• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOLFGAR: to je vlak
    MATT
    MATT --- ---
    QWWERTY: ja mam doma Broadlink RM mini a preventivne jsem tomu zakazal routovani ven.. ale urcite to jde nejak obejt ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak po dlouhe dobe pozitivni zkusenost s Ceskou Postou. Po 4 dennim dorucovani 3 baliky zaevidovany jako dorucene a samozrejme nikde. Rozjel jsem klasicky vyrval po mailu, hodnoceni zasilek a snaha dovolat se na depo kde to samozrejme nikdo dva dny nebral. Tak jsem zkusil zavolat vedouci pobocky ktera s rozvozovym depem sousedi a povedlo se, kdyz mi rekla, ze si to vezme na starost i kdyz pod ni depo nespada byl jsem dost skepticky a hodinu vola zpet, ze tam byla a zasilky se nasly. Narazit na CP na nekoho kompetentniho no co vam mam povidat, jeste ted jsem v soku. Ale hodne jsem si oddychnul, nedorucene zasilky v trackingu vedene jako dorucene jsou varianta kterou uz nevyreklamujete nikde jak PP tak Ali berou informace z trackingu za posvatne.

    A jeste zabavnou pohadku o putovani jedne zasilky, ted snad uz na ceste do Cech, ale tipnul bych si, ze primy let to nebyl.


    2018-01-15 06:51
    Malashevichy, Polish processing center, has left
    2018-01-13 02:47
    Malashevichy, Poland, arrive
    2018-01-12 22:47
    Brest, Belarus Processing center, had left
    2018-01-11 14:48
    Brest, Belarus, arrive
    2018-01-10 14:47
    Smolensk, Russian processing center, had left
    2018-01-10 14:47
    Smolensk, Russia, arrive
    2018-01-08 08:48
    Illetsk, Russian processing center, has left
    2018-01-08 06:47
    Illetsk, Russia, arrive
    2018-01-05 08:47
    Dosteck, Kazakhstan Processing center, has left
    2018-01-03 02:47
    Dosteck, Kazakhstan, arrive
    2018-01-03 02:47
    Xinjiang Alataw Shankou, China Processing Center, has left
    2018-01-01 00:47
    Xinjiang Alataw Shankou, China, arrived
    2017-12-31 06:40
    Chongqing Tuan Jie Cun Center station, China, arrived
    2017-12-30 02:48
    Chongqing Tuan Jie Cun Center station, China Processing center, has left
    2017-12-29 18:55
    Chongqing Tuan Jie Cun Center station, China Processing center, has left
    2017-12-28 18:02
    Delivered by air transport
    2017-12-28 12:07
    Chongqing Processing Center, has been exported straight seal
    2017-12-28 10:38
    Chongqing, the export has been opened and dismantled
    2017-12-27 18:20
    Chongqing Nanan District Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2017-12-27 17:46
    Chongqing Nanan District Receiving and sending center, has been sealed
    2017-12-26 11:38
    Chongqing Nanan District Receiving and forwarding center, received
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QWWERTY: tak "hostovskou" síť tomu klidně udělat můžu, žejo.
    Přihodil jsem k tomu ještě dva vypínače
    https://www.banggood.com/...ury-Glass-Panel-Wireless-Timing-Switch-p-1139688.html?rmmds=brandsNormal
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: jsem sam kdo ma averzi vuci cinskym vecem co se pripojuji do site?
    po zpravach jaky byly tyhle [1, 2], mi to prijde jak dobrovolna implantace backdooru do vlastni domacnosti, ktery dal zavola domu, sestavi command&control a umozni odpolech provozu, botnet, MitM utoky, etc...
    bez vlastni izolovane WLAN a VLAN, ktery jsou nasledne monitorovany pres packet inspection a monitoruji co to venku kontaktuje, v to nemam vubec zadnou duveru

    vzhledem k velikosit dnesnich SoC pocitacu neni problem zabudovat neco zakernyho defacto kamkoliv, viz.
    FBI warns KeySweeper keystroke loggers disguised as USB chargersSecurity Affairs
    http://securityaffairs.co/wordpress/47637/hacking/fbi-notification-keysweeper.html
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SONOFF® DIY Wi-Fi Wireless Switch For Smart Home With ABS Shell Mobile APP Timer Socket Remote Control Switch Module Sale - Banggood.com
    https://www.banggood.com/...ell-p-1019971.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__3&cur_warehouse=CN

    Tak doufám, že nevyhoříme:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: kurva co je to za obrázky? vypadá to, že na imagehosting.cz už nic dávat nebudu
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOC256: Tak ja taky otviram hned jak ten cas vyprsi ale zas nebal bych se, ze by ti pak uz nikdo nic nedal, na reklamaci dodani u ali mas snad pul roku, u PP snad jeste dele, tam ti to pise primo u transakce do kdy se muzes ozvat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja uz otevrel 3 dispute k 11.11. Nechci cekat na pripadne nedodani a pak mi uz nikdo nic neda...

    Jinak 3 dispute je u me rekord. Takovy spunt nepamatuji.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Jen vydržte, dojdou. Pořád jich je tam prej dost :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    s ohledem na odspuntovani ČP to vypadá že moji nabíječku z 11.11 někdo definitivně ukradl..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Potvrzuju odšpuntování. Taky mě čeká pár listopadových věcí na poště.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ja jich mam ted taky mezi postou a 120kou asi 9 v pohybu, neco z vanocnich vyprodeju ale naslo se i par kousku z listopadu a zacatku prosince se kterymi uz jsem moc nepocital. Z prepravcu mi nejrychleji dosly ty s koncovkou SG (Singapur hadam) kde i behem sezony 3-4 tydny, cinska posta tak o tyden dele a Nizozemci propadli, par baliku doslo ted po 6-8 tydnech a par definitivne ztraceno.
    HANZO
    HANZO --- ---
    TOOMIX: mi jich dneska přišlo 6...
    MATT
    MATT --- ---
    TOOMIX: mě minulej tejden přišli dva z 11.11. a ještě dva čekam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Asi někde uvolnili špunt. Dnes dorazily 4 balíčky. Dva objednané 11.11. a dva objednané 26.12.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Me ted treba vraceli hned den po vyprseni lhuty penize a take jsem poslal jen tracking. Ale to ani nedorazilo do Cech.
    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    Pridam taky ja pozitivni zkusenost s AE. Oteviral jsem dispute na nedosle baterie asi 1 den pred vyprsenim 60 denni lhuty. Jedine, co jsem napsal, ze to nedorazilo. Zadne skeny, prilohy a dokazovani. Prodejce mi 3x napsal, at jeste pockam, ale to jsem ignoroval a po 3 tydnech AE poslalo info, ze vraci celou castku - tak mam pocket par dni. Jestli dorazi, tak maximalni spokojenost.
    btw: bylo to prvni dispute po 6 letech a asi 100 objednavkach - jinak vzdy vse OK a bez problemu dorazilo. Takze jsem asi stistko.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Mně ae všechny dispute zamítl s tím, že to je všechno pořád in transit...
    MVEK
    MVEK --- ---
    WOLFGAR: Taky hezké.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam