• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HANZO
    HANZO --- ---
    Pověstné dárkové (gift) zásilky z Amazonu, DX.com, Alibaby a dalších internetových obchodů, pomocí kterých se lidé často vyhýbají clu, skončí. Za dárek budou čeští celníci od května považovat pouze balíček neobchodní povahy doručovaný mezi fyzickými osobami. Lidé budou muset také jasněji dokládat, že příjemce odesílateli za balíček neplatil.

    „Dárek“ od Amazonu se prodraží, celníci zpřísňují pravidla pro zásilky - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...u-neobchodni-povahy-168-/ekonomika.aspx?c=A160401_111959_ekonomika_chrs
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZU: co konkretne?
    http://www.expatree.com/uploadfile/2013/0109/9ae118888e169696923a35cca24df0f3.jpg

    hlavni nevyhodu bych videl v absenci displaye, coz mi pri objednavce nejak nedoslo (chtel jsem hlavne radio do kuchyne), kdyz to bylo pripojeny na zdroj, tak to vic sumi a hur chyta signal. sice to ma dalkovy ovladani, ale primo na radiu jsou jen tri tlacitka..
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    MATT: to mě zajímá
    CODE
    CODE --- ---
    MATT: mam jen ten konecek omylem bez kablu kdybys chtel
    stejne uz prechazim na USB-C mobil ... takze venuji v Praze
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    OMNISLASH: já kupoval za ca. 50czk mp3 přehrávač, co vypadal jako iPod shuffle. Hrál hrozně, byl špatně slícovaný, a když se vybila baterie, tak nešla nabít. Tak jsem ho vyhodil.
    MATT
    MATT --- ---
    OMNISLASH: ja kupoval takovy radio se slotem na sd kartu.. uplne hrozny ovladani a obecne funkcionalita..
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    nezkouseli jste nekdo nektery z tech +-100czk mp3 prehravacu na dx?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Tak mi nedosli neodymove magnety s vysvetlenim :

    Due to recent airline safety regulations, world airmail service is now prohibited from transporting packages containing certain purely power products for most of the countries, check the details here:
    http://club.dx.com/forums/forums.dx/threadid.1448752


    Tak to uz nevim co teda chteji posilat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATT:
    pouzivam tento princip na iPhone a je to fajn. Jen musíš s tím pak zacházet jemně. Drží to přece jen na tom magnetu... A občas je to třeba reconectnout, protože se to nechytí na první dobrou.
    MATT
    MATT --- ---
    nemate nekdo ozkouseno ?
    Standard Magnetic 1M Micro USB Cable Sync/Charge Cable f Samsung EPACB-487297 - Wholesale Supplier: TinyDeal
    http://www.tinydeal.com/...dard-magnetic-1m-micro-usb-cable-synccharge-cable-f-samsung-p-156704.html
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    THEODORT: Aha ja to pochopil jako ze na ty potraviny je to i ted niz
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    HUGGI: no on limit dph je 22€, celni 150€, tak jeste aby.. to jsem zminoval pro pripad ze by zavedli dph bez spodniho limitu, kontrolovat by to totiz museli, nicmene by za to nikdy nemohli nic vyuctovat
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    THEODORT: Me ted prislo 250g taky bez cla a dph..cena asi 12$
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    TOM: nebo je tam taky kvanta ruznych minibaleni caje v cene treba do pul dolaru.. a pointa je ze caj je v mnozstvi do 100g osvobozen od cla i dph.
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: musí to být fáma, nebo zkreslená informace
    v opačném případě zvažuju objednávat si každý den jedno autíčko
    pokud teda budu mít šanci, že nějaký nový potenciální systém celního řízení zahltím .)
    MATT
    MATT --- ---
    UF0UN, TOM: tak prej to pochazi od typka, co dela v redakci interniho casopisu celni spravy
    MATT
    MATT --- ---
    TOM: ja to taky nenasel, proto jsem se ptal. jeste se zkusim dopatrat zdroje od toho cloveka..
    TOM
    TOM --- ---
    MATT: google mlčí - asi fáma
    MATT
    MATT --- ---
    UF0UN: jeden pan povidal u obeda
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MATT: zdroj?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam