• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    SHARK
    SHARK --- ---
    HARVIE: uplne stejne jako kazde jine zbozi, sem takhle koupil hracku nasi asistence, aneb " S nasim analnim kolikem, stanete se ponikem" a adresu jsem ji tam dal firemni. No bohuzel to prislo kdyz mela dovolenou a rozbalil to nas sef, jinak by to bylo v poho :)))
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Mimochodem... netusite nekdo, jak moc diskretne bali eroticky hracky pri objednavce z aliexpressu?
    MATT
    MATT --- ---
    a uz mi prisla tahle vecicka - bridge mezi smartphonem a pristrojema ovladyma infracervenym signalem - funguje to uplne super

    NEW Upgrade Version Broadlink RM Mini 3 Black Bean Smart Home Wifi Universal IR Smart Remote Controller at Banggood
    http://www.banggood.com/...fi-Remote-IR-Controller-Universal-Appliances-Smart-Control-p-1049494.html
    MATT
    MATT --- ---
    docela hezky svetylka mi prijde..
    LED Indoor Wall Lamps 3W Sunflower Projection Sconce Aluminum AC110V / 220V Colorful Wall Lighting Free shipping-in LED Indoor Wall Lamps from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...-265V-Modern-Aluminum-KTV-Bar-Corridor-Decorate-Color/32302740007.html


    THEODORT
    THEODORT --- ---
    APIN: rekneme ze mobil ma 20Wh baterii, za den/24h se vybije.. tudiz potrebujes cca behem 8h nasbirat 20Wh, nejaky ztraty takze treba 25Wh, takze by ti to mel 5W panel zejme i utahnout.. no a co vyberes, to vyberes.. jinak bych doporucil zjistit si odber a podle toho to skalovat, a kvuli zime pocitat s 4.5h svetla a 50% ucinnosti panelu.. nikdy nevis kdy se ti to bude hodit
    APIN
    APIN --- ---
    Možná se to tu už řešilo, ale mobilní nyx aplikace neumí vyhledávat, tak se zeptám třeba znova.
    Máte někdo zkušenosti se solárníma nabíječkama? Mám mobil jako ip kameru/fotopast, co mi hlídá skleník, prozatím přiživovaný powerbankou. Dokázala by nějaká taková solární nabíječka přes den dobíjet telefon, aby mohl v noci dohlížet na úrodu?
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    MATT: tim jsem chtel rict, ze takovy basy jsem jeste na peckach neslysel.. s Portama mas samozrejme pravdu
    MATT
    MATT --- ---
    EIBEEE: zrovna porty jsou povestny svoji prebasovanosti, tak bych je moc jako etalon kvality nevyzdvihoval.. ;)
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    ZUZU:
    MATT: mam tyhle a na pecky hrajou fakt slusne.. basy bych si dovolil srovnavat s Portama Pro
    Xiaomi 3,5mm sluchátka w / Mic.Pro Xiaomi / iPhone - Silver + Black - Doprava zdarma - DealExtreme
    http://www.dx.com/...k-wired-in-ear-piston-earphone-w-mic-for-xiaomi-iphone-ipad-418969#.V_TRYZN95MA
    ta ty penize imho nic lepsiho nekoupis
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZU: prej ty xiaomi nejsou spatny..
    100% Original Xiaomi Piston In Ear Stereo Earphone With Remote Mic Music Mi Headsets For Xiaomi Samsung IPhone SE 5s 6 6s MP3-in Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...-With-Remote-Mic-Earbud-Mi-Headset-For-Smartphone-Mp3/32569971435.html
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    ZUZU: já pořídil na aliespresu Fidue A31s a naprostá spokojenost ... možná bych si ale zkusil objednat být tebou Beyerdynamic DX 160IE
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    nemáte tip na nějaký slušně hrající sluchátka "dovnitř uší" ("pecky")?
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    nekupoval jste někdo někdy rozdvojku (hub) na micro usb (micro usb samec do tabletu -> 2 samice micro usb)? koukal jsem ale snad všude maj že z toho je pak jen jedna samice micro a zbytek je klasika USB... mohl bych k tomu dokoupit přechodky ale to už by byla takova prasarna....nemáte někdo zkušenost?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    MATT: eh diky, ten jsem nasel take, jen me trochu zarazilo to mnozstvi negativnich recenzi, tak jsem si rikal, zda na tom nekdo nebyl podobne a nenasel si alternativu
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Nazdar borci. Nejaky tip na GPS tracker? (do auta, motorky, jizdniho kola)? dikes
    SKID
    SKID --- ---
    SALAM23: Aha, tak to je OK. Díky ;)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    SKID: vyrozumi te dopisem na adresu z baliku, popr. mailem " jestli mas zrizenou el. Komunikaci"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256: to právě nemůže - telefon na celnici je špatně :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKID:
    tak jim zavolej ty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam