• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    GOR: dovezlo to Dhl - ale nic jsem nepriplacel,standart ali free shiping,asi to cinan nejak popletl a nekomu jinymu pujde balicek 2 mesice
    GOR
    GOR --- ---
    SALAM23: Ale to není pošta?
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    LEXXA: taky jsem si rikal,ze to je neco jako vyhrat bonus v sazce
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SALAM23: jsi hrdina! jestli muzu doporucit si tuhle stranku vytiskni a zaramuj.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Me ali zlomil vsechny rekordy v rychlosti doruceni - cumim jak puk - ve ctvrtek vecer zaplaceno,ted uz mam balik v ruce

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ahoj,

    asi opakující se dotaz, ale kdy otevřít dispute?
    Mám objednávku v tomhle stavu:

    Takže otevřít dispute už teď?

    V trackingu mám tohle:


    Je to sice kravina, ale proč to nechat bejt, žejo...

    Díky za radu



    MVEK
    MVEK --- ---
    Ok, dík.
    MUXX
    MUXX --- ---
    MVEK: 2-5%. Nic co by stalo za to mit app. Pro me to ma smysl protoze jsem linej zapinat pocitac. App ma lepsi chovani nez mobilni web aliexpress v safari. Me to vyhovuje, nekomu jinymu nemusi vubec. Jediny notifikace co mi vyskakuji jsou aktualizace z trackingu a PM. Reklamy zadny.
    QUIP
    QUIP --- ---
    MVEK: v te mobilni aplikaci proste vidis o neco nizsi ceny, nez v browseru. Byva to tak v rozsahu 3% - 5%. nekdy i vic.
    MATT
    MATT --- ---
    MVEK: bude to celkova souhra spousty trendu. uz jen to, ze toho usera muzes targetovat o neco presneji je pro ne prinos. mas ikonku "na plose", notifikace, moznost vypestovat si zavislost, pustis si to z "nudy", atd atd.. nadruhou stranu vyhody desktopovyho pristupu co jsi vymenoval jsou spise pro pokrocile uzivatele a tech je cimdaltim mensi procento. v cine jsou mnohem vic pouzivany cashless platby, jednim z nej je prave AliPay. Do alipay se ted pridava "social credit". dneska je to hodne o ty psychologii zakaznika.

    nejaky dalsi duvody by se daly vycist treba tady
    Alibaba In Numbers – Statistics And Trends [Infographic]
    https://www.go-globe.com/blog/alibaba-statistics-trends/

    Estimated Number of Alibaba's mobile Monthly Active Users (MAU) 163 million
    ... kdyz z kazdyho vyzdimes dolar...
    MVEK
    MVEK --- ---
    A jak ty údajné větší slevy přes app na Ali vypadají? To je jako náhodné na různé prodejce, nebo jsou to plošně nějaké kupóny při útratě nad určitou částku (které ale i v browseru prodejci mívají)?

    MUXX: Myslíš tím, že při vědomí slev v app (netuším, jak tam ty akce nebo slevy fungují, zatím jsem se ji neodvážil pustit do mobilu) nekliknu na banner někde na internetu, abych si něco inzerovaného koupil, ale začnu to hledat místo toho v té app?

    Protože jak píší ostatní, číslo karty jsem si omylem uložil ve webovém rozhraní. Takže ano, app je fajn pro lidi jedoucí na mobilu. Ale jestli je právě ta neohrabanost (dohledávat varianty atd.) na mobilu, a tedy rychlejší nákup třeba za vyšší cenu, ten důvod, proč mě slevou chtějí donutit appku použít, a třeba se na ni naučit ji často otevírat...? Přijde mi to málo, ale možná je takhle x malých důvodů, které už kompenzují ty slevy.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: jsem na to podobně. Dle trackingu mi dnes přijdou sluchátka objednaná 12.1. a s nimi i další balíček z 11.11.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PRAASHEK:
    2018 právě
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256: 2017? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak mi právě dorazila ALI zásilka z 12. 1. ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Karta jde ulozit i na pc...
    QUIP
    QUIP --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tak treba tady MUXX
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    QUIP: kde kdo mluvi o vymakanosti?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Aplikace AliExpress ze je vymakana? Me prijde dost zoufala. Objednal jsem pres ni 1 v zivote. Nektere veci v ni jdou velmi neohrabane a nektere vubec. Takze kdyz potrebuju neco rychle najit na telefonu, zkusim ji pouzit, ale objednavky pak stejne delam vzdycky radsi na pocitaci.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: mně jde asi sedmdesát balíčků v celkové hodnotě 20 dolarů :) Samolepky, píčoviny na motorku a tak. Od té doby, co jsem začal používat tu aplikaci je to horší a horší.
    Včera mi přišla asi nejlacinější (ne cenou, ale kvalitou) USB nabíječka do autozapalovače. Podle mě shoří hned, jak ji tam strčím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: já si kupříkladu číslo karty s platností a bezpečnostním kódem pamatuju nazpaměť. O to je to horší ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam