• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MUXX
    MUXX --- ---
    TOOMIX: Taky jsem si myslel. Porad nic.

    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Na brzký dodání bych se moc nespoléhal. Co sem slyšel tak je praha totálně zavalená zásilkama a nejdřív český pak až čína.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: mám to podobně. Měsíc se to někde válelo, snad to v pondělí/úterý dorazí

    QUIP
    QUIP --- ---
    Letos se fakt nejak nedari. Takhle spatne zkusenosti jsem nikdy nemel a to jsem objednaval i dost na posledni chvili pred vanocema.
    Ted mam tacking:
    17.10. track added
    19.10. departure, Acceptance center Zhengshou
    20.10. Odeslani zasilky do CR
    22.10. Arrival Bajing Airport
    23.10. Sent to airlines
    30.11. Podaci cislo zasilky pridelene v Ceske Republice RR9669...

    37 dnu to cestovalo asi na Mars a zpatky na Zem.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PAYAXY: A Litevská pošta hlásí, ze adresát nezastižen - no kidding
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Tak mi teď Aliexpress poslal upozornění, že zboží dorazilo do země určení - Litva :-D. Ještě že to není dárek...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Už jsem navrhoval aby byl úředníkům celní pošty přidělen titul pán času a budova přetřena na modro, ale nějak se to neujalo. Přitom schopnost cestování v čase mají nepochybně, tak třeba dnes mi byla doručena tři oznámení o příchodu zásilky z ciziny, těch samých zásilek které jsem si na poště osobně vyzvedával minulou středu.
    MATT
    MATT --- ---
    MUXX: 68 je Ruzyne (balíčky z letiště?), 120 je celní pošta v Košířích.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MUXX: 120 je bájné místo, kde se čas i prostor projevuje specificky.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Tusite jaky je rozdil mezi postou Praha 120 a Praha 68? Na kazde mi visi jedna zasilka za zahranici, ale zajimalo by me jestli je mezi tim nejaky zasadni rozdil.
    HANZO
    HANZO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: v pátek jsem tam byl osobně pro něco za $200. cely to zabralo asi 10 minut. ale je fakt, že pro balíček z AE bych tam nešel :D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    nojo, blíží se Vánoce, na stodvacítce nestíhají otvírat dárky.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    QWWERTY: ten pocit, když ti česká pošta zkurví vánoce už v září :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QWWERTY: jj, to je stejně překvapivý jakože kolem začátku prosince začíná sněžit.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: no a teď ti to půjde stejně dlouho po ČR :)
    ČP prostě kolabuje, protože nikdo nečekal, že před Vánocema naroste objem zásilek, viz MUXX
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Objednáno 18.11., to vypadá dobře

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Nestihaji totalne, ja jsem vicemene u vsech z tech cca 15ti baliku co ted cekam z obvyklych tri tydnu tak na 1.5 az 2 mesicich a je uplne jedno jestli to jede prez cinskou registrovanou, holandanama nebo Singapurem. Jedine co mi prislo relativne rychle byly dva male balicky ktere sly cinskou neregistrovanou. A vcera mi dosel balicek co sice sel registrovanou ale po trech mesicich toulani dorazil jako normalni nedoporuceny dopis. Krasne zmuchlany jak ho postacka vehementne lec marne rvala do schranky nez ji napadlo zazvonit.
    MUXX
    MUXX --- ---
    21.10. odeslano z ciny. 19.11. dorazilo do CR. Dodnes nedodano. Na trackingu cpost pisou: For more information please call our information line at 954 40 66 99. Imho nestiha hlavne cpost...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dnes mi došel balíček objednaný na konci září s balíčkem, co jsem objednával 11.11.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP: A tak ono to neni moc zavisle na datu objednavky. Verim ze neco nedojde a neco budu resit v lednu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam