• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    CICIN
    CICIN --- ---
    Ahoj, zkoušeli jsme objednat laser z aliexpress, ale do česka nejde poslat, netušíte někdo proč?:) je to snad u všech laserových vyrobků na ali, zkuste sami
    QUIP
    QUIP --- ---
    A koukam, ze hned dvakrat

    DestinationCountry Czech Rep.
    2015-11-03 00:00 Czech Rep. Arrive at Czech Rep. Airport-(Yanwen's Track End)
    Origin Country China
    2015-10-30 00:00 BeiJing Handled by Airline,Flight No. LX197
    2015-10-29 00:00 Beijing Internationg Mail Center Prepare to Dispatch
    2015-10-28 00:00 BeiJing Arrived at Beijing Internationg Mail Center
    2015-10-28 00:00 Beijing Internationg Mail Center Received
    2015-10-27 14:00 The post office of electronic information has been received
    2015-10-26 20:00 ShenZhen Despatched from Yanwen ShenZhen Sorting Center
    2015-10-26 18:00 ShenZhen Accepted at Yanwen ShenZhen Sorting Center

    Zkousel jste tohle nekdy nekdo reklamovat u Cesky Posty?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak to je poprve, co se mi nejaky balicek ztracil cestou (samozrejme az na ceske strane). Ale prodejce sam od sebe navrhuje refund

    I am sorry for this issue, I tracked the item arrived your country on 21th Nov, the detail as below, I think may be lost in transit or need much more time for arrived, I would like to refund to you, what do you think?

    Origin Country - Tracking Consuming: 20601 ms
    2015-11-21 12:35 Czech Republic, Item Arrived at Czech Republic
    2015-11-20 16:27 MPC PMIH (KLIA), Item Sent to CZECH REPUBLIC
    2015-11-15 23:31 MPC PMIH (KLIA), Item Posted Over The Counter to Czech Republic
    2015-11-15 23:20 MPC PMIH (KLIA), Dispatch PreAlert to Czech Republic
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANNY_OCEAN:
    možná záleží na druhu zboží... co se týče příslušenství k mobilům, tak měsíc je takový odvážný střed... Dneska došly další dva balíčky z 11/11. Takže mi jich zbývá ještě 6 :)
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    MATT: Zásilka č. YC883862100YW: Pro tento druh zásilek Česká pošta informace nezobrazuje.
    MATT
    MATT --- ---
    DANNY_OCEAN: zkus zadat stejny cislo do trackovani cesky posty..
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: dík za info, já jen že vždycky když skončilo to sledování z jejich strany tak do 2 dnů psala pošta že už to má. Teď už 10 dní nic.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DANNY_OCEAN: nijak. Velké množství zásilek se na hranici přečísluje.
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    Jinak nevíte někdo jak zjisti kde je balíček, když mi to jejich čínský sledování zásilek píše že to bylo z jejich strsny ukončeno, ptz 11.12. baliček dorazil do CZ?
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    SINEAD: mě se ještě nestalo na Aliexpressu že by něco nepřišlo. Vše bylo max do měsíce tu. Jednou jedinkrát jsem měl problém s velikostí pásku ale vrátili mi v poho 75% ceny a pasek jsem si nechal. Já za mě s Ali nemám problém.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SINEAD:
    no oni to jsou jednotlivi obchodnici, takze ali nebo DX je jedno...

    Jinak mi vcera dorazily dalsi 3 balicky z akce 11/11 a chybi mi jeste 8. + jeden bonusovy z 8.10.

    Coz toto slucovani vypada jak pisui tezi i nize na moloch nasi celnice...
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    QUIP: No me nevadi, kdyz to prijde za 2 mesice...ja jen nechci aby to prislo za 4 po dvou dispute:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    SINEAD: Ty "predvanocni" nakupy v cine zacinaji ovlivnovat rychlost dodavek uz tak od pulky rijna a jen co skonci vanoce, tak do toho zase vlitne cinskej novej rok, kdy maji skoro vsude snad tyden volno. (to je tusim nejak na prelomu Leden / Unor).
    Levny nakupy jsou holt boj :)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    QUIP: OK...pockam po vanocich
    QUIP
    QUIP --- ---
    SINEAD: pred vanocema si nepomuzes asi nikde, ale jinak jsem objednaval v lete z GearBestu a AliExpressu. Nektere veci z Ali jsem mel doma za 10 - 14 dnu. Jeden balicek cestoval 2 mesice.
    U AliExpressu je to ale zalezitost jednotlivych prodejcu, takze to nejde hodnotit jako celek, coz v pripade DX lze.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Cus, objednavala jsem doted z DX ale uz me nasrali, pac prumerna doba doruceni 3 mesice, pokazdy alespon jednou ztracena zasilka...jako vzdycky to ochotne vyresej, ale uz me to proste nebavi. Jaky mate zkusenosti s Aliexpressem? Pomuzu si? Dik
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Klasická bodovka GU10 celoskleněná , ruplý krycí sklo led čipů. Jiný po blbejch zkušenostech už ani neobjednávám.
    QUIP
    QUIP --- ---
    PISTA1: Muzes poslat fotku, co to bylo za LEDky? Nejak si uplne nedovedu predstavit, co se na tom muze rozbit :) Snad jedine ze by to byly takove ty "ala Edisonky".
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Dnska mě po měsíci dorazily 4 ledžárovky, balík neporušenej, krabice netknutá, jedna žárovka nasr.., druhá nesvítí. Tak sem to cvaknul a poslal čongoj zprávu ať se snaží :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    RADDINO: Tak tohle je docela ulet. A na tvem miste bych si to nechal okamzite potvrdit pisemne, ze balik vydali nekomu jinemu, abys to pak mohl reklamovat. (az zacnou zapirat a tvrdit, ze tam takovy balik nemeli)

    HANZO: Parkrat uz jsem taky na CTU psal, ale naposledy po me chteli dolozit, ze jsem to nejdrive neuspesne reklamoval na poste. Takze ted uz je mozna ten krok 1 nutnost pred krokem 2. A je potreba to na poste sepsat a ne jen ustni stiznost u vedouci smeny. A pak to rovnou preposlat na CTU.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam