• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    TOOMIX: to čekání mě mrzí, aspoň, že máš ty peníze... Jako celej ten nákup z Číny furt nic moc. Mně nakonec zboží došlo, ale kdybych je nestíhal, kdybych se nezajímal... že delivery fail může znamenat, že zboží je uloženo na poště (?) tak se mi nakrásně mohlo vrátit do Číny. Weby typu nebojte se, dnes už je nákup z Číny hračka jsou vtip. Zákaznická podpora sice rychle odpovídala, ale argumenty typu, že zpoždění dva týdny je normální, ať používám tracking (kde nejsou žádný informace) a že jsem si měl vzít DHL nechávají málo důvodů obchodníka hodnotit dobře. Btw taky mi napsali na balíček něco jiného a špatnou cenu.
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: prostě je to banda čů*áků ;)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: jak říkám. Nemám to nikde rozpočítané. Takže možná jo, možná ne.
    MATT
    MATT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: 15% clo? ale to by melo bejt nad 150€
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    EXCITE: no. Skutečná cena byla 470$, takže si úplně nestěžuju. Ale ano. Skoro polovinu ceny. Bylo tam dvě kila za zpracování, něco za poštovné a dobírku a hlavně DPH. Ale že by mi to rozepsali, kolik jsem za co konkrétně platil, to ne. I když jsem jim poslal účet (photoshop), kde je uvedené poštovné 0$, stejně si tam nějaké ceníkové posltovné museli dopočítat a z něj mi dát DPH taky. Jinak jsem se totiž dopočítal asi jen k 900,-
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    EXCITE: Z me zkusenosti zalezi hlavne co to je - tedy vi celnik ze to ma takovou hodnotu a pozna to na rentgenu. Pokud je to mobil, tablet, notebook atd. Tak ano, na druhou stranu kdyz beru mody ktere se pohybuji v cenovem rozmezi 10-200 dolaru a na rentgenu vypadaji jako baterka tak mi vzdy prosly bez problemu, nevapujici celnik DNA za 150 dolaru nepozna ani kdyby ho drzel v ruce natoz na rentgenu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    OMNISLASH: Díky, toho se právě obávám..On tam čínan napíše cenu a jsem v prdeli jako Filthy SAd Emo, je to taky na motorku (světlo)..takže radši objednám dražší a bez peripetií z anglie..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to jako +50% na ceně???
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATT: a mně kapoty na moto s uvedenou cenou 150 $ trvaly +týden a 1556,- korun.
    MATT
    MATT --- ---
    mě teďka přišel bez povšimnutí vaporizer za $32
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    DRIZDIK: tohle bych vubec nerozebiral, protoze to nema nic spolecneho s dotazem. nalada celnika se nijak neodviji od toho, jestli EXCITE udelal objednavku na uk ebay nebo usa ebay. proste to jde z ciny a dle toho s tim zachazi - muze to pri tech 120 usd vzit celnice, ale se spoustou stesti taky nemusi. nicemene spolehnout se na to stesti neda a ten uk ebay v tom nehraje vubec roli
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    OMNISLASH: Ale často se stane, že to bez problémů projde, poku Číňan deklaruje nižší cenu a celník to neřeší.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    EXCITE: ceka. dulezite je, odkud to prichazi. objednat jsi to mohl klidne na ceskem ebay
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Hele máte někdo zkušenost ,když si něco objednám z UK ebay a delivery je z číny nebo HKG, a bude to stát cca 120 USD, čeká mne patálie s celníky a poštou 120?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: dispute uzavřen, dostal jsem full refund 70.58$. Na kurzech jsem prodělal 19kč
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: udajne ten novejsi neni tak rozklepanej. tak me to laka.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: funguje, tak to nebudu riskovat :-D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRIZDIK: a zkousel jsi do nej dat ten novejsi fw ?
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    RAINBOF: můj dobrej a rovnej, pájel jsem sám a mám do něj danou i baterku
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: 500 s tim ze si ho mam sletovat sam ale prisel sletovanej a krivej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam