• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    JATRO
    JATRO --- ---
    HARVIE: ona je dobrá i ta kategorie: Festive & Party Supplies
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Haha, zatim asi nejlepsi preklad na jakej sem narazil. nevim jestli me vic bavi "after flirting bead" nebo "backyard" :-D

    HM After flirting bead supplies supplies female apparatus 4 color backyard anal plug 10 renju anal plug-in Other Holiday Supplies from Home, Kitchen & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...&scm=1007.13338.41023.0&pvid=9584afcb-92e9-476f-a5a4-7858b4779b04&tpp=1
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Doporučí někdo dobrý funkční SET bezdrátová myš a klávesnice co by mohl pár let vydržet? Nepotřebuju žádnej herní nesmysl, ale multimediální tlačítka bych rád. Díky za jakýkoliv tip.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    GEE: já měl nějaký čínský transmitter, co hrál z USB, a to byla zvukově hrozná sračka. Na hranici použitelnosti (a to jsem hluchý) - na vyšších frekvencích trochu lepší, dole fakt otřes. Tak proto mě zajímá, jestli vývoj nějak pokročil.
    GEE
    GEE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Nemůžu porovnat, žádnej jinej jsem nezkoušel ani naživo neslyšel. Kvalita u hudby mi přijde v podstatě stejná jako když poslouchám CD přímo z přehrávače. U GPS je to horší, ale žádná tragédie.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    GEE: takže je to bluetooth FM transmitter s nabíječkou?
    kvalita přenosu je stejně na hovno jako v jiných FM transmitterech?
    GEE
    GEE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Pouštět hudbu v autě z telefonu přes bluetooth. Mám Golfa z roku 2006 s originál rádiem. Nechtělo se mi ho nahrazovat něčím novějším, co by ale úplně nezapadalo do desky.

    Roidmi se připojí do zapalovače, přes bluetooth k telefonu a přeposílá hudbu, GPS rozkazy etc. jako rádiovej signál do rádia. Frekvence se nastavuje přes appku v telefonu (by default 96,4 tuším a nebylo třeba měnit).

    Zároveň to funguje jako 2 USB porty pro nabíjení, takže nemusím shánět nabíječku pro USB C kvůli Xiaomi MI4c a můžu si v autě pouštět hudbu ze Spotify.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    GEE: a co že to má přesně dělat?
    GEE
    GEE --- ---
    Dlouho váhal nad bluetooth->radio do auta, ale nakonec vyhrálo Xiaomi. Po pár týdnech používání luxusní záležitost

    100% Original For Xiaomi ROIDMI USB Car Charger Android GPS Broadcast Quick Charging Millet Core Bluetooth Car Speaker FM Radio-in Chargers & Docks from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...tooth4-0-FM-Radio-Transmitter-Music-Play-5V-3-1A-Quick/32637386197.html
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    REDSNAKE: moc jsem to nesledoval, ale myslím, že to není přeprodej z číny. Má na fb nějaký srovnání s konkurencí a ukazuje, že ten jeho je trochu jinak (lépe) dělanej.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RADDINO: A to přeprodává to z číny? Jako nemyslím to zle, jen mě to zajímá, zas je v tom záruka a tak, tak navýšení ceny chápu, jen přemýšlím, co by bylo lepší vzít.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    HARVIE: kámoš to teď prodává v čr www.elpytel.cz tak se tam můžeš kouknout a pak levně koupit v číně :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    REDSNAKE: FILTHY_SAD_EMO: No tak jsem to objednal, az to prijde, bude to pro zajemce k vyzkouseni na praze 6. kdyz mi to bude maly, tak to preposlu naky mensi slecne, tech je beztak vsude plno :-D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HARVIE: já jsem se na to kdysi díval. Musí to vrzat jak píča. Navíc úplně vidím tu nechutně spocenou prdel, kterou z toho vytáhneš.
    Ale vypadá to hipstersky, to zase jo, to se musí nechat.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARVIE: ne, ale kup a poreferuj, rád budu následovat:)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Zkouseli jste nekdo tohle?
    Fast Inflatable hangout Air Sleep Hiking Camping Bed Beach Sofa Lounge Banana Sleeping bags banana lazy lay bag-in Sleeping Bags from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...Bed-Beach-Sofa-Lounge-Banana-Sleeping-bags-banana-lazy/32676727829.html
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    MATT: Delphi DS150E
    MATT
    MATT --- ---
    DANNY_OCEAN, FILTHY_SAD_EMO: poradite jakej?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DANNY_OCEAN: stejná zkušenost - viry ani trojani nebyly, ale ten SW stál za hovno, tak jsem si stáhnul jinej.
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    MATT: tak jsem kupoval diagnostiku a slape jak hodinky - na CD viry nebyly ale ten SW byl na tak jsem si ho musel stahnout na webu, ale zarizeni bylo ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam