• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: 15% clo? ale to by melo bejt nad 150€
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    EXCITE: no. Skutečná cena byla 470$, takže si úplně nestěžuju. Ale ano. Skoro polovinu ceny. Bylo tam dvě kila za zpracování, něco za poštovné a dobírku a hlavně DPH. Ale že by mi to rozepsali, kolik jsem za co konkrétně platil, to ne. I když jsem jim poslal účet (photoshop), kde je uvedené poštovné 0$, stejně si tam nějaké ceníkové posltovné museli dopočítat a z něj mi dát DPH taky. Jinak jsem se totiž dopočítal asi jen k 900,-
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    EXCITE: Z me zkusenosti zalezi hlavne co to je - tedy vi celnik ze to ma takovou hodnotu a pozna to na rentgenu. Pokud je to mobil, tablet, notebook atd. Tak ano, na druhou stranu kdyz beru mody ktere se pohybuji v cenovem rozmezi 10-200 dolaru a na rentgenu vypadaji jako baterka tak mi vzdy prosly bez problemu, nevapujici celnik DNA za 150 dolaru nepozna ani kdyby ho drzel v ruce natoz na rentgenu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    OMNISLASH: Díky, toho se právě obávám..On tam čínan napíše cenu a jsem v prdeli jako Filthy SAd Emo, je to taky na motorku (světlo)..takže radši objednám dražší a bez peripetií z anglie..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to jako +50% na ceně???
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: a mně kapoty na moto s uvedenou cenou 150 $ trvaly +týden a 1556,- korun.
    MATT
    MATT --- ---
    mě teďka přišel bez povšimnutí vaporizer za $32
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    DRIZDIK: tohle bych vubec nerozebiral, protoze to nema nic spolecneho s dotazem. nalada celnika se nijak neodviji od toho, jestli EXCITE udelal objednavku na uk ebay nebo usa ebay. proste to jde z ciny a dle toho s tim zachazi - muze to pri tech 120 usd vzit celnice, ale se spoustou stesti taky nemusi. nicemene spolehnout se na to stesti neda a ten uk ebay v tom nehraje vubec roli
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    OMNISLASH: Ale často se stane, že to bez problémů projde, poku Číňan deklaruje nižší cenu a celník to neřeší.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    EXCITE: ceka. dulezite je, odkud to prichazi. objednat jsi to mohl klidne na ceskem ebay
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Hele máte někdo zkušenost ,když si něco objednám z UK ebay a delivery je z číny nebo HKG, a bude to stát cca 120 USD, čeká mne patálie s celníky a poštou 120?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: dispute uzavřen, dostal jsem full refund 70.58$. Na kurzech jsem prodělal 19kč
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: udajne ten novejsi neni tak rozklepanej. tak me to laka.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: funguje, tak to nebudu riskovat :-D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: a zkousel jsi do nej dat ten novejsi fw ?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: můj dobrej a rovnej, pájel jsem sám a mám do něj danou i baterku
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: 500 s tim ze si ho mam sletovat sam ale prisel sletovanej a krivej.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: kolik stál?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    je to cely neskutecne krivy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam