• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: nikdo jiný tu kameru na ali neprodává, takže jsem to vzal zase u nich a snad to bude OK. Tady to je spíš o smůle, že pošta jim ztratila 2 balíčky a oni to natahujou a doufaj, že se to někde objeví no. Ale ztráta balíčku není můj problém, prachy zpátky a bude
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: sad story, asi nezbývá než držet palce v příštím nákupu. Někde jinde.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: no prodloužili čas doručení o asi 50 dní, takže bych měl ještě skoro 2 měsíce čkat. Počkám ty dva dny a pak je vyfakuju, ať tu objednávku stornujou a vrátěj prachy. Kameru jsem dneska koupil znovu o 3$ levnějc
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: taky slušný zlo. Na to použít páku typu, že jestli jim záleží na hvězdičkách a recenzi, tak ať se snažej něco něco něco už je asi pozdě, co... Nebo ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    https://www.aliexpress.com/...rder-Dash-Cam-G-sensor-2-4-Novatek-96660-Camera-Built/32815617931.html

    Ty vole kokoti na entou, se tý kamery asi nedočkám a nakonec ji budu muset koupit na gearbestu o 10$ dráž.
    Objednal jsem ji 27.2. a pořád ji nemám. Číst případně odspoda

    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Erm, tak jsem během dvou dnů zprudil Aliexpress i společnost, co mobil prodává, že jsou well beyond advertised delivery time a na webu se do pár hodin objevil status, že lokální přepravce (s dnešním datem, ó jak příhodné ;) převzal balíček. Nikde žádné další tracking information těch bůhvíkolik překladišť mezi tím. Neprudil bych je, kdyby mi psali na odpověď smysluplné věci a kdybych předtim nezkoušel 3x po sobě milej přístup a apel. Kterej očividně nezabral. Bůhví, jestli tuhle poslední informaci nedopsali sami. V Číně je předpokládám možné všechno. To mám za to, že kupuju ze státu, kde je diktatura, hh.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Chápu to dobře, že po expedování zboží obchodníkem a za použití free shipping by Aliexpress už přebírá zodpovědnost za dopravení zboží sám Aliexpress?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    PETER_PAN: Teda ta shipping address je v Nemecku, no. Ach jo. Ja se toho nedockam.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    PETER_PAN: Tak ja mam dalsi problem. DX.COM mi neche poslat nic s baterii. Da se nejak zmenit zpusob dopravy?

    Due to new airline safety regulations announced by the ICAO, shipping of “pure power” products to your shipping address is not allowed. SKU:312450
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    QUIP: ja ted objednaval tyhle krasavice:

    Original Xiaomi AMAZFIT Bip Pace Youth GPS Bluetooth 4.0 IP68 Smart Watch International Version Sale - Banggood.com
    https://www.banggood.com/...Watch-International-Version-p-1196288.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nechcete si nekdo kupovat Zeblaze VIBE 3 Smart Watch? Koupil jsem je jako darek a nakonec mi tu zustaly. Jsou nenoseny, vcetne puvodni ochranne folie na skle i zadnim nerezovem krytu, s krabickou, navodem... V pripade zajmu, predani "kdekoliv v Praze".
    Zeblaze VIBE 3 Smart Watch Android iOS Compatibility -$29.49 Online Shopping| GearBest.com
    https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1069761.html

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak mi prisly nejaky vanoce :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    A mně úspěšně dorazil další, který měl status shipment cancelled a nechal jsem prodejci to poslat znovu bez dispute, jen s prodloužením doby hájení, abych ho mohl dát, až to nedorazí. Příjemně mě překvapili a aspoň netratím na kurzových rozdílech a možná i poplatku Visy za převod měny...

    (Asi bych měl začít používat nějaký jiný čínský obchod, kde je i PayPal, byť ten z určitých důvodů a zkušeností nemám rád, potřeboval by slušnou konkurenci.)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    MATT: meh, to vám přeju. Já tam mám už 20 dní v kuse balíček opustil zemi výroby a nic dalšího.
    MATT
    MATT --- ---
    TOOMIX: ja si nedavno objednal teplomer na akvarium a leti to podobne - Lufthansa LH 733 Shanghai to Frankfurt

    2018-03-12 01:19 Plan to transport Airlines, plan flight number LH733, scheduled departure time 23:35
    2018-03-10 18:48 Guangdong Shenzhen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-03-10 01:19 Guangdong Shenzhen Receiving and forwarding center, has been sealed
    2018-03-10 01:15 Guangdong Shenzhen Receiving and forwarding center, received
    2018-03-07 02:30 Logistics order has been created (fast selling platform)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja mel na mysli neco jako 1mm neodym 1mm treba plastu atakdale.
    QUIP
    QUIP --- ---
    OMNISLASH: povrch je potazen jinym kovem (obvykle pochromovane), protoze neodym je mirne toxicky.

    Takze deti, kdyz se vam doma zlomi neodymovy magnet, uz si s nim nehrajte a nestrkejte ho do pusy :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ony ty magnety po celou drahu cesty k sobe akceleruji, takze v okamziku spojeni uz zvlaste u tech silnejsich muze jit o solidni rychlost, pri ktere proste dojde k poskozeni. neni to nejaky houzevnaty kov, byt by to podle povrchu nekdy mohlo takhle vypadat. pokud je z nejakeho duvodu potreba dva silnejsi magnety spojit, dela se to pres klinky, aby volna draha pred uplnym spojenim byla pokud mozno co nejmensi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: jakoze magnety prolozeny treba pvc nebo gumou. budu muset neco takovyho udelat tak koumam zda to uz neexistuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    a co to má jako být?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam