najdou se firmy, co tam pouzivaji kvalitni komponenty (Ambarela chipset, Sony senzor atd.) a uz neni vyjimkou najit i 4k akcni kamery za $100. (a tim nemyslim ty parodie, co 4k toci na 10 fps)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Jsem právě ve vánočním mystery shoppingu vyhrál na DX kameru Xiaomi za 36 usd... tak jsem zvědavej, co to bude, až to přijde.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KOC256: nekolikrat, vzdycky mi psal at chvili pockam. slo o drobnost, tak mi to bylo vcelku jedno, jinak je hned hrotim o refund.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADDINO:
    tios jesrte nemel otevrenou dispute?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vcera mi dorazil z Ali balicek z 22.9. uz jsem neveril, ze dorazi :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Nekde se jǐm to asi vykoupalo a pak to zase uschnulo. :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: třeba to přivezli běženci ze středního východu na voru ;) mně došel balík s telefonem objednaný 3.11. z ali včera. škoda, že ho chytli celníci, byl by tu o týden dřív.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Včera jsem po 49 dnech našel v poště balíček z aliexpress.
    By mě zajímalo, co se s ním dělo. Jakoby to někde leželo na dešti a slunci, protože nechápu jak ho vůbec dokázali doručit. Ty samolepky byly vyšisované takovým způsobem, že jsem svoje jméno a adresu nepřečetl ani já.
    Jako by to vezli na lodi na palubě na hromadě :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Ja to musim zaklepat, ale objednavam pouze pres DX anebo mnou zmineny Banggood, a z 70 balicku mi dorazilo vse, jen jednou v multipacku byl o jeden kus min..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    dneska mi dosly tri balicky odeslane z ciny 10. 10. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: Jako nahradu 60W zarovky bych volil neco silnejsiho. 5W se da pouzit tak misto 40W maximalne.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PISTA1: Diky. Nesviti tech 5W malo? Puvodne tam byly 60W zarovky s tupou hlavou..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam