• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    Špatně napsaný ode mě... Z Číny samozřejmě ty kamery jak jsi určitě pochopil
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    (Bavím se tu představou rodinného domu v krabici na stodvacítce)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    LIBORNSR: na ali jsem viděl zatím jen montované buňky pro dělníky. Už tam mají i rodinné baráky, jo? Hustý.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahojte. Přemýšlím o koupi kamer na rodinný dům z Číny. Jednalo by se asi standardně o 5ks kamer + PIR čidla k tomu a GSM modul. Máte nějaké tipy? Další otázka jestli už u takové objednávky nebude problém se clem a DPH. Diky předem za tipy a rady

    PS : Jablotron atd nepotrebuji:-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MATT: a jake parametry by mel splnovat?
    MATT
    MATT --- ---
    co takhle nějakej regulovatelnej zdroj napětí?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: já k tomu nějakou hnusnou dostal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: ale je cute koupim. je tam i sonda ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: jo tenhle modul uz mam skoro vsude :) je to oblibenej doplnek hracek na baterky :)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: https://www.banggood.com/...-DIY-Digital-Oscilloscope-Kit-With-Housing-p-1093865.html?rmmds=category .. nebo najít na ali, dá se jako stavebnice pod $20 .. přidal jsem nabíjecí/stabilizační modul (https://www.aliexpress.com/...7v-4-2v-Boost-Step-Up-9V/32820876958.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.99nywh) , baterku ze starý nokie a je z toho krásnej nabíjecí oscík
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    SALAM23: vypalny za zastoupeni pri vyclivacim rizeni - to je poplatek za zastoupeni ne clo
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    SALAM23: přesně se ta věc za ty 200 jmenuje "Služby celní deklarace - odbavení JSD" a absolutně netuším, co to znamená.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MATT: tablety - mobily - notebooky do 10kg - mozna i sportovni nacini "pomucky" jsou bez cla,jen se plati dph a vypalny pokud WOODMAKER: pise ze platil clo,tak je to lez - podle toho co pise,by si to musel vyclivat sam,pac nikde nepise o vypalnym pro postu za zastoupeni -jen clo + dan
    MATT
    MATT --- ---
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MATT: To je,ale ne na telefony ;)
    MATT
    MATT --- ---
    SALAM23: clo je od 150 euro
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: clo 200Kč, dph 933Kč, jinak nic
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    naaahodou nekdo tip na funkcni oscik do kapsy z ciny by nemel ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam