• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Mi ještě nedorazila jedna věc z 11/11, ale už mám všechny objednané 28/12.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ... nicméně mi občas připadá, že činsští pošťáci nejedou ve skladech FIFO, ale berou to shora hromady. Takže starší věci z období návalu jsou postupně zasypávány mladšíma balíčkama.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Mně teda už dorazilo 6/7 věcí, co jsem objednal někdy kolem 11. prosince. Chybí mi jen jedna věc, a tu už jsem asi oželel.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    J,o mě taky přišlo v půlce prosince tak 2/3 věcí objednaných koncem listopadu,ale 2 věci ne..
    Tracking končí pokaždý někde v číně...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    EXCITE: Mně na přelomu listopadu a prosince přišlo pár věcí rychle (objednáno někdy v listopadu) a od tý doby prd. Nějaké část pošty se zasekla.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    EXCITE: Já automaticky u všeho co nepřijde do 4-5 týdnu otevřu dispute...prodejce prodlouží termín, případně poprosí at to zavřu...pak to oba necháme být a bud do limitu Dispute přijde nebo ne..proč to řešit jinak..
    TOM
    TOM --- ---
    EXCITE: já většinou prodlužuju protection, závisí na trackingu
    pokud je, tak jde většinou vidět, kde se zásilka zasekla
    když není, tak je to často tak levná a nedůležitá položka, že můžu ještě počkat
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Pořád mi ještě nedošly nějaké drobnosti z Aliexpressu a za 2 dny končí delivery time...
    Your order should arrive within 22-41 Days, Factors such as delayed logistics and customs clearings may have an impact on the delivery time.
    1. If your order does not arrive on 2017-01-11 , you can apply for a refund by opening a dispute.
    2. To extend the Buyer Protection for this order, please click here .

    Jak to řešit? Open dispute nebo extend Buyer protection?
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    GONZA223: Já vždycky, když je problém s doručením, píšu nejdříve prodejci - klidně i několik dní před vypršením a zatím vždy kladně dořešeno přímo s prodejcem. Buď poslal znovu nebo bez keců vrátil peníze :)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    MATT: aha tak to se tam musím podívat podrobněji , jestli to tam také nemám někde napsáno že pokud nedorazí do určitého data mám otevřít spor .... já myslel že se musí počkat jak je tam to odpočítávání dnů atd do uzavření objednávky a pak teprve pokud mi to nepříjde ozevřít spor.
    MATT
    MATT --- ---
    GONZA223: mě to píše přímo v detailech objednávky

    Status:
    The seller has shipped your order
    Reminder:
    Your order should arrive within 22-41 Days, Factors such as delayed logistics and customs clearings may have an impact on the delivery time.
    1. If your order does not arrive on 2017-01-06 , you can apply for a refund by opening a dispute.
    2. To extend the Buyer Protection for this order, please click here.


    DOKKTOR: pokud to pošlou fakt z irska, tak bys neměl řešit už nic navíc..
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    HANZO: je to z aliexpressu
    HANZO
    HANZO --- ---
    GONZA223: na kterým serveru?
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nevíte kdy se může zažádat o vrácení zboží ? jestli až když vyprší ten čas kdy bude objednávka uzavřena nebo už když neni dodržen maximální termín dodání který tam je uveden ...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    jak mám chápat daňovou povinnost, když prodejce je based in hong kong a u všeho uvádí from ireland?
    kachashop | eBay
    http://www.ebay.com/sch/kachashop/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: včera jsem našel ve schránce "nezastižen", i když jsem byl celý den doma. Tak jsem se už fakt nasral a vysíral po telefonech tak dlouho, až mi ten balíček vedoucí doručovatelek donesla po práci až ke dveřím. Bylo to vykrajovátko na středy cupcakeů za 0,76 usd :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak u mě pořád nic :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Já objednával nékdy kolem 10. 12. a už to chodí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    me integrace z ali prisly do 14dnu. taky z pulky listopadu.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KOC256: já to právě objednával taky kolem toho jedenáctýho, ale co už, no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam