• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHARK: no udelal jsem to velice podobne jako ty. popravde mi to je jedno. myslim ze pokud to na recepci nekdo otevre, tak to bude posledni balik na moje jmeno, kterej bude otevren bez moji pritomnosti :-D
    SHARK
    SHARK --- ---
    HARVIE: uplne stejne jako kazde jine zbozi, sem takhle koupil hracku nasi asistence, aneb " S nasim analnim kolikem, stanete se ponikem" a adresu jsem ji tam dal firemni. No bohuzel to prislo kdyz mela dovolenou a rozbalil to nas sef, jinak by to bylo v poho :)))
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Mimochodem... netusite nekdo, jak moc diskretne bali eroticky hracky pri objednavce z aliexpressu?
    MATT
    MATT --- ---
    a uz mi prisla tahle vecicka - bridge mezi smartphonem a pristrojema ovladyma infracervenym signalem - funguje to uplne super

    NEW Upgrade Version Broadlink RM Mini 3 Black Bean Smart Home Wifi Universal IR Smart Remote Controller at Banggood
    http://www.banggood.com/...fi-Remote-IR-Controller-Universal-Appliances-Smart-Control-p-1049494.html
    MATT
    MATT --- ---
    docela hezky svetylka mi prijde..
    LED Indoor Wall Lamps 3W Sunflower Projection Sconce Aluminum AC110V / 220V Colorful Wall Lighting Free shipping-in LED Indoor Wall Lamps from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...-265V-Modern-Aluminum-KTV-Bar-Corridor-Decorate-Color/32302740007.html


    THEODORT
    THEODORT --- ---
    APIN: rekneme ze mobil ma 20Wh baterii, za den/24h se vybije.. tudiz potrebujes cca behem 8h nasbirat 20Wh, nejaky ztraty takze treba 25Wh, takze by ti to mel 5W panel zejme i utahnout.. no a co vyberes, to vyberes.. jinak bych doporucil zjistit si odber a podle toho to skalovat, a kvuli zime pocitat s 4.5h svetla a 50% ucinnosti panelu.. nikdy nevis kdy se ti to bude hodit
    APIN
    APIN --- ---
    Možná se to tu už řešilo, ale mobilní nyx aplikace neumí vyhledávat, tak se zeptám třeba znova.
    Máte někdo zkušenosti se solárníma nabíječkama? Mám mobil jako ip kameru/fotopast, co mi hlídá skleník, prozatím přiživovaný powerbankou. Dokázala by nějaká taková solární nabíječka přes den dobíjet telefon, aby mohl v noci dohlížet na úrodu?
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    MATT: tim jsem chtel rict, ze takovy basy jsem jeste na peckach neslysel.. s Portama mas samozrejme pravdu
    MATT
    MATT --- ---
    EIBEEE: zrovna porty jsou povestny svoji prebasovanosti, tak bych je moc jako etalon kvality nevyzdvihoval.. ;)
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    ZUZU:
    MATT: mam tyhle a na pecky hrajou fakt slusne.. basy bych si dovolil srovnavat s Portama Pro
    Xiaomi 3,5mm sluchátka w / Mic.Pro Xiaomi / iPhone - Silver + Black - Doprava zdarma - DealExtreme
    http://www.dx.com/...k-wired-in-ear-piston-earphone-w-mic-for-xiaomi-iphone-ipad-418969#.V_TRYZN95MA
    ta ty penize imho nic lepsiho nekoupis
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZU: prej ty xiaomi nejsou spatny..
    100% Original Xiaomi Piston In Ear Stereo Earphone With Remote Mic Music Mi Headsets For Xiaomi Samsung IPhone SE 5s 6 6s MP3-in Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...-With-Remote-Mic-Earbud-Mi-Headset-For-Smartphone-Mp3/32569971435.html
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    ZUZU: já pořídil na aliespresu Fidue A31s a naprostá spokojenost ... možná bych si ale zkusil objednat být tebou Beyerdynamic DX 160IE
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    nemáte tip na nějaký slušně hrající sluchátka "dovnitř uší" ("pecky")?
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    nekupoval jste někdo někdy rozdvojku (hub) na micro usb (micro usb samec do tabletu -> 2 samice micro usb)? koukal jsem ale snad všude maj že z toho je pak jen jedna samice micro a zbytek je klasika USB... mohl bych k tomu dokoupit přechodky ale to už by byla takova prasarna....nemáte někdo zkušenost?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    MATT: eh diky, ten jsem nasel take, jen me trochu zarazilo to mnozstvi negativnich recenzi, tak jsem si rikal, zda na tom nekdo nebyl podobne a nenasel si alternativu
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Nazdar borci. Nejaky tip na GPS tracker? (do auta, motorky, jizdniho kola)? dikes
    SKID
    SKID --- ---
    SALAM23: Aha, tak to je OK. Díky ;)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    SKID: vyrozumi te dopisem na adresu z baliku, popr. mailem " jestli mas zrizenou el. Komunikaci"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256: to právě nemůže - telefon na celnici je špatně :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SKID:
    tak jim zavolej ty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam