• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MVEK
    MVEK --- ---
    REDSNAKE: Tohle ne, stalo se mi, že mi takhle psal, ale to šlo o zboží, které jsem zaplatil a Aliexpress vyhodnotil aktivitu mého účtu za podezřelou a zablokoval platbu i objednávku, dokud se neprokážu (což znamenalo poslat fotku karty (jen přední stranu:-))... Holt nebylo dobré vrhnout se na to a udělat asi dvacet objednávek během dvou dní a ještě mezitím změnit doručovací adresu do práce...
    Nějací Číňani mi tak psali, že můžu zboží mít, když zaplatím.

    Jo a jedna z těch objednávek, které byly takto zrušené, mi pak i přišla, ačkoliv jsem ji nezaplatil... (asi za tři dolary)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    už se vám někdy stalo, že jste si objednali z aliexpressu nějaké zboží, zaplatili, oni ho odeslali a po dvaceti dnech píše číňan, že jsem dosud nezaplatil a pokud zaplatím za 3-6 dní to odešlou?

    Koukám do podrobností a tam samozřejmě platba je, tak jsem jim to napsal i s datumem a printscreenem a pokud bude otravovat dám dispute, to je jasný, ale přijde mi to divný..
    HANZO
    HANZO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: se vyřizuje někde u zdib....
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    TOMKOLARIK: Děkuji za reakci. Právě rozpočet je to come bych si nechal poradit. Samozřejmě do toho nechci dávat moc. Jediný můj požadavek by bylo noční vidění. Klasické statické kamery. Nevím jaké jsou možnosti.
    TOMKOLARIK
    TOMKOLARIK --- ---
    LIBORNSR: A jaký máte na těch 5ks kamer a PIR rozpočet? Zabezpečovačky a kamerové systémy mám jako koníček, proto mě zajímá kolik jsou lidé ochotní do toho investovat a co si od toho slibují. Díky.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HANZO: a co bys proboha dělal v Brně?
    HANZO
    HANZO --- ---
    TOM: už jo. nechal jsem je to vyřídit a dost jsem prodělal. měl jsem si dojet do té prdele za prahou a vyřídit si to sám...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    co výpalné za staré foto objektivy? Setkal se s tím někdo?
    MVEK
    MVEK --- ---
    (FILTHY_SAD_EMO: A já si představil, jak je to celé zabalené do balíku na zahrádce Škoda 120, jak jsi to ty takhle napsal)
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO:
    Špatně napsaný ode mě... Z Číny samozřejmě ty kamery jak jsi určitě pochopil
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    (Bavím se tu představou rodinného domu v krabici na stodvacítce)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    LIBORNSR: na ali jsem viděl zatím jen montované buňky pro dělníky. Už tam mají i rodinné baráky, jo? Hustý.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahojte. Přemýšlím o koupi kamer na rodinný dům z Číny. Jednalo by se asi standardně o 5ks kamer + PIR čidla k tomu a GSM modul. Máte nějaké tipy? Další otázka jestli už u takové objednávky nebude problém se clem a DPH. Diky předem za tipy a rady

    PS : Jablotron atd nepotrebuji:-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MATT: a jake parametry by mel splnovat?
    MATT
    MATT --- ---
    co takhle nějakej regulovatelnej zdroj napětí?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: já k tomu nějakou hnusnou dostal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: ale je cute koupim. je tam i sonda ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: jo tenhle modul uz mam skoro vsude :) je to oblibenej doplnek hracek na baterky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam