• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MATT
    MATT --- ---
    DANNY_OCEAN, FILTHY_SAD_EMO: poradite jakej?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DANNY_OCEAN: stejná zkušenost - viry ani trojani nebyly, ale ten SW stál za hovno, tak jsem si stáhnul jinej.
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    MATT: tak jsem kupoval diagnostiku a slape jak hodinky - na CD viry nebyly ale ten SW byl na tak jsem si ho musel stahnout na webu, ale zarizeni bylo ok
    MATT
    MATT --- ---
    PISTA1: tak kdybych cekal, ze to bude hodne zly, tak vyndam hdd a nabootuju z flashky..
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MATT: Uvidíš, nech se překvapit ;)
    MATT
    MATT --- ---
    PISTA1: jako vazne?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MATT: Na tom CD u toho snad nic jinýho než viry není :D
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem koupil diagnostiku na auto, asi za 3 babky, je k tomu SW, tak doufam, ze si nenainstaluju nakyho cinskyho trojana...
    MATT
    MATT --- ---
    Teror rány Lifelike Blood Scar Pattern Plastové Tattoo Samolepky - White + Brown + Muticolor - Doprava zdarma - DealExtreme
    http://www.dx.com/cs/p/terror-wound-lifelike-blood-scar-pattern-tattoo-stickers-brown-428039

    ;))
    TADEK
    TADEK --- ---
    cau,

    nekupoval jste nekdo z DX nejaky bezdratovy prenos VGA/HDMI signalu prosim? potreboval bych takovou vec na premosteni cca 3m. diky.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    RAINBOF: pěkný by bylo ,kdyby napsal,ať si ho nechám ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALAM23: to je od nej pekny.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    RAINBOF: celníkům jsem napsal,ze jde asi o chybně adresovaný balíček - pustili do volného oběhu podle informaci s průvodky,cca za 4 dny zpráva od Číňana,že popletl adresy a mělo to být někam do Brazílie - prý jestli můžu zaslat někam do Švédska na ali pobočku,napsal jsem,že OK -odeslal jsem - Číňan mi proplatil poštovný + jsem dostal 20$ bonus na nákup u něj v shopu,tím to bylo uzavřený - v balíčku byl telefon Xiaomi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SALAM23: no ja jak to dopadlo co bylo v balicku ?
    HANZO
    HANZO --- ---
    MATT: jo
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Jsem se na tabletu prekliknul nemela to byt odpoved pro Matta a zvolani do eteru
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MATT:stalo se vam nekomu,ze by vam prisel balicek od cinana aniz by jste neco objednali - dneska mail sklad120 ze mam dolozit hodnotu zasilky,ale ja momentalne vsechno zaplaceny prevzal "doruceno" - tak nevim jak mam postupovat,asi to nebude nejaka prkotina za par babek,kdyz to celnici drapli - balicek me zajima :D jsem zvedavej jak opice,ale nechci si nasrat do bot abych prevzal neco co neni moje,navic vubec netusim co mam celnikum dokladat - je to slozita situace,kdyz to nevyzvednu tak budu platit ulozeni ve skladu "pac je to adresovany podle skanu pruvodky fakt me - obsah podle popisu multimedia player 29usd "+ naklady na vraceni odesilateli - ted babo rad , treba novej telefon by me neurazil :D
    MATT
    MATT --- ---
    HANZO: . Kromě zpřísnění zásad pro balíčky s označením „dárek“ se k hodnotě zásilek přicházejícím ze zemí mimo Evropskou unii bude nově započítávat také poštovné.

    tohle čecháčci aplikovali už dávno, ne? ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OMNISLASH: jak to tak zjustuju tak spis nic, jen to nesmi bejt oznacene jako "darek" a musi tam bejt odesilatel, pak plati puvodni limity 150euro clo, 22euro DPH, tedy kdyz budes delat nakup do 25 dolaru tak se nic nedeje
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SHARK: + nejakych 170 poste od tebe za vyrizeni
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tak to se tesim na zasilky za 1 dolar kdy to clo s dph bude cca 10 korun, asi si jich budu nechat posilat denne tak 5, aby brzo poznaly ze vybrana castka je mensi nez jejich naklady :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam