• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOC256: oe je office of exchange, tak to znamena, ze to preposlali nekam dal
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HANZO: Jasne, ma vytiraci nastavec ktery funguje tak, ze se pricvakne na podvozek a je na nem nadrzka na vodu kterou naplnis a pomerne dumyslny system ktery ti pomalu ten hadr mopu dopousti vodou dokud neni nadrzka prazdna. Neni to tak dokonale jako zkusena ukrajinska uklizecka s dvaceti lety praxe, ale je to docela znat. Nevim jak dobre by fungoval s tim vysavanim na koberci, nema rotacni kartac, ale prave s tou kombinaci obycejneho vysavani a vytirani je idealni do bytu s tvrdou podlahou.
    https://www.gearbest.com/home-appliances/pp_282422.html
    Jen koukam, ze ted zadny Haier nemaji aktualne skladem a na ali vychazi oproti tomu GB kde byly ve Flash Sale za pulku dost draze.


    KOC256: Výstup zásilky ze sběrněho depa (SPU) na rozvozove depo odkud ti ji budou dorucovat. Jinak me vcera prisel balik ztraceny v listopadu za kterej uz taky mam zpatky penize, vypada to, ze zacali vymetat pavuciny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: emaily mi chodí pořád, nic jsem poslední 2 roky neměnilQUIP:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co znamená:
    "Departure from inward OE."?

    Od 11/11 čekám na balíček. Poslední stav byl z 26/11 ze to odletelo a po tom co jsem otevrel dispute mi pise obchodnik odkaz na tracking a tam pribylo viz vyse...
    HANZO
    HANZO --- ---
    WOLFGAR: vytira? Jako opravdu vytira na mokro?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nestala se nekdy v prubehu cca pul roku, max roku, zmena na AliExpress v tom, jake informacni e-maily se zasilaji? Driv mi totiz chodilo info o tom, ze se blizi vyprseni lhuty pro doruceni objednavky a abych si to zkontroloval. Ted mi tyhle zpravy vubec nechodi. Jen v mobilni aplikaci se tohle hodi jako notifikace, ale pak me to zase nenavede na spravne misto (celkove tu jejich mobilni apku spis nenavidim, protoze mi prijde neprehledna / nedotazena)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOLFGAR: jo ja odtamtud objednavam jen sluchatka na ktery jsou special promo slevy na head-fi, to se vyplati, ale trva to dost dlouho.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LOPIN: Jo tohle je taky GB, jsou tam porad nejak zasekani z vanoc. Vubec kdyz vezmu, ze loni jsem mel z GB vetsinu ted uz tam neberu skoro nic, cenove vychazi lepe ali a Fasttech a to zpracovani a komunikace cim dal tim pomalejsi a ted navic u kazdeho druheho baliku problem s dopravou. Z GB uz asi jen veci z Evropskych skladu a i tam mi vysavac posilali 14dni.
    Ale kdyby jste nekdo schanel levneho robota tak stal me 90$ od znacky Haier je to starsi model z doprodeje ty novejsi jsou okolo 120-140 ale stejne cenove nesrovnatelne s tim co je na trhu u nas. Funguje bezproblemove, vysava, vytira, nenarazi, nikde se nezasekava, nema nejake pokrocule funkce mapovani pokoje atd. Jezdi proste nahodne ale za hodku na jedno nabiti bezproblemu prosmejdi dva pokoje krizem krazem cele. Jen sam netrefi do doku, snazi se a mozna by to na vic pokusu dal, ale ja na to nemam trpelivost tak ho tam po par minutach pachteni strcim sam. Za 1/3 ceny co stroji ty nejlevnejsi (stejne pitome) u nad luxus.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOLFGAR: nme ted z gear best napsali taky ze jednu zasilku co jsme mel bez tracking poslali nakonec china post, akorat to teda napsali po mesici a pul co jsem myslel ze uz je to na ceste:)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LOPIN: Ja vim, ale nemel byt, byla to postNL letecky. Nejdriv to kus letelo, pak jelo tim vlakem a ted z polska uz to zase leti. Ale nakonec napsali, ze nemaji kapacitu a poslali to nahradni dopravou, jen teda po trech tydnech kdy uz vlak byl v Polsku.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOLFGAR: to je vlak
    MATT
    MATT --- ---
    QWWERTY: ja mam doma Broadlink RM mini a preventivne jsem tomu zakazal routovani ven.. ale urcite to jde nejak obejt ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak po dlouhe dobe pozitivni zkusenost s Ceskou Postou. Po 4 dennim dorucovani 3 baliky zaevidovany jako dorucene a samozrejme nikde. Rozjel jsem klasicky vyrval po mailu, hodnoceni zasilek a snaha dovolat se na depo kde to samozrejme nikdo dva dny nebral. Tak jsem zkusil zavolat vedouci pobocky ktera s rozvozovym depem sousedi a povedlo se, kdyz mi rekla, ze si to vezme na starost i kdyz pod ni depo nespada byl jsem dost skepticky a hodinu vola zpet, ze tam byla a zasilky se nasly. Narazit na CP na nekoho kompetentniho no co vam mam povidat, jeste ted jsem v soku. Ale hodne jsem si oddychnul, nedorucene zasilky v trackingu vedene jako dorucene jsou varianta kterou uz nevyreklamujete nikde jak PP tak Ali berou informace z trackingu za posvatne.

    A jeste zabavnou pohadku o putovani jedne zasilky, ted snad uz na ceste do Cech, ale tipnul bych si, ze primy let to nebyl.


    2018-01-15 06:51
    Malashevichy, Polish processing center, has left
    2018-01-13 02:47
    Malashevichy, Poland, arrive
    2018-01-12 22:47
    Brest, Belarus Processing center, had left
    2018-01-11 14:48
    Brest, Belarus, arrive
    2018-01-10 14:47
    Smolensk, Russian processing center, had left
    2018-01-10 14:47
    Smolensk, Russia, arrive
    2018-01-08 08:48
    Illetsk, Russian processing center, has left
    2018-01-08 06:47
    Illetsk, Russia, arrive
    2018-01-05 08:47
    Dosteck, Kazakhstan Processing center, has left
    2018-01-03 02:47
    Dosteck, Kazakhstan, arrive
    2018-01-03 02:47
    Xinjiang Alataw Shankou, China Processing Center, has left
    2018-01-01 00:47
    Xinjiang Alataw Shankou, China, arrived
    2017-12-31 06:40
    Chongqing Tuan Jie Cun Center station, China, arrived
    2017-12-30 02:48
    Chongqing Tuan Jie Cun Center station, China Processing center, has left
    2017-12-29 18:55
    Chongqing Tuan Jie Cun Center station, China Processing center, has left
    2017-12-28 18:02
    Delivered by air transport
    2017-12-28 12:07
    Chongqing Processing Center, has been exported straight seal
    2017-12-28 10:38
    Chongqing, the export has been opened and dismantled
    2017-12-27 18:20
    Chongqing Nanan District Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2017-12-27 17:46
    Chongqing Nanan District Receiving and sending center, has been sealed
    2017-12-26 11:38
    Chongqing Nanan District Receiving and forwarding center, received
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QWWERTY: tak "hostovskou" síť tomu klidně udělat můžu, žejo.
    Přihodil jsem k tomu ještě dva vypínače
    https://www.banggood.com/...ury-Glass-Panel-Wireless-Timing-Switch-p-1139688.html?rmmds=brandsNormal
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    REDSNAKE: jsem sam kdo ma averzi vuci cinskym vecem co se pripojuji do site?
    po zpravach jaky byly tyhle [1, 2], mi to prijde jak dobrovolna implantace backdooru do vlastni domacnosti, ktery dal zavola domu, sestavi command&control a umozni odpolech provozu, botnet, MitM utoky, etc...
    bez vlastni izolovane WLAN a VLAN, ktery jsou nasledne monitorovany pres packet inspection a monitoruji co to venku kontaktuje, v to nemam vubec zadnou duveru

    vzhledem k velikosit dnesnich SoC pocitacu neni problem zabudovat neco zakernyho defacto kamkoliv, viz.
    FBI warns KeySweeper keystroke loggers disguised as USB chargersSecurity Affairs
    http://securityaffairs.co/wordpress/47637/hacking/fbi-notification-keysweeper.html
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SONOFF® DIY Wi-Fi Wireless Switch For Smart Home With ABS Shell Mobile APP Timer Socket Remote Control Switch Module Sale - Banggood.com
    https://www.banggood.com/...ell-p-1019971.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__3&cur_warehouse=CN

    Tak doufám, že nevyhoříme:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: kurva co je to za obrázky? vypadá to, že na imagehosting.cz už nic dávat nebudu
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOC256: Tak ja taky otviram hned jak ten cas vyprsi ale zas nebal bych se, ze by ti pak uz nikdo nic nedal, na reklamaci dodani u ali mas snad pul roku, u PP snad jeste dele, tam ti to pise primo u transakce do kdy se muzes ozvat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja uz otevrel 3 dispute k 11.11. Nechci cekat na pripadne nedodani a pak mi uz nikdo nic neda...

    Jinak 3 dispute je u me rekord. Takovy spunt nepamatuji.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Jen vydržte, dojdou. Pořád jich je tam prej dost :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam