• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: mně jde asi sedmdesát balíčků v celkové hodnotě 20 dolarů :) Samolepky, píčoviny na motorku a tak. Od té doby, co jsem začal používat tu aplikaci je to horší a horší.
    Včera mi přišla asi nejlacinější (ne cenou, ale kvalitou) USB nabíječka do autozapalovače. Podle mě shoří hned, jak ji tam strčím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: já si kupříkladu číslo karty s platností a bezpečnostním kódem pamatuju nazpaměť. O to je to horší ;)
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jj, taky si myslim, ze jde o tu dostupnost a moznost kouknout/koupit kdykoli, rychleji (a bez zbytecneho premysleni ;)

    ja dneska objednal tyhle posltare ;)

    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MVEK: a navíc si hromada lidí uloží do appky číslo karty. A pak jen klikáš na objednat, a nemusíš na netu lovit v peněžence kartu a vyplňovat. takže je to easy pro uživatele, ergo víc nakupuje bez přemýšlení.
    MUXX
    MUXX --- ---
    MVEK: Kdyz nakupujes pres app tak oni usetri na referalu a muzou ti dat slevu. Taky spoustu lidi zije jenom na mobilu a nema k dispozici nonstop nejaky pocitac.
    MVEK
    MVEK --- ---
    MUXX: Nj, ale pak nechápu, co z toho mají, že mi to vnucují na webu. Měli by být rádi, že nakupuji bez toho. Takže něco z toho musí mít.
    MUXX
    MUXX --- ---
    MVEK: Neotravuje to. Jsou tam extra slevy a akce. Zrovna aliexpress mi prijde jako hodne vymakana aplikace.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Já zas přemýšlím, na co ty app Ali atd. jsou pro toho provozovatele, proto k nim nemám důvěru. Asi běží na pozadí a občas otravují reklamou? Nebo některé chtějí víc práv, takže kdoví co vše šmírují?
    MUXX
    MUXX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Hlavni vyhoda je cestina takze to zvladne objednat kazdej nouma. Dalsi oblibeny na facebooku je https://postovnezdarma.cz
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    neco jak gearbest, chodi to celkem spolehlive, nicmene jednou za 14dni, jednou po dvou mesicich.. a jak u vsech techhle kramu je dobry kouknout i na cenu jinde..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: taky mi to furt vyskakuje na FB, ale zatím to ignoruju
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Furt mě VŠUDE prudí reklamy na Wish. Co to je? Appka, která funguje stejně jako appky Ali a DX? Laciný šunt z Číny? Nebo je to jen dropshipping Ali?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To vypadá nadějně

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MVEK: Jojo, v evropskych skladech GB plati to same co na halvni strance - nikdy nekupovat nic co neni ve Flash Sale. Veci ve flash sale maji na sklade a jsou nastavene na normalni cenu, co nema flash sale maji bud v omezenem mnozstvi nebo u dodavatele a tam tu cenu umele navysuji. Je to celkem bezny system jen zakaznikovi se to mnohem lepe proda kdyz misto 100% ceny a 150% ceny vidi bezna cena a super sleva ze :D Pockal bych, bud zase budou a nebo bude nejaky novy model.
    MVEK
    MVEK --- ---
    WOLFGAR: To by znělo hezky, ale jestli hledám dobře, tak teď mají jen ty modely kolem 160... https://www.gearbest.com/haier-vacuum-cleaner-robot-_gear/
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    WOLFGAR: koukam ze my balicky z gearbest maj stejnou cestu, v pondeli mi dorazila 14 denni expres preprava DPDUK, jen necely 2 mesice to trvalo..
    HANZO
    HANZO --- ---
    WOLFGAR: hm, tak to zkusím
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOC256: oe je office of exchange, tak to znamena, ze to preposlali nekam dal
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HANZO: Jasne, ma vytiraci nastavec ktery funguje tak, ze se pricvakne na podvozek a je na nem nadrzka na vodu kterou naplnis a pomerne dumyslny system ktery ti pomalu ten hadr mopu dopousti vodou dokud neni nadrzka prazdna. Neni to tak dokonale jako zkusena ukrajinska uklizecka s dvaceti lety praxe, ale je to docela znat. Nevim jak dobre by fungoval s tim vysavanim na koberci, nema rotacni kartac, ale prave s tou kombinaci obycejneho vysavani a vytirani je idealni do bytu s tvrdou podlahou.
    https://www.gearbest.com/home-appliances/pp_282422.html
    Jen koukam, ze ted zadny Haier nemaji aktualne skladem a na ali vychazi oproti tomu GB kde byly ve Flash Sale za pulku dost draze.


    KOC256: Výstup zásilky ze sběrněho depa (SPU) na rozvozove depo odkud ti ji budou dorucovat. Jinak me vcera prisel balik ztraceny v listopadu za kterej uz taky mam zpatky penize, vypada to, ze zacali vymetat pavuciny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: emaily mi chodí pořád, nic jsem poslední 2 roky neměnilQUIP:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam