• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Potvrzuji. U nás taky... :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Těšte se na balíčky.
    Přišla obleva a na pražským SPU se hnuly ledy :) Ráno vlezu do práce a balíkář tam zrovna vykládal auto plný číny :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    vsak ja to mam taky 06. Jen bych nejak cekal, ze ta China tracking si bude schopna zjistit ze letadlo uz pristalo... asi ne...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: no tohle byl China post ordinary package s trackingem typu 068123456, takze jsem ani neocekaval tracking v CR
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    Ted jsem chtel napsat to samé...
    Věco co má dva týdny doma je ve stavu viz IMG


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dnes dorazila objednávka z 30.10., kde jsem v trackingu skončil u odeslání z Číny na začátku listopadu

    2017.11.03 19:33 (GMT-7): Departed country of origin
    2017.11.01 18:48 (GMT-7): Shipment accepted by airline
    2017.11.01 18:44 (GMT-7): Shipment at country of origin warehouse
    2017.11.01 18:44 (GMT-7): Shipment left country of origin warehouse
    2017.11.01 18:34 (GMT-7): Shipment dispatched
    2017.11.01 02:16 (GMT-7): Waiting for pick up
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOLFGAR: asi jedou systémem LIFO
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    PISTA1: To by odpovidalo, dneska mi dorucovali dva baliky ktere z Ciny posilali teprve pred 14ti dny zatimco na veci co sly pred dvema mesicema porad cekam takze nejenom, ze priletelo, ale vypada to, ze jedou to nejnovejsi nejdriv a obcas se prokopnou do nejake nahodne zvolene vrstvy z tech starsich.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Třeba mi ty balíčky ještě letos dorazí

    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MATT: že tam čeká mezi dalšíma pársettísícema ve vagonech až je někdo vyloží a pošle dál. Začátkem tejdne prej přiletělo další nacpaný letadlo takže kupa bude jen a jen větší.
    MATT
    MATT --- ---
    MUXX: nenechavas si to posilat nahodou nekam mimo prahu? ja to mam do roztok (praha západ), tak me napadlo, jestli to nejni nejakej prerozdelovaci uzel..
    MUXX
    MUXX --- ---
    MATT: SPU by mel byt "sběrný přepravní uzel"
    MUXX
    MUXX --- ---
    MATT: To stejne tam mam uz tri tydny. Imho jedina vyhoda je, ze mas cislo se kterym muzes nahanet postu a pozadovat doruceni (nezkousel jsem). Za tri dny ti tam jeste naskoci automaticky hlaska kam muzes volat pro informace. Ale preju ti vic stesti a treba se dockas driv.
    MATT
    MATT --- ---
    MUXX: mě přijde, že to je nějakej výstupní bod tý celní pošty, viz celej výpis...

    5.12.2017 Vstup zásilky na SPU. 22200 SPU Praha 022
    4.12.2017 Výstup z vyměňovací pošty. 22000 Praha 120
    2.12.2017 Podací číslo zásilky přidělené v České republice: BAxxxxxxxxxxx.
    2.12.2017 Převzetí zásilky vyměňovací poštou. 22000 Praha 120
    29.11.2017 Odeslání zásilky do České republiky.
    29.11.2017 Zásilka převzata do přepravy.
    MUXX
    MUXX --- ---
    MATT: to jsou zasilky ktere celni posta naskenovala. tj vali se to u nas uz za terminalem odbaveny.
    MATT
    MATT --- ---
    nevite co znamena tohle?

    Vstup zásilky na SPU. 22200 SPU Praha 022
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    WOLFGAR: já se o to nebojím, jsou to zase jen stovky korun. To mě bolet nebude. Mě spíš fascinuje, že i v té blbé Číně to jsou schopní trackovat, a u nás ne.
    A taky, že pošta je překvapená tím, že je před Vánoci větší frmol, a že mají málo lidí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to jsou zasilky ktere celni posta nenaskenovala. tj vali se to u nas ale jeste pred terminalem neodbaveny.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jsem na tom stejne se skoro vsema zasilkama vcetne tech ktere CP normalne trackuje, asi to blokuji aby nevypadalo blbe, ze jim to tam mesic lezi na prijmu. Ale nevzadaval bych to, ono to chodi jen misto trech tejdnu pocitej tak 6-10.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: některý tam jsou od cca 11.11., některý od cca 30.11.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam