• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: na to bych nespolíhal. Nejdřív shipment cancelled a když to poslali podruhý, tak picked up by carrier a víc nic už přes 2 měsíce
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: az ti prijdou dve tak se ozvi :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: tak dopravce jim ztratil i ten druhý balík, takže mi přímo prodejce napsal, ať otevřu dispute, tak jsem ho otevřel, že chci mých 70$ zpátky, jak mi napsali. Před pár dny jsem tam objednal ještě druhou kameru a tý se tracking aktualizuje, tak snad dorazí

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Objednal jsem na ali baterku do mobilu a poslali ji přes Belgickou poštu. A mně byl ten tracking number divnej - LVS201720172750XXXXXXX
    MATT
    MATT --- ---
    EXTREME: za 200 bys mu to mel jeste vyzvednout a donest na jeho postu ;)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    dealextreme
    EXTREME
    EXTREME --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: lol, za 200kc ti to vypocitam.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Jde mi balík z číny EMS, za 472$. Leží na 120. Částka je na něm přiznaná celá. Jsou to plastové kapoty na motorku. Kolik můžu čekat, že budu platit za clo + daň + poplatky?
    TOM
    TOM --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    RAINBOF: muzes to trosku popsat nebo .. cvaknout ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak mi prisel dneska ten mini osciloskop. poprvy jsem se setkal s tim ze cinanovi vysla kratka krabicka.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: taky mě to napadlo, ale v komentářích jsem to tam nikde nenašel
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    TOOMIX: Nemaji to ve skladu v EU?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nevíte, co znamená to Duty free to EU by DHL? Že mě DHL neskásne o 590kč za celní řízení + DPH? To se mi nezdá

    https://www.aliexpress.com/...30e-0&algo_pvid=6a35e149-ae14-4251-9c11-2633ebe9e30e&priceBeautifyAB=0

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: nikdo jiný tu kameru na ali neprodává, takže jsem to vzal zase u nich a snad to bude OK. Tady to je spíš o smůle, že pošta jim ztratila 2 balíčky a oni to natahujou a doufaj, že se to někde objeví no. Ale ztráta balíčku není můj problém, prachy zpátky a bude
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: sad story, asi nezbývá než držet palce v příštím nákupu. Někde jinde.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: no prodloužili čas doručení o asi 50 dní, takže bych měl ještě skoro 2 měsíce čkat. Počkám ty dva dny a pak je vyfakuju, ať tu objednávku stornujou a vrátěj prachy. Kameru jsem dneska koupil znovu o 3$ levnějc
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: taky slušný zlo. Na to použít páku typu, že jestli jim záleží na hvězdičkách a recenzi, tak ať se snažej něco něco něco už je asi pozdě, co... Nebo ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    https://www.aliexpress.com/...rder-Dash-Cam-G-sensor-2-4-Novatek-96660-Camera-Built/32815617931.html

    Ty vole kokoti na entou, se tý kamery asi nedočkám a nakonec ji budu muset koupit na gearbestu o 10$ dráž.
    Objednal jsem ji 27.2. a pořád ji nemám. Číst případně odspoda

    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Erm, tak jsem během dvou dnů zprudil Aliexpress i společnost, co mobil prodává, že jsou well beyond advertised delivery time a na webu se do pár hodin objevil status, že lokální přepravce (s dnešním datem, ó jak příhodné ;) převzal balíček. Nikde žádné další tracking information těch bůhvíkolik překladišť mezi tím. Neprudil bych je, kdyby mi psali na odpověď smysluplné věci a kdybych předtim nezkoušel 3x po sobě milej přístup a apel. Kterej očividně nezabral. Bůhví, jestli tuhle poslední informaci nedopsali sami. V Číně je předpokládám možné všechno. To mám za to, že kupuju ze státu, kde je diktatura, hh.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Chápu to dobře, že po expedování zboží obchodníkem a za použití free shipping by Aliexpress už přebírá zodpovědnost za dopravení zboží sám Aliexpress?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam