• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    RAINBOF: no že čekám nějaký zajímavý vycjhytávky vždy když tu vidím 10 novejch příspěvků a voni jen kecy o dopravě :D


    REDSNAKE: Za cca 8 let co na čínskejch obchodech nakupuju se to stalo asi jen 3x a to jsem vždy řešil zpětně s prodejcem.
    U naprostý většiny zásilek mám zkušenost, že pokud nepřijdou do 4 týdnů, tak už je malá šance (vyjímka je teď období od 11.11. do Vánoc), ale jak jsem psal - když objednávám tak s tím počítám a vlastně to ani nijak nesleduju, určitě jsem nějaký drobnosti i nechal propadnout, myslím, že se nevyplatí tomu ten čas objetovat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HUGGI: proc ne. proste kazdou chvili prijde nekdo jinej. nechapu co te na tom tizi :D
    co kdyby jsi se radsi nez nas tu popichovat pochlubil...

    ja treba cekam tohle:
    https://www.ebay.com/...tage-Console-Cartridg-PM/152794710186?hash=item23934640aa:g:XxIAAOSwc~laFBck

    a to je dlouhy cekani to me ver :D
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    RAINBOF: Netuším, přesně cca 10 věcí, ale je to stále dokola, když nepřijde do 6 týdnu, tak dispute a vrácení peněz, není potřeba to neustále řešit, vždyt je to jedna situace už mnoho let, nic se na tom nemění. Automaticky počítám při objednání s tím že to bude v rozmezí 1-6 týdnů..tak proč to rozebírat..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HUGGI: jasne. a co neprislo tobe ? nebo uz mas vsechno ?
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    To jste tu furt dokola schopny resit dopravu?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    WOLFGAR: pošta nebo dráhy. Vskutku Sofiina volba!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOC256: No to sice ano, ale kdyby bylo vlnobiti takhle pravidelne tak si surfari musi poridit padla. Rozpeti 20 dni uz je celkem slusny odstup i kdyz ono moc nehraje roli kdy byly objednany ale kdy realne odesly. Ted jsem si bral vysavac z UK skladu gearbestu, expresni posta do tydne, vypadalo to nadejne a po dvou tydnech stale ve stavu zpracovani tak jim pisu co se deje a vysavac meli pripraveny, cekali na redukci na UK zasuvku...

    Nicmene at nejsem porad jen mrmlajicim cynikem, nevim jak moc je to aktualni tak 14dni jsem z GB nic nebral, ale pri dnesni objednavce mi to nabizelo pozmenenou tabulku dopravy a zmenene ceny. Od 30$ priority line zdarma. PostNL zadarmo uz od 10$ a dalsi zdarma od 20$. Jenom skoda, ze to nakonec vse zkonci ve sparach CP takze je to asi jedno, zas tak na to nespecham tak jsem to schvalne poslal vlakem (take zdarma od 15$) tak jsem zvedavy. Mate nekdo s Europe Railway Registered nejake zkusenosti oproti letecke poste?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja nechapu cemu se porad divite. Nevim sice presne, kde je ten akumulator, ale ze posta z ciny chodi ve vlnach neni zadna novinka...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Včera dorazily dva balíčky - jeden objednán 4.11. a jeden 27.11., nechápu
    MATT
    MATT --- ---
    QUIP: jj, asi jedou LIFO ;) dneska přišla baterka do mobilu objednaná 15.11., ale z veci z 11.11. ani jedna.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    PISTA1: jn, mi povidej, ja bych to tak udelal ale..
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    THEODORT: To si teda docela dobrodruh, objednávat v listopadu na vánoce. Vánoce z číny zásadně do konce září.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no, to jsem zvedav jestli synovci budou mit vanoce na vanoce.. klasicky jsem objednaval v prubehu listopadu, nevim co, nevim kolik a nevim kdy,
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    QUIP: Tak jakoukoliv kupu odebíráš odzvrchu a postupně se dostáváš ke spodku.
    QUIP
    QUIP --- ---
    jo, prekvapive mi ted nejvic prichazeji balicky, co jsem objednal relativne nedavno (3 tydny max), ale porad jeste cekam na balicky z rijna a zacatku listopadu). Kazdopadne ted to nejak zacalo chodit. Dneska dorazily 3 :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Potvrzuji. U nás taky... :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Těšte se na balíčky.
    Přišla obleva a na pražským SPU se hnuly ledy :) Ráno vlezu do práce a balíkář tam zrovna vykládal auto plný číny :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    vsak ja to mam taky 06. Jen bych nejak cekal, ze ta China tracking si bude schopna zjistit ze letadlo uz pristalo... asi ne...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: no tohle byl China post ordinary package s trackingem typu 068123456, takze jsem ani neocekaval tracking v CR
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    Ted jsem chtel napsat to samé...
    Věco co má dva týdny doma je ve stavu viz IMG


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dnes dorazila objednávka z 30.10., kde jsem v trackingu skončil u odeslání z Číny na začátku listopadu

    2017.11.03 19:33 (GMT-7): Departed country of origin
    2017.11.01 18:48 (GMT-7): Shipment accepted by airline
    2017.11.01 18:44 (GMT-7): Shipment at country of origin warehouse
    2017.11.01 18:44 (GMT-7): Shipment left country of origin warehouse
    2017.11.01 18:34 (GMT-7): Shipment dispatched
    2017.11.01 02:16 (GMT-7): Waiting for pick up
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam