• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JOPS: ne, jedině co tak s lejzrem by mohli prudit. Teda, oni občas prudí i dost neoprávněně, ale max ti to pozastaví na celnici...
    JOPS
    JOPS --- ---
    kdyz si od cinanu objednam neco na airsoftovku, zavrou me ?

    Buy Airsoft Rifle Gun Scopes & Laser Sights from Dealextreme - DX
    http://www.dx.com/c/sports-outdoors-1699/airsoft-guns-supplies-837/gun-scopes-sights-875
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tip na nějaký rozumný MP3 player na sport (běhání, posilka). To znamená něco malého.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: No mysleno toto. Ake pokud ti vadi jakakoliv prodluzka tak chapu...

    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Zalezi jak hodne medi do nej cinani daj. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    E2E4: jo, a s tou to jde rychle? Já elektřině nerozumím, tak jsem myslel, že s délkou bude klesat proud. Tak to zkusím...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Usb prodluzka!
    MATT
    MATT --- ---
    PAYAXY: zatim mi padlo do oka tuto
    1 Din Car Radio Auto Audio Stereo 12V Bluetooth In dash Single Din JSD 20158 FM Receiver Aux Input Receiver USB MP3 MMC WMA-in Audio from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...dio-In-dash-Single-Din-FM-Receiver-Aux-Input-Receiver/32631688398.html
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOC256: jo, nabíjení je jediné, co potřebuju. Itunes jsou virus.
    Nicméně konečně bydlím v bytě 21. století, kde je milion zásuvek, takže jsem po nastěhování vyhodil asi sedm prodlužek, co jsem si přivezl ze starého bydlení. Takže touto cestou jít nechci. Mám OCD na zbytečně se válející kabely. Nicméně pro válení se v křesle je metr ode zdi málo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    to jsem resil nekolik let...

    reseni:
    - 2m prodluzka z IKEA za 30kc + 1m origo kabel... teda pro nabijeni, ale iTunes asi uz nikdo nepouziva, takze cajk...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Mně by asi úplně stačil obyčejný lightning kabel, 2 m dlouhý, který bude rychlý, oboustranný i po měsíci, a bude fungovat i s tím novým dojebaným upgradem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAYAXY: Rychlost je OK. Je operativnost super. Jen proste od toho nesmis chtit jako od kabelu ve chvili, kdy se to nabiji. Treba ted jsem to proste zvedl a trochu nasponoval (trochu). A to navazani spojeni neni 100%ni...

    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EIBEEE: nabíjí to stejně rychle?
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    E2E4: jenom nacvakly.. ale drzi to tam fest, ten magnet to rozhodne ven nevytahne. na vyndani je pribaleny takovy stouradlo :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    EIBEEE: A jak teda drzi to microusb v mobilu? Samolepka? Jen nacvakle?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EIBEEE:
    ja mam trochu jinou verzi a jsem s tim spokojeny tak na 57,23%.

    Obcas musim pripojovat na dvakrat atd...
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    Koupeno, funguje, super vec - doporucuju

    Cwxuan prodloužena Micro USB Metal Magnetic Přilnavost Pletené nabíjecí kabel - Champagne Gold (100 cm) - Doprava zdarma - DealExtreme
    http://www.dx.com/...gnetic-adhesion-braided-charging-cable-champagne-gold-100cm-422167#.WBozuvorKYE
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vypada,ze to mivaj skoro vsechny.. jde jen o RCA line out.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: nicméně nevím, jak s tím supvolfrem. Já jsem nikdy na to dunění nebyl.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: jo, dyť ty njelevnější rádia u nás, co mají jen AM/FM a USB mp3, tak se vejdou do litru i v kamenném obchodě. Takže z číny do pětikila úplně v poho. Já jsem jedno takové měl. A fungovalo rok, pak jsem sho ešrotoval i s autem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam