• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    KOC256: nekdy se to stane,ze i zbozi nepatrny hodnoty celnik zadrzi - pak se plati za to ze to nekdo zrentgenoval a usoudil,ze to na dph a clo nebude - to je pak na baliku nalepka Kontrolovano rtg.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALAM23:
    jo to jsem taky slysel... :) Znamy si neco posilal co nebylo treba clit a proste jen m u prislo ze ma zaplatit kilo protoze to celniky zajimalo :) Taky dobre...
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    KOC256: to ze ti nekdo na balicek napise gift neznamena vubec nic - hodnota se doklada z vypisu z paypalu nebo uctu,ten je smerodatnej,nevim kde si slysel,ze si celnici urcuji hodnotu sami -je videt,ze jsi to nikdy neresil, proste kdyz dolozis vypis,ze te mobil stal 15usd,tak stal 15usd a celnik ho musi pustit i kdyz by mu to bylo divny - zaplatis 96,- kacek poste za zastoupeni pri celnim rizeni a tim to konci
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALAM23:
    no cekal jsem nejaky zazrak.

    Bezne na balicky pisou gift a nizsi castku, ale co vim, tak celnici na toto prdi a stejne si to naceni podle sebe.

    Takze je to spise takovy mensi eliminacni postup ale urcite ne zaruceny navod no :(
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    KOC256:u jednoho kusu zbozi to muzes podhodnotit,je to sice ojebavka ale funguje - jasny ze u kontejneru se placeni nevyhnes
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALAM23: Jak?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARVIE: Ja asi nejsem paranoicky. Ale mam to tam ulozene. Max si muzes resit limity...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    takze jde ciste jen o teoretickou vyhodu rychlosti, procleni stale plati. ok, dik, to jsem chtel vedet
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    OMNISLASH: Funguje to způsobem, že VEŠKERÉ zboží je odesíláno z HKG/Číny pomocí NL POST, která má v HKG pobočku a zajišťuje přímý transport zboží do NL, kde se zboží odešle do EU země příjemce.
    Výhodu to má mít tu, že zboží dostaneš rychleji, než přes Čínské/HKG poštovní služby.
    CLO a DPH stále platíš jelikož obdržítš zboží ze 3. země.Placení se dá případně vyhnout jinak než objednávat z Eu warehouse
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mate zkusenosti s eu direct dx a telefony? opravdu mi celou tu nabidku poslou z eu, tedy bez cleni?
    HANZO
    HANZO --- ---
    HARVIE: protože budeš víc nakupovat, když nebudeš opisovat číslo kreditky
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Proc mi aliexpress/alipay porad vnucuje, abych si k nim ulozil cislo kreditky? navic bez toho kodu co je vzadu... nechapu co z toho maj... dokonce nabizej, ze mi daj 8 usd slevu na dalsi nakup, kdyz to ulozim... proc daj nekomu 8 usd za to ze si u nich ulozi cislo kreditky??? nechapu a smrdi mi to...

    btw nevim jestli to byl paypal nebo alipay, ale pokazdy odklikavam, ze nechci ulozit... a ty zmrdi si to stejne ukladaj, pac mi po vyprseni kreditky prisel mail, ze mi ta stara propadla, jestli si tam nechciulozit novou... jak to muzou kurva vedet kdyz to "neukladaj"?
    TOM
    TOM --- ---
    LOPIN: a na základě čeho filtrují ten shit?
    na aliexpressu se většina elektroniky objeví taky
    a je šance, že levněji
    60CZK sice není takový rozdíl, rychlost odeslání z Číny to ale imho neovlivní
    každopádně díky za tip :) asi objednám oboje, a ty horší dostane někdo k přístím vánocům
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    TOM: koukni taky na gearbest, treba tyhle http://www.gearbest.com/headsets/pp_116087.html
    maji hodne recenzi. Na gearbest mi prijde, ze tam neprodavaji moc shit a posilaji celkem rychle.
    TOM
    TOM --- ---
    dlouho jsme neměli sluchátkové téma
    pořídil bych něco na hangout s bluetoothem, abych mohl pobíhat po bytě
    jiná technologie než BT koukám pro sluchátka není. ceny... mohou být u nás divoké
    i na aliexpressu se najdou pekelně drahé kousky
    filtrování tam teda není zrovna easy, nechápu třeba, proč je na výběr mezi 3,5mm a USB, když je jasné, že 3,5mm je vždycky jen bonus navíc
    docela rád bych externí mikrofon. bojím se, že built-in bude tintítko
    baterku..aspoň 500mAh
    takže nakonec po asi dvou hodinách prohlížení volím tyhle
    někdo zkušenosti, postřehy?


    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    SALAM23: bych
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MATT:vysvetlil by si to tak,ze cinan ti to odesle do 24h a pres EU warehouse to odeslou v rozmezi 7-9 pracovnich dni
    MATT
    MATT --- ---
    jak si mam vysvetlovat, ze u objednavky z ciny maj 24 hours free delivery a pri objednani z EU direct maj 7-9 bussine days? dealextreme..
    CICIN
    CICIN --- ---
    E2E4: No já s tím nikdy problém neměl,
    KOC256: zasekne se mi to na stránce kde se potvrzuje objednávka a je tam tvá adresa:)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CICIN: Aliexpress neni eshop, prodejci prodavaji sami za sebe a maji ruzny shipping, takze jestli je to u nas ilegalni tak to jestli to projde nebo neprojde muze souviset s tim jakou zasilatelskou spolecnost pouzivaji..

    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDSNAKE: Jinak 11.11. Jsem si objednal a dosel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam