• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    ja se nebavil o tomto provedeni. ale obecne si dokazu predstavit, kdyz je placka co nabiji nalezato, tak ze by mohl nekdo udelat prevratnou placku ve stojanku co bude nabijet nastojato :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: bezdratovy nabijeni ti nepojede v hlinikovym stojanku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR: No onecne resim ze kazdy kdo chce pouzivat stojan treba na pracovnim stole a neni jen tupy uzivatel, tak neco takoveho proste chce :)!

    Druha vec je zabudovane bezdratove nabijeni ve vertikalnim stojanu... pripadne ve stojanu do auta...
    To jsem ale uplne nehledal (pokud je) a nenatrefil.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: nejsu designer tady te veci ;-) dotaz smeruj na autora navrhu, keremu to cinan ukradl
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOKKTOR: Ale pak by ten kabel sel zadem. Coz samozrejme na tech 10cm nesejde. Ale proc to nemit tak, ze to dam predem a kabel pujde vepredu?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KOC256: zezadu to mas cele vykrojene
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THEODORT: Mam v ruce mobil. Pripojim sluchatka a ted ho tam chci dat. Jak? Aniz bych predem nekde neco provlekal...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KOC256: no ono to tam s tim kabelem jde dat i tak...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CODE: No pokud to nekdo realne pouzival, tak bez toho je to vzdy polovicate :)
    CODE
    CODE --- ---
    KOC256: significant upgrade ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOC256: 404 Not Found sice může být taky řešení, ale plz reuploadni to :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: Tvé řešení nevidím ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevim zda mam specialni pozadavky, ale nakonec jsem si "dokonaly" stojan na mobil za rozimnou cenu, musel vyrobit (dodelat) sam...

    Puvodni reseni:


    Moje reseni:


    Ideální je v tom, že mohu mít pod ním kabel a hlavně mohu ho do stojanu umístit již s nasazeným kabelem...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: kamera dorazila a je super. Jen to miniUSB mě mrzí, ale jinak pohoda. Tady je na ni kdyžtak recenze

    GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu
    https://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=50605&catid=33&Itemid=69
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DEEJAYY: v 2021 uz treba zadna eu nebude existovat
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    Už žádné levné online nákupy z Číny! Nový zákon zdraží malé objednávky. Co přesně nás čeká? | Prima Cool
    https://coolmagazin.iprima.cz/tech/zdrazeni-malych-objednavek-z-ciny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak druhá kamera dorazí nejspíš dnes nebo zítra, přes 120 to i při ceně 66$ prošlo nejspíš bez povšimnutí (na balíčku bude tuším 20$). Jen nechápu, proč má 2 cizí tracking čísla, jedno LPxxxxxxxxxx a druhé to RQ5354.....



    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    2018-05-14 19:08 - Fujian Xiamen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-05-14 10:33 - Xiamen, Fujian, receiving and forwarding center, has been sealed
    2018-05-13 19:13 - Fujian Xiamen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-05-13 14:59 - Xiamen, Fujian, receiving and forwarding center, has been sealed
    2018-05-12 19:55 - Fujian Xiamen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-05-12 14:46 - Xiamen, Fujian, receiving and forwarding center, has been sealed
    2018-05-11 19:35 - Fujian Xiamen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-05-11 16:22 - Xiamen, Fujian, receiving and forwarding center, has been sealed
    2018-05-09 15:46 - Fujian Xiamen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-05-09 14:16 - Xiamen, Fujian, receiving and forwarding center, has been sealed
    2018-05-08 18:29 - Fujian Xiamen Receiving and forwarding center, has left, the next station processing center
    2018-05-08 16:14 - Xiamen, Fujian, receiving and forwarding center, has been sealed



    Neco takovyho vidim v trackingu poprve. Zive vidim jak se tam takhle kutali uz nekolikaty den.
    Obsahem baliku je 5 plastovych 20ml lahvicek, tak mozna delaji inspekci kazde zvlast a pak jeste celku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VESPER_INDIGO: v tomhle případě to fakt asi byla smůla, kdy pošta ztratila jak první balíček, tak i ten druhý. Každopádě kdybych se jim neozval, tak by asi hráli mrtvýho brouka. Proto u všech zásilek (ikdyž jich mám na cestě třeba 20) jednou až dvakrát kontroluju celý tracking. Ta nově objednaná kamera by měla podle trackingu co nevidět dorazit do ČR. Dál po ČR ale asi uvidím prd, protože tracking number je typu LP0000000000
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: to čekání mě mrzí, aspoň, že máš ty peníze... Jako celej ten nákup z Číny furt nic moc. Mně nakonec zboží došlo, ale kdybych je nestíhal, kdybych se nezajímal... že delivery fail může znamenat, že zboží je uloženo na poště (?) tak se mi nakrásně mohlo vrátit do Číny. Weby typu nebojte se, dnes už je nákup z Číny hračka jsou vtip. Zákaznická podpora sice rychle odpovídala, ale argumenty typu, že zpoždění dva týdny je normální, ať používám tracking (kde nejsou žádný informace) a že jsem si měl vzít DHL nechávají málo důvodů obchodníka hodnotit dobře. Btw taky mi napsali na balíček něco jiného a špatnou cenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam