• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MATT
    MATT --- ---
    PISTA1: tak kdybych cekal, ze to bude hodne zly, tak vyndam hdd a nabootuju z flashky..
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MATT: Uvidíš, nech se překvapit ;)
    MATT
    MATT --- ---
    PISTA1: jako vazne?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MATT: Na tom CD u toho snad nic jinýho než viry není :D
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem koupil diagnostiku na auto, asi za 3 babky, je k tomu SW, tak doufam, ze si nenainstaluju nakyho cinskyho trojana...
    MATT
    MATT --- ---
    Teror rány Lifelike Blood Scar Pattern Plastové Tattoo Samolepky - White + Brown + Muticolor - Doprava zdarma - DealExtreme
    http://www.dx.com/cs/p/terror-wound-lifelike-blood-scar-pattern-tattoo-stickers-brown-428039

    ;))
    TADEK
    TADEK --- ---
    cau,

    nekupoval jste nekdo z DX nejaky bezdratovy prenos VGA/HDMI signalu prosim? potreboval bych takovou vec na premosteni cca 3m. diky.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    RAINBOF: pěkný by bylo ,kdyby napsal,ať si ho nechám ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALAM23: to je od nej pekny.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    RAINBOF: celníkům jsem napsal,ze jde asi o chybně adresovaný balíček - pustili do volného oběhu podle informaci s průvodky,cca za 4 dny zpráva od Číňana,že popletl adresy a mělo to být někam do Brazílie - prý jestli můžu zaslat někam do Švédska na ali pobočku,napsal jsem,že OK -odeslal jsem - Číňan mi proplatil poštovný + jsem dostal 20$ bonus na nákup u něj v shopu,tím to bylo uzavřený - v balíčku byl telefon Xiaomi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALAM23: no ja jak to dopadlo co bylo v balicku ?
    HANZO
    HANZO --- ---
    MATT: jo
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Jsem se na tabletu prekliknul nemela to byt odpoved pro Matta a zvolani do eteru
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MATT:stalo se vam nekomu,ze by vam prisel balicek od cinana aniz by jste neco objednali - dneska mail sklad120 ze mam dolozit hodnotu zasilky,ale ja momentalne vsechno zaplaceny prevzal "doruceno" - tak nevim jak mam postupovat,asi to nebude nejaka prkotina za par babek,kdyz to celnici drapli - balicek me zajima :D jsem zvedavej jak opice,ale nechci si nasrat do bot abych prevzal neco co neni moje,navic vubec netusim co mam celnikum dokladat - je to slozita situace,kdyz to nevyzvednu tak budu platit ulozeni ve skladu "pac je to adresovany podle skanu pruvodky fakt me - obsah podle popisu multimedia player 29usd "+ naklady na vraceni odesilateli - ted babo rad , treba novej telefon by me neurazil :D
    MATT
    MATT --- ---
    HANZO: . Kromě zpřísnění zásad pro balíčky s označením „dárek“ se k hodnotě zásilek přicházejícím ze zemí mimo Evropskou unii bude nově započítávat také poštovné.

    tohle čecháčci aplikovali už dávno, ne? ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OMNISLASH: jak to tak zjustuju tak spis nic, jen to nesmi bejt oznacene jako "darek" a musi tam bejt odesilatel, pak plati puvodni limity 150euro clo, 22euro DPH, tedy kdyz budes delat nakup do 25 dolaru tak se nic nedeje
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SHARK: + nejakych 170 poste od tebe za vyrizeni
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tak to se tesim na zasilky za 1 dolar kdy to clo s dph bude cca 10 korun, asi si jich budu nechat posilat denne tak 5, aby brzo poznaly ze vybrana castka je mensi nez jejich naklady :)))
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    No záleží jak moc to budou celníci a pošta vynucovat. Vzhledem k ekonomickým výsledkům s.p. ČP budou jistě rádi za další příjem.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Pověstné dárkové (gift) zásilky z Amazonu, DX.com, Alibaby a dalších internetových obchodů, pomocí kterých se lidé často vyhýbají clu, skončí. Za dárek budou čeští celníci od května považovat pouze balíček neobchodní povahy doručovaný mezi fyzickými osobami. Lidé budou muset také jasněji dokládat, že příjemce odesílateli za balíček neplatil.

    „Dárek“ od Amazonu se prodraží, celníci zpřísňují pravidla pro zásilky - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...u-neobchodni-povahy-168-/ekonomika.aspx?c=A160401_111959_ekonomika_chrs
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZU: co konkretne?
    http://www.expatree.com/uploadfile/2013/0109/9ae118888e169696923a35cca24df0f3.jpg

    hlavni nevyhodu bych videl v absenci displaye, coz mi pri objednavce nejak nedoslo (chtel jsem hlavne radio do kuchyne), kdyz to bylo pripojeny na zdroj, tak to vic sumi a hur chyta signal. sice to ma dalkovy ovladani, ale primo na radiu jsou jen tri tlacitka..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam